Obchodní rejstřík firem, stránka 1001

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvková organizace

2. Základní škola a mateřská škola Přáslavice, příspěvková organizace

3. Základní škola T.G. Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, příspěvková organizace

4. Mateřská škola Dobrá, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

5. Základní škola, Mateřská škola, Školní jídelna a Školní družina Bouzov, příspěvková organizace

6. Základní škola a Mateřská škola Luká, okres Olomouc, příspěvková organizace

7. Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

8. Základní škola a Mateřská škola Stará Ves, okres Bruntál, příspěvková organizace

9. Mateřská škola Hlučín, Cihelní, příspěvková organizace

10. Mateřská škola Ostrava, Křižíkova 18, příspěvková organizace

11. Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace

12. Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace

13. Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Opava, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace

15. Základní škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace

16. MATEŘSKÁ ŠKOLA NA SMETANCE

17. Základní škola, Praha 4, V ladech 6

18. Základní škola Čtverka, Uherský Brod

19. Základní umělecká škola Jožky Matěje Brušperk, příspěvková organizace

20. Základní škola a Mateřská škola Dolní Dvořiště

21. Mateřská škola ve Velešíně

22. Základní škola a Mateřská škola Bělčice, okres Strakonice

23. Základní škola a Mateřská škola Borek

24. Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Běloruská 4, příspěvková organizace

25. Základní škola a Mateřská škola, Suchohrdly, okres Znojmo, příspěvková organizace

26. Základní škola a Mateřská škola Záboří, okres Strakonice

27. Základní škola Želiv, okres Pelhřimov

28. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

29. Základní škola a Mateřská škola Staré Hobzí

30. Základní škola Manětín, příspěvková organizace

31. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

32. Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

33. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

34. Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

35. Mateřská škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

36. Mateřská škola Bor, Borská 500, okres Tachov, příspěvková organizace

37. Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace

38. Sociální služby Města Opočna

39. Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace

40. Základní umělecká škola Nýřany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

41. Mateřská škola Havířov - Podlesí Přímá 8/1333, příspěvková organizace

42. Mateřská škola Havířov - Podlesí E.Holuba 7/1403, příspěvková organizace

43. Mateřská škola Jinočany, příspěvková organizace

44. Základní škola Šternberk, Olomoucká 76

45. Základní škola a Mateřská škola Hranice, Nová 1820

46. Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace

47. Dům dětí a mládeže, Mělník, Na Polabí 2854

48. Dětský domov a Školní jídelna, Kralupy nad Vltavou, U Sociálního domu 438

49. Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace

50. Základní škola Zbraslavice

51. Střední odborná škola

52. Chráněná dílna Horšovský Týn

53. Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace

54. Základní škola T.G.Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace

55. Vrchlického divadlo, příspěvková organizace

56. Správa sportovních zařízení města Loun, příspěvková organizace

57. Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

58. Středisko volného času, Ostrava - Moravská Ostrava, příspěvková organizace

59. ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace

60. Základní umělecká škola Polná

61. Základní škola, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace

62. Sportovní zařízení města Hořice

63. Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace

64. Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy

65. Základní umělecká škola Františka Stupky, Sušice, Lerchova 255, okres Klatovy

66. Základní škola Všehrdova 1, Lovosice

67. Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice

68. Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace

69. Základní škola T. G. Masaryka Štětí, 9. května 444, okres Litoměřice

70. Základní škola Údlice, okres Chomutov

71. Středisko volného času Domeček Chomutov, příspěvková organizace

72. Základní umělecká škola, Ostrava-Zábřeh, Sologubova 9 A, příspěvková organizace

73. Regionální muzeum v Jílovém u Prahy, příspěvková organizace

74. Oblastní muzeum Praha - východ, příspěvková organizace

75. Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace

76. Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1

77. Podnik místního hospodářství v Hluboké nad Vltavou

78. Městská knihovna Chrudim

79. Městská knihovna Klatovy, příspěvková organizace

80. Městské kulturní středisko v Domažlicích

81. Muzeum Cheb, příspěvková organizace Karlovarského kraje

82. Střední škola - Waldorfské lyceum

83. Základní umělecká škola F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17

84. Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235

85. Základní umělecká škola, Opočno, Trčkovo náměstí 10

86. Gymnázium Hostivice

87. Mateřská škola Strakonice, Šumavská 264

88. Technické služby města Fulnek, příspěvková organizace

89. Mateřská škola, Praha 10, Jakobiho 329

90. Mateřská škola Nad Parkem

91. Mateřská škola Klíček, Karviná - Hranice, Einsteinova 2849, příspěvková organizace

92. Výchovný ústav

93. Denní rehabilitační stacionář pro tělesně a mentálně postižené Třebíč

94. Gymnázium Pacov

95. Základní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad

96. Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace

97. Základní škola Mohelno

98. Základní škola a mateřská škola Toužim, příspěvková organizace

99. Základní škola Hostouň, okres Domažlice, příspěvková organizace

100. Základní škola Kasejovice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 1000 Další stránka, 1002 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů