Obchodní rejstřík firem, stránka 1001

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Veleň

2. Základní škola a mateřská škola Šumavské Hoštice

3. Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy

4. Základní škola a mateřská škola Křenov, okres Svitavy

5. Mateřská škola Dobřichovice

6. Základní škola a Mateřská škola Chvatěruby, okres Mělník

7. Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace

8. Základní škola T.G.Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace

9. Chráněná dílna Horšovský Týn

10. Městská knihovna Kladno

11. Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace

12. Základní škola a mateřská škola, Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou

13. Základní škola Kunčina, okres Svitavy

14. Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace

15. Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

16. Základní škola Velká Hleďsebe, okres Cheb, příspěvková organizace

17. Mateřská škola Úšovice, Mariánské Lázně, Skalníkova 518, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola Starý Hrozenkov,okres Uherské Hradiště

19. Mateřská škola Hronov, Havlíčkova 520

20. Základní umělecká škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

21. Základní škola Kvílice okres Kladno

22. Základní škola Dambořice, okres Hodonín, příspěvková organizace

23. Mateřská škola, Kroměříž, Kollárova 3945, příspěvková organizace

24. Základní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace

25. Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž

26. Základní škola a Mateřská škola Strážek, příspěvková organizace

27. Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno - venkov

28. Mateřská škola Kamarádi, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

29. Základní škola, Dyjákovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

30. Základní škola Trhový Štěpánov, příspěvková organizace

31. Základní škola a Mateřská škola Olbramovice , okres Benešov, příspěvková organizace

32. Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň

33. Mateřská škola Roztoky, Havlíčkova 1024, okr. Praha západ, příspěvková organizace

34. Mateřská škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

35. Základní škola Kuželov, okres Hodonín, příspěvková organizace

36. Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace

37. Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace

38. Mateřská škola Radost, Bystřice pod Hostýnem, Schwaigrovo nám. 1365, okres Kroměříž, příspěvková organizace

39. Mateřská škola a Základní škola, Ostopovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

40. ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA CHLUM, okres Příbram

41. Základní škola T. G . Masaryka Žiželice , okres Kolín

42. Mateřská škola Klíček, Hradec Králové, Urxova 342

43. Mateřská škola, Hradec Králové - Věkoše, K Sokolovně 349

44. Mateřská škola, Hradec Králové, M. Horákové 1143

45. Základní škola Chyšky

46. Mateřská škola Brno, Brechtova 6, příspěvková organizace

47. Základní škola, Zbraslav,okres Brno - venkov, příspěvkova organizace

48. Správa majetku města Jeseník, příspěvková organizace

49. Mateřská škola Orlová-Lutyně Na Vyhlídce 1143 okres Karviná, příspěvková organizace

50. Základní škola Hrádek u Sušice

51. Mateřská škola Přerov, Kouřílkova 2

52. Základní umělecká škola, Příbor, Lidická 50, příspěvková organizace

53. Základní umělecká škola Polná

54. Střední škola obchodní, Kolín IV, Havlíčkova 42.

55. Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace

56. Základní škola Dolní Věstonice,okres Břeclav

57. Městská knihovna Ostrov, příspěvková organizace

58. Základní škola a Mateřská škola Kateřinice, okres Vsetín

59. Mateřská škola Dolní Měcholupy

60. Základní škola, Praha 10,Kutnohorská 36/58

61. Mateřská škola Praha-Kolovraty

62. Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

63. 55. mateřská škola Plzeň, Mandlova 6, příspěvková organizace

64. Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané

65. 27. mateřská škola Plzeň, Dvořákova 4, příspěvková organizace

66. "Mateřská škola Velké Bílovice, příspěvková organizace"

67. Základní škola a Mateřská škola Václava Havla,Žďárec, okres Brno - venkov

68. Mateřská škola Třebíč, ul.Okružní, příspěvková organizace

69. 56. mateřská škola Plzeň, Budilovo náměstí 72, příspěvková organizace

70. 81. mateřská škola Plzeň, Hodonínská 53, příspěvková organizace

71. 90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace

72. 22. mateřská škola Plzeň, Z. Wintra 19, příspěvková organizace

73. Mateřská škola "Čtyřlístek" Třebíč, Kubišova ul., příspěvková organizace

74. Mateřská škola, Uherský Ostroh, Sídliště 836, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

75. Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace

76. Mateřská škola Kojetín, příspěvková organizace

77. Mateřská škola Soběslav, Nerudova 278

78. Mateřská škola Brno, Šromova 55, příspěvková organizace

79. Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba, U Školky 1621, příspěvková organizace

80. Dětský domov Uherské Hradiště

81. Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstí

82. Dětský domov, Jablonec nad Nisou, Pasecká 20, příspěvková organizace

83. Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace

84. Dětský domov se školou, Horní Maršov, Temný Důl 16

85. Mateřská škola Louny, Přemyslovců 2205, příspěvková organizace

86. Základní škola Lipenec

87. Mateřská škola Lvíček Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

88. Dětský domov, Frýdlant, Větrov 3005, příspěvková organizace

89. Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

90. Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace

91. Technické služby města Jablonné v Podještědí

92. MATEŘSKÁ ŠKOLA "SÍDLIŠTĚ", Liberec 30, Skloněná 1414, příspěvková organizace

93. Mateřská škola "Lísteček", Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace

94. Základní škola a mateřská škola Olešná, okres Pelhřimov

95. Základní škola a Mateřská škola Záboří, okres Strakonice

96. Základní škola Želiv, okres Pelhřimov

97. Základní škola a Mateřská škola Staré Hobzí

98. Mateřská škola Horažďovice, Loretská ul. 935, okres Klatovy

99. Základní škola Manětín, příspěvková organizace

100. Mateřská škola Bor, Borská 500, okres Tachov, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 1000 Další stránka, 1002 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů