Obchodní rejstřík firem, stránka 775

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8

2. Základní umělecká škola, Praha 9, Ratibořická 30

3. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž

4. Sportovní zařízení města Jičín

5. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

6. Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958

7. Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

8. Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál

9. Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace

10. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace

11. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

12. Základní škola Šumperk, 8. května 63

13. Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1

14. Základní škola Šumperk, Šumavská 21

15. Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25

16. Základní škola Rakovského v Praze 12

17. Obchodní akademie Vinohradská

18. Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114

19. Mateřská škola LAUDOVA, se speciálními třídami

20. Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

21. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

22. Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod

23. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

24. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

25. Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace

26. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník

27. Knihovna města Plzně, příspěvková organizace

28. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

29. Domov seniorů TGM, příspěvková organizace

30. Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

31. Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí, okres Plzeň - jih, příspěvková organizace

32. Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

33. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm

34. Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace

35. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

36. Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice

37. Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

38. Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř

39. Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

40. 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

41. 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

42. 34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

43. Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400

44. Dům umění města Brna, příspěvková organizace

45. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3

46. Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

47. Základní škola a mateřská škola Raškovice

48. Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek - Místek, tř. T.G.Masaryka 454

49. Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

50. Vlastivědné muzeum v Olomouci

51. Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizace

52. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Neratovice,Školní 664

53. Základní škola Litvínovská 600

54. Základní škola a Mateřská škola Na Balabence

55. Základní škola LOPES Čimice, Praha 8, Libčická 399

56. Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích

57. Jungmannova základní škola Beroun

58. Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458

59. Základní škola Kolín III., Lipanská 420

60. Základní škola Kolín III., Masarykova 412

61. Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace

62. Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968

63. Základní škola Zábřeh, Školská 406/11, okres Šumperk

64. Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace

65. Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava

66. Základní škola profesora Švejcara v Praze 12

67. KONZERVATOŘ JANA DEYLA A STŘEDNÍ ŠKOLA PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ, PRAHA 1, MALTÉZSKÉ NÁM. 14

68. Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16

69. Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A. Komenského

70. Základní škola Štěnovice, Čižická 344, okres Plzeň-jih

71. Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb - domov pro seniory

72. Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Býchory 152

73. Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk

74. Základní škola, Praha 8, Glowackého 6

75. Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

76. Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Dolákova 1

77. Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3

78. Základní škola a mateřská škola Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 1

79. Základní škola

80. Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc

81. Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace

82. Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

83. Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola řemesel, Praha 1, U Půjčovny 9

84. Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav

85. ZÁKLADNÍ ŠKOLA,GENERÁLA JANOUŠKA

86. Sociální centrum města Světlá nad Sázavou

87. Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

88. Základní škola Zubří, okres Vsetín

89. Mateřská škola Dětský svět, Opava, příspěvková organizace

90. Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

91. Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace

92. Ústav sociálních služeb města Nové Paky

93. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

94. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

95. Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice

96. Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

97. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

98. Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

99. Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace

100. Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2

<< První < Předchozí stránka, 774 Další stránka, 776 > Stránka 1549 > Stránka 1550 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů