Obchodní rejstřík firem, stránka 780

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace

3. Domov Odry, příspěvková organizace

4. Nemocnice následné péče s poliklinikou Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

5. Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra Semily, příspěvková organizace

6. Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace

7. Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily, příspěvková organizace

8. Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

9. SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace

10. Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

11. Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace

12. Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

13. Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

14. Domov Příbor, příspěvková organizace

15. Domov NaNovo, příspěvková organizace

16. Domov Hortenzie, příspěvková organizace

17. Zařízení sociální péče Choceň

18. Domov u studánky

19. Domov pro seniory Sloupnice

20. Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

21. Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb

22. Gymnázium Christiana Dopplera

23. Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322

24. Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

25. Dětský domov, Staňkov

26. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184

27. Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice, Pivovarská 323

28. Základní škola Svitavy, Felberova 2

29. Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek

30. Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace

31. Mateřská škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace

32. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 1, 2 a 4

33. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

34. Vyšší odborná škola sociálně právní

35. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1

36. Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

37. Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

38. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

39. Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

40. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

41. Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100

42. Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392

43. Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace

44. Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

45. Základní škola Mohelnice, Vodní 27

46. Základní škola Šumperk, Sluneční 38

47. Základní škola Bruntál, Jesenická 10

48. Základní škola Černošice, příspěvková organizace

49. Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8

50. Základní umělecká škola, Praha 9, Ratibořická 30

51. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž

52. Sportovní zařízení města Jičín

53. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

54. Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958

55. Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

56. Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál

57. Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace

58. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace

59. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

60. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

61. Základní škola Šumperk, 8. května 63

62. Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1

63. Základní škola Šumperk, Šumavská 21

64. Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25

65. Základní škola Rakovského v Praze 12

66. Obchodní akademie Vinohradská

67. Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114

68. Mateřská škola LAUDOVA, se speciálními třídami

69. Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

70. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

71. Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

72. Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod

73. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

74. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

75. Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

76. Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace

77. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník

78. Knihovna města Plzně, příspěvková organizace

79. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

80. Domov seniorů TGM, příspěvková organizace

81. Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

82. Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí, okres Plzeň - jih, příspěvková organizace

83. Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

84. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm

85. Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace

86. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

87. Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice

88. Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

89. Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř

90. Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

91. 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

92. 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

93. 34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

94. Aquapark Uherské Hradiště,příspěvková organizace

95. Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400

96. Dům umění města Brna, příspěvková organizace

97. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3

98. Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

99. Základní škola a mateřská škola Raškovice

100. Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454

<< První < Předchozí stránka, 779 Další stránka, 781 > Stránka 1559 > Stránka 1560 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů