Obchodní rejstřík firem, stránka 782

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

2. Vyšší odborná škola sociálně právní

3. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1

4. Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

5. Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

6. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

7. Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

8. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

9. Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100

10. Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392

11. Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace

12. Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

13. Základní škola Mohelnice, Vodní 27

14. Základní škola Šumperk, Sluneční 38

15. Základní škola Bruntál, Jesenická 10

16. Základní škola Černošice, příspěvková organizace

17. Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8

18. Základní umělecká škola, Praha 9, Ratibořická 30

19. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž

20. Sportovní zařízení města Jičín

21. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

22. Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958

23. Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

24. Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál

25. Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace

26. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace

27. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

28. Základní škola Šumperk, 8. května 63

29. Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1

30. Základní škola Šumperk, Šumavská 21

31. Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25

32. Základní škola Rakovského v Praze 12

33. Obchodní akademie Vinohradská

34. Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114

35. Mateřská škola LAUDOVA, se speciálními třídami

36. Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

37. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

38. Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

39. Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod

40. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

41. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

42. Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

43. Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace

44. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník

45. Knihovna města Plzně, příspěvková organizace

46. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

47. Domov seniorů TGM, příspěvková organizace

48. Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

49. Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí, okres Plzeň - jih, příspěvková organizace

50. Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

51. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm

52. Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace

53. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

54. Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice

55. Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

56. Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

57. Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř

58. Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

59. 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

60. 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

61. 34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

62. Aquapark Uherské Hradiště,příspěvková organizace

63. Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400

64. Dům umění města Brna, příspěvková organizace

65. Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3

66. Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

67. Základní škola a mateřská škola Raškovice

68. Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454

69. Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

70. Vlastivědné muzeum v Olomouci

71. Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizace

72. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

73. Základní škola Litvínovská 600

74. Základní škola a Mateřská škola Na Balabence

75. Základní škola LOPES Čimice, Praha 8, Libčická 399

76. Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích

77. Jungmannova základní škola Beroun

78. Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458

79. Základní škola Kolín III., Lipanská 420

80. Základní škola Kolín III., Masarykova 412

81. Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace

82. Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968

83. Základní škola Zábřeh, Školská 406/11, okres Šumperk

84. Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace

85. Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava

86. Základní škola profesora Švejcara v Praze 12

87. KONZERVATOŘ JANA DEYLA A STŘEDNÍ ŠKOLA PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ, PRAHA 1, MALTÉZSKÉ NÁM. 14

88. Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16

89. Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A. Komenského

90. Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih

91. Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb - domov pro seniory

92. Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Býchory

93. Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk

94. Základní škola, Praha 8, Glowackého 6

95. Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

96. Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Dolákova 1

97. Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3

98. Základní škola a mateřská škola Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 1

99. Základní škola Opava, Šrámkova 4, příspěvková organizace

100. Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc

<< První < Předchozí stránka, 781 Další stránka, 783 > Stránka 1563 > Stránka 1564 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů