Obchodní rejstřík firem, stránka 786

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Brno,Kotlářská 4,příspěvková organizace

2. Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563

3. DŮM KULTURY TEPLICE

4. Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

5. Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

6. Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace

7. Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace

8. Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7

9. Základní škola Týniště nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

10. Základní škola a mateřská škola Častolovice

11. Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700

12. Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Stoliňská 823

13. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace

14. Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace

15. Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Klegova 29, příspěvková organizace

16. Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace

17. Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace

18. Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Provaznická 64, příspěvková organizace

19. Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace

20. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

21. Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17

22. Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26

23. Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, 342 01 Sušice

24. DOMOV NA STŘÍBRNÉM VRCHU

25. Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace

26. Základní škola a mateřská škola Jihlava, Nad Plovárnou 5, příspěvková organizace

27. Mateřské školy Kutná Hora

28. Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5

29. Základní umělecká škola, Praha 5, Štefánikova 19

30. Základní škola Jihlava, Demlova 32, příspěvková organizace

31. Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace

32. Domov Kolešovice, poskytovatel sociálních služeb

33. Základní škola Praha-Kolovraty

34. Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2

35. Základní umělecká škola Trutnov

36. Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347

37. Základní škola Hostivice

38. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

39. Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace

40. Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace

41. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

42. Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362

43. Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391

44. Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace

45. Západočeské divadlo v Chebu, příspěvková organizace

46. Střední škola a Základní škola, Oselce

47. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

48. Domov pro seniory Pelhřimov, příspěvková organizace

49. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Praha 10, KŘIMICKÁ 314

50. Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

51. Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800

52. Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám.Jiřího z Lobkovic 22/121

53. Základní škola, Praha 3, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685

54. Základní škola Praha 3, Lupáčova 1/1200

55. Základní škola Březnice

56. Střední zdravotnická škola, Pardubice, Průmyslová 395

57. Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

58. Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

59. Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace

60. Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500

61. Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/2400

62. Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614

63. Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

64. Městský ústav sociálních služeb Klášterec nad Ohří,příspěvková organizace

65. Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace

66. Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258

67. Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace

68. Základní škola Sadská

69. Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk

70. Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, příspěvková organizace

71. Základní škola Bedřicha Hrozného

72. Základní škola Unhošť

73. ZÁKLADNÍ ŠKOLA BRATŘÍ VENCLÍKŮ 1140/1

74. Základní škola Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace

75. Základní škola Zeleneč, okres Praha-východ

76. Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace

77. Zámek Štiřín

78. Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

79. Základní škola, Vrchlabí, Školní 1336

80. Základní škola T. G. Masaryka Milovice

81. Základní škola Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk

82. Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, Okres Nymburk

83. Základní škola U Obory, Praha 10, Vachkova 630

84. Základní škola Štěpánov,okres Olomouc, příspěvková organizace

85. Základní škola, Brno, Krásného 24

86. Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

87. Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace

88. Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

89. Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

90. Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2

91. Základní škola Fryčovická

92. Centrum sociálních služeb města Letovice, příspěvková organizace

93. Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště

94. Lázeňské lesy Karlovy Vary, příspěvková organizace

95. Základní škola Orlová - Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Mendelova, Karviná, příspěvková organizace

97. Základní škola a Mateřská škola Borovského, Karviná, příspěvková organizace

98. Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl 463

99. Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná

100. 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 785 Další stránka, 787 > Stránka 1571 > Stránka 1572 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů