Obchodní rejstřík firem, stránka 787

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42

2. Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace

3. Středočeská vědecká knihovna v Kladně, příspěvková organizace

4. Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, příspěvková organizace

5. Střední odborné učiliště, Hluboš 178

6. Střední škola dostihového sportu a jezdectví

7. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

8. Základní škola Jeseník, Fučíkova 312

9. Základní škola ,Vlašim, Vorlina 1500, okres Benešov

10. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

11. Střední odborné učiliště, Hubálov 17

12. Základní škola Kladno, Amálská 2511

13. Jeslová a azylová zařízení České Budějovice, příspěvková organizace

14. Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace

15. Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

16. Hotelová a státní jazyková škola

17. Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace

18. Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace

19. Základní škola a Mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17

20. Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

21. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135

22. Střední průmyslová škola Chrudim

23. OŠETŘOVATELSKÝ DOMOV PRAHA 3

24. Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště

25. Základní škola Prachatice, Vodňanská 287

26. Základní umělecká škola Václava Kálika, Opava, Nádražní okruh 11, příspěvková organizace

27. Základní škola, Opava, Havlíčkova 1, příspěvková organizace

28. Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203

29. Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

30. Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

31. Hotelová škola Radlická

32. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22

33. Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC

34. Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové

35. Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208

36. Domov pro seniory Strážnice, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

38. Základní škola a Mateřká škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace

39. Základní škola Jižní předměstí Rokycany, příspěvková organizace

40. Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace

41. Základní škola T.G.Masaryka Opava

42. Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková organizace

43. Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace

44. Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace

45. Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace

46. Dětský domov, Praha 9 - Dolní Počernice, Národních hrdinů 1

47. Technické služby města Nymburka

48. Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace

49. Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace

50. Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace

51. Základní škola Opava-Kylešovice

52. Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace

53. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482.

54. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113

55. Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588

56. Domov Větrný mlýn Skalička, příspěvková organizace

57. Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace

58. Základní škola Otokara Březiny

59. Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace

60. Technické služby města Kralup nad Vltavou

61. Technické služby města Mělníka, příspěvková organizace

62. Městská nemocnice Slavičín, příspěvková organizace

63. Sociální služby Česká Třebová

64. Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice

65. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6

66. 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

67. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice

68. Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace

69. Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice

70. Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice

71. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Žulová, Komenského 154

72. Základní škola Klatovy, Čapkova ul. 126

73. 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

74. Základní škola, Praktická škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Moskevská 679, příspěvková organizace

75. Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace

76. Domov Na Zátiší Rakovník, poskytovatel sociálních služeb

77. Domov seniorů Nové Strašecí, poskytovatel sociálních služeb

78. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

79. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

80. Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

81. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

82. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

83. Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

84. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

85. Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

86. Hvězdárna a planetárium hlavního města Prahy

87. Minor

88. Divadlo v Dlouhé

89. Divadlo pod Palmovkou

90. Gymnázium 8.leté

91. Základní škola Děčín XXXII, Míru 152 , příspěvková organizace

92. Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec - příspěvková organizace

94. Základní škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

95. 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

96. 1. Základní škola Holešov

97. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692

98. Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746

99. Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

100. Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 786 Další stránka, 788 > Stránka 1573 > Stránka 1574 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů