Obchodní rejstřík firem, stránka 789

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace

2. Městská nemocnice následné péče

3. Základní škola J.E.Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace

4. Centrální školní jídelna Litoměřice, Svojsíkova 7

5. Mateřská škola Humpolec, Smetanova 1526

6. Základní škola Npor.Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace

7. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

8. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788

9. Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5, příspěvková organizace

10. Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, oktes Kladno

11. Základní škola, Liberec, U Soudu 369/8, příspěvková organizace

12. Pohřební ústav hl. m. Prahy

13. Základní škola Hulín, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace

15. Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

16. Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace

17. Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace

18. Základní škola Ostrava-Stará Bělá

19. Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

20. Mateřská škola, Klášterec nad Ohří, Lípová 570, příspěvková organizace

21. 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

22. Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

23. Domov na Jarošce, příspěvková organizace

24. Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín

25. Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

26. Střední odborné učiliště Uherský Brod

27. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

28. Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287

29. Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

30. Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace

31. Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace

32. Základní škola, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, příspěvková organizace

33. Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace

34. Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace

35. Střední odborné učiliště Kyjov, příspěvková organizace

36. 13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace

38. Základní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná

39. Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

40. Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice

41. Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace

42. Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace

43. Technické služby města Dvora Králové nad Labem

44. Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov, příspěvková organizace

45. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace

46. Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace

47. Střední škola, Základní škola, Mateřská škola a Dětský domov Zábřeh

48. Základní škola Dr. Hrubého 2, Šternberk, příspěvková organizace

49. Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace

50. Mateřská škola Dačice

51. Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace

52. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

53. Gymnázium, Písek, Komenského 89

54. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

55. Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace

56. Základní škola Zbýšov, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

57. Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

58. Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112

59. Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249

60. Základní škola Velešín

61. Základní škola a Mateřská škola Křemže

62. Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222

63. Základní škola a Mateřská škola Větřní

64. Základní škola Kaplice, Fantova 446

65. Psychiatrická léčebna Červený Dvůr

66. Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, příspěvková organizace

67. Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13

68. Základní škola a mateřská škola Kobeřice, okres Opava, příspěvková organizace

69. Základní škola Volary, příspěvková organizace

70. Základní škola Prachatice, Národní 1018

71. Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizace

72. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

73. Centrum sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace

74. Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

75. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55

76. TBS Světlá nad Sázavou, p.o.

77. Základní škola Nové Město na Moravě

78. Středisko sociálních služeb města Kopřivnice, příspěvková organizace

79. Základní škola Tábor, Zborovská 2696

80. Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50

81. Základní škola Soběslav, Komenského 20

82. Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

83. Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4

84. Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

85. Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45

86. Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

87. Technické služby města Vítkova, příspěvková organizace

88. Základní škola Jihlava,Kollárova 30, příspěvková organizace

89. Základní škola Satalice, příspěvková organizace

90. 1. Mateřská škola Karlovy Vary, Komenského 7, příspěvková organizace

91. Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200

92. Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709

93. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3

94. Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Královéhradeckého kraje

95. Služby Města Veselí nad Moravou

96. Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace

97. Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

98. Základní škola Trhové Sviny

99. Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice

100. Základní škola a Základní umělecká škola Zliv

<< První < Předchozí stránka, 788 Další stránka, 790 > Stránka 1577 > Stránka 1578 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů