Obchodní rejstřík firem, stránka 972

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk

2. Základní škola speciální, Praha 10, Starostrašnická 45

3. Základní umělecká škola Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace

4. Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace

5. Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

6. Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

7. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

8. Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace

9. Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace

10. Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace

11. Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace

12. Základní škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13, příspěvková organizace

13. Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

14. Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,Kolín IV,Heverova 191

15. Základní škola Zásmuky, okres Kolín

16. Gymnázium Český Brod

17. Dům dětí a mládeže, Kolín, Pražská 161

18. Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891

19. Obchodní akademie, Kolín IV, Kutnohorská 41

20. Základní škola Kolín V., Mnichovická 62

21. Základní škola Kolín II., Kmochova 943

22. Mateřská škola Kolín II., Bezručova 801

23. Mateřská škola Kolín IV., Jeronýmova 772

24. Základní škola,Beroun - Závodí,Komenského 249

25. Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun

26. 2. Základní škola Hořovice

27. Základní škola Žebrák

28. Dětský domov a Mateřská škola speciální,Beroun,Mládeže 1102

29. Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun

30. Základní škola

31. Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace

32. Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín

33. Základní umělecká škola Český Brod

34. Gymnázium, Dobruška, Pulická 779

35. Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

36. Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36

37. Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

38. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií,Dobruška,Čs.odboje 670

39. Střední zemědělská škola Čáslav, Sadová 1234

40. Základní škola a Mateřská škola Bernartice,okres Písek

41. Domov mládeže a Školní jídelna, Písek, Budějovická 1664

42. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

43. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek, Čelakovského 200

44. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

45. Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032

46. Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, Příspěvková organizace

47. Základní škola T.G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

48. Základní škola a mateřská škola Krajková, příspěvková organizace

49. Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace

50. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

51. Mateřská škola 1. máje 1153, Rožnov p. R., příspěvková organizace

52. Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

53. Správa školských zařízení - domov mládeže a školní jídelna, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

54. Základní škola

55. Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370

56. ZOO PARK Vyškov, příspěvková organizace

57. Domov Kytín, poskytovatel sociálních služeb

58. Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37

59. Základní škola s mateřskou školou Tlučná

60. Středisko volného času RADOVÁNEK

61. Mateřská škola Holýšov, Školní 248

62. Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110

63. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

64. Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

65. Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

66. Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

67. Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

68. Integrovaná střední škola, Nová Paka, Kumburská 846

69. Domov na hradě Rychmburk

70. Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace

71. Služby města Vrchlabí, příspěvková organizace

72. Služby města Bzence, příspěvková organizace

73. Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace

74. TS Dukos Dubňany, příspěvková organizace

75. SOCIÁLNÍ SLUŽBY UHERSKÝ BROD, příspěvková organizace

76. Technické služby města Nýrska, příspěvková organizace

77. Domov seniorů Jankov, poskytovatel sociálních služeb

78. Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb

79. Domov a Centrum aktivity, příspěvková organizace

80. APOSS Liberec, příspěvková organizace

81. Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace

82. Dětský domov, Unhošť

83. Základní škola Kladno, Školská 322

84. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457

85. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206

86. Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizace

87. Gymnázium Václava Beneše Třebízského

88. Obchodní akademie Dr.Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

89. Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem

90. Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby

91. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Příbram III, Jungmannova 351

92. Základní škola a Mateřská škola Jince

93. Základní umělecká škola Sedlčany

94. Dětský domov

95. Základní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace

96. Střední průmyslová škola stavební

97. Základní škola a mateřská škola Liběchov

98. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Liběchov, Rumburská 54

99. ZŠ, OKŘÍŠKY

100. 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 971 Další stránka, 973 > Stránka 1943 > Stránka 1944 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů