Obchodní rejstřík firem, stránka 975

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola, Praha 3, V Zahrádkách 48/1966

2. Integrační centrum zahrada

3. Sportovní a rekreační areál Pražačka se školní jídelnou, Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 19/2716

4. Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700

5. Mateřská škola Milíčův dům, Praha 3, Sauerova 2/1836

6. MATEŘSKÁ ŠKOLA MÍROVÉHO HNUTÍ

7. MATEŘSKÁ ŠKOLA JANOUCHOVA

8. Mateřská škola Národní se zaměřením na ranou péči

9. Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10

10. Základní škola a Mateřská škola, Praha 9- Horní Počernice, Spojenců 1408

11. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Praha 10, NAD PŘEHRADOU 469

12. Mateřská škola speciální Sluníčko, Praha 5, Deylova 3

13. Základní škola, Praha 3, Cimburkova 18/600

14. Základní umělecká škola police nad Metují, okres Náchod

15. Mateřská škola Brno,Vinařská 4,příspěvková organizace

16. Mateřská škola NA OSADĚ, Brno,Koperníkova 6

17. Základní škola Vokovice

18. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 10

19. Základní škola, Praha 8, Libčická 10

20. Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12

21. Mateřská škola, Praha 2, Na Děkance 2

22. Integrovaná střední škola Stanislava Kubra

23. Základní škola Protivanov, příspěvková organizace

24. Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731

25. Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

26. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace

27. Základní škola Lomnice, okres Sokolov

28. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

29. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

30. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

31. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

32. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

33. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

34. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

35. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

36. Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

38. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

39. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

40. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

41. Základní škola Březová, okres Sokolov

42. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

43. Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany, příspěvková organizace

44. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever

45. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

46. Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace

47. Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

48. Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267, příspěvková organizace

49. Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

50. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka

51. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Dr.E.Beneše

52. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

53. Mateřská škola,Nové Město nad Metují, Rašínova 600

54. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace

55. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

56. Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace

57. Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy

58. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

59. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

60. Sociální služby Libina, příspěvková organizace

61. Základní škola a mateřská škola Košetice

62. Mateřská škola Hluboká nad Vltavou

63. Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov

64. Základní škola Strýčice

65. Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice

66. Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

67. Základní škola Bavorov, okres Strakonice

68. Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor

69. Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

70. Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov

71. Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

72. Základní škola a Mateřská škola Tučapy

73. Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory

74. Základní škola a Mateřská škola Sepekov

75. Základní škola M.Alše Mirotice, okres Písek

76. Základní škola a Mateřská škola Kájov

77. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice

78. Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

79. Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417

80. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

81. Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497

82. Základní škola a Mateřská škola Tábor, Čekanice, Průběžná 116

83. Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice

84. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

85. Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

86. Základní škola a Mateřská škola Záhoří

87. Základní škola a Mateřská škola, Suchohrdly, okres Znojmo, příspěvková organizace

88. Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

89. Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

90. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

91. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

92. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

93. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

94. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

95. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

96. Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace

97. Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279, příspěvková organizace

98. Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

99. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

100. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89

<< První < Předchozí stránka, 974 Další stránka, 976 > Stránka 1949 > Stránka 1950 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů