Obchodní rejstřík firem, stránka 975

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Dětský domov, Tachov

2. Základní škola Štěchovice, okres Praha - západ

3. Základní škola Kostelec u Holešova, okres Kroměříž

4. Základní škola a Mateřská škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995

5. Dětský domov, Senožaty 199

6. Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326

7. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344

8. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617

9. Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268

10. Základní umělecká škola Oskara Nedbala, Tábor, Martínka Húsky 62

11. Základní škola a Praktická škola, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod

12. Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38

13. Základní umělecká škola Mladá Boleslav

14. Mateřská škola a Základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

15. Základní umělecká škola

16. Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

17. Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

18. Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457

19. Dětský domov, Humpolec, Libická 928

20. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

21. MATEŘSKÁ ŠKOLA, ul. Eduarda Světlíka, Hulín, příspěvková organizace

22. Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

23. Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

24. Základní škola speciální a Praktická škola Černovice

25. Základní škola při Dětské psychiatrické nemocnici, Opařany 160

26. Mateřská škola a Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

27. Dětský domov Zruč nad Sázavou

28. Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

29. Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950

30. Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace

31. Základní škola a Praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

32. Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

33. Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín

34. Základní škola Ostrov, příspěvková organizace

35. Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace

36. Speciální základní škola Bystré

37. Speciální základní škola a střední škola Svitavy

38. Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

39. Základní škola, Nasavrky, příspěvková organizace

40. Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

41. Mateřská škola Rýmařov, Jelínkova 3, příspěvková organizace

42. Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí

43. Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí

44. Školní jídelna MADORET Lanškroun, B. Smetany

45. Základní škola Sloupnice

46. Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizce

47. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

48. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89

49. Domov důchodců Humburky

50. Gymnázium a Obchodní akademie, Tanvald, příspěvková organizace

51. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace

52. Základní škola Přerov, Za mlýnem 1

53. Základní škola Přerov, Svisle 13

54. Základní škola Vratimov, Datyňská 690

55. Mateřská škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 419, okres Vsetín, příspěvková organizacec

56. Mateřská škola Valašské Meziříčí, Seifertova 160, okres Vsetín, příspěvková organizace

57. Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace

58. Základní škola Strýčice

59. Mateřská škola Hluboká nad Vltavou

60. Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov

61. Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice

62. Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

63. Základní škola Bavorov, okres Strakonice

64. Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor

65. Základní škola a mateřská škola Košetice

66. Základní škola a Mateřská škola Borek

67. Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

68. Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

69. Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

70. Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.

71. Základní škola a Mateřská škola, Rudník, okres Trutnov

72. Dům pokojného stáří sv. Anny Velká Bystřice

73. Základní škola ve Smečně

74. Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace

75. Masarykova základní škola Vracov

76. Městské služby Rousínov, příspěvková organizace

77. Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín

78. Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16

79. Kulturní a informační služby města Přerova

80. Základní škola Plaňany, okres Kolín

81. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416,příspěvková organizace

82. Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace

83. Základní škola Nýrsko, Školní ulice příspěvková organizace

84. Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace

85. Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

86. Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace

87. Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace

88. Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace

89. Základní škola Rotava, příspěvková organizace

90. Základní škola M. Kudeříkové, Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace

91. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace

92. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace

93. Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod

94. Správa silnic Královéhradeckého kraje

95. Městské středisko sociálních služeb MARIE

96. Mateřská škola, Litvínov, Gorkého 1614, okres Most, příspěvková organizace

97. Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

98. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

99. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

100. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 974 Další stránka, 976 > Stránka 1949 > Stránka 1950 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů