Obchodní rejstřík firem, stránka 976

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín

2. Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov

3. Ústav sociálních služeb Milíčeves

4. Sociální služby obce Chomutice - Domov pro seniory

5. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou

6. Základní škola Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 23, okres Tábor

7. Dětský domov a Školní jídelna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

8. Střední odborné učiliště Svitavy

9. Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

10. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují

11. Základní škola a mateřská škola Loučka, okres Vsetín, příspěvková organizace

12. Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace

13. Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí

14. Domov na Dubíčku, příspěvková organizace

15. Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace

16. Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

17. Speciální základní škola Vysoké Mýto

18. Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Němčice, okres Brno - venkov

19. Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace

20. Základní škola, Nová 5, České Budějovice

21. Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

22. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T.G. Masaryka 155

23. Muzeum a galerie v Prostějově, příspěvková organizace

24. Základní škola Bystré, okres Svitavy

25. Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10

26. Základní škola Brno,nám. Míru 3,příspěvková organizace

27. ZŠ, OKŘÍŠKY

28. Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace

29. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, příspěvková organizace

30. Střední průmyslová škola stavební

31. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Liběchov, Rumburská 54

32. Základní škola a mateřská škola Liběchov

33. Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

34. Gymnázium Milady Horákové

35. Základní škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13, příspěvková organizace

36. Základní umělecká škola Brno,Veveří, příspěvková organizace

37. Základní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, příspěvková organizace

38. Základní škola Brno, Sekaninova, příspěvková organizace

39. Základní škola Nýrsko, Školní ulice příspěvková organizace

40. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416,příspěvková organizace

41. Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace

42. Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace

43. Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.

44. Zotavovna vězeňské služby České republiky Pracov

45. Mateřská škola Moravany, okres Brno-venkov,příspěvková organizace

46. Kostka Krásná Lípa, p.o.

47. Městská knihovna Písek

48. Základní škola T.G. Masaryka

49. Základní umělecká škola Jana Ladislava Dusíka, Čáslav

50. Základní škola Brno , Tuháčkova 25, příspěvková organizace

51. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Chrastava, Školní 438

52. Mateřská škola Kopretina Jeseník, příspěvková organizace

53. Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449

54. Základní škola, Hlinsko, Resslova 603

55. Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403

56. Základní škola, Rokytnice nad Jizerou, příspěvková organizace

57. Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice

58. Domov pro seniory Pyšely

59. Základní škola Libina, příspěvková organizace

60. Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace

61. Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace

62. Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace

63. Dětský domov Dolní Čermná

64. Mateřská škola, Praha 10, Nedvězská 27/2224, příspěvková organizace

65. Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354, příspěvková organizace

66. Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace

67. Mateřská škola, Praha 10, Troilova 17/474, příspěvková organizace

68. Základní škola ,Kvasice, okr. Kroměříž

69. Základní škola Miloše Šolleho Kouřim,okres Kolín

70. Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

71. Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 8/2921, příspěvková organizace

72. Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/1430, příspěvková organizace

73. Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov

74. Mateřská škola Praha 9 - Hloubětín, Zelenečská 500, příspěvková organizace

75. Mateřská škola, Praha 8, Libčická 6

76. Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace

77. Mateřská škola Nepomuk, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola Braňany

79. Základní škola a střední škola waldorfská

80. Mateřská škola Letců, příspěvková organizace

81. Mateřská škola, Praha 8, Šiškova 2

82. Mateřská škola U Vysočanského pivovaru

83. Mateřská škola, Praha 8, Chabařovická 2

84. Mateřská škola Novoborská

85. Mateřská škola Na Zahradách, Rožnov p. R., příspěvková organizace

86. Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspevková organizace

87. 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace

89. Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352,okres Náchod

90. Domov důchodců ChD-Zdislava

91. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68

92. Gymnázium, Nový Bydžov, Komenského 77

93. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov, Jana Maláta 1869

94. Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové

95. Dětský domov a školní jídelna, Nechanice, Hrádecká 267

96. Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

97. Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

98. Základní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace

99. Fakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 7,Na Výšinách 3

100. Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála

<< První < Předchozí stránka, 975 Další stránka, 977 > Stránka 1951 > Stránka 1952 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů