Obchodní rejstřík firem, stránka 977

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŠTĚTÍ, ŠKOLNÍ 559, OKRES LITOMĚŘICE

2. ZÁKLADNÍ ŠKOLA ÚŠTĚK

3. Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace

4. Základní škola a Mateřská škola Velemín, okres Litoměřice

5. ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA ROUDNICE NAD LABEM

6. Základní škola Litoměřice, Na Valech 53

7. MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA

8. Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4

9. Základní škola a Mateřská škola Třebívlice

10. Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32

11. ZÁKLADNÍ ŠKOLA TEREZÍN

12. Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Dvořákova 24, okres Louny

13. Základní škola a Mateřská škola Vroutek, okres Louny -  příspěvková organizace

14. Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

15. Správa školských zařízení - domov mládeže a školní jídelna, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

16. Mateřská škola, Rousínov

17. DĚTSKÝ DOMOV SE ŠKOLOU, BYSTŘICE POD HOSTÝNEM, HAVLÍČKOVA 547

18. Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem

19. Základní umělecká škola Hulín

20. Obchodní akademie Kroměříž

21. Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov

22. Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

23. Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

24. Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

25. Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

26. Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace

27. Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace

28. Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37

29. Středisko volného času RADOVÁNEK

30. Základní škola s mateřskou školou Tlučná

31. Mateřská škola Holýšov, Školní 248

32. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615

33. Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

34. Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

35. Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

36. Mateřská škola BERUŠKA Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318

37. Základní škola T.G.Masaryka

38. Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2

39. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

40. Gymnázium Velké Meziříčí

41. Základní škola Měřín

42. Základní škola a Mateřská škola Radostín nad Oslavou,příspěvková organizace

43. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě

44. NOVOMĚSTSKÉ SOCIÁLNÍ SLUŽBY

45. Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizace

46. Základní škola a mateřská škola Bohdalov

47. Základní škola

48. Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec

49. Základní škola

50. Základní škola Brodek u Prostějova, okres Prostějov

51. Základní škola a mateřská škola Ptení

52. Základní škola Zdeny Kaprálové a Mateřská škola Vrbátky, příspěvková organizace

53. Dětský domov a Školní jídelna Prostějov

54. Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

55. Základní škola, Karviná-Hranice, Slovenská

56. Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná

57. Základní škola Havířov-Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace

58. Správa sportovišť Kopřivnice

59. Gymnázium Františka Živného,Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace

60. Základní umělecká škola J.R. Míši, Orlová, příspěvková organizace

61. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace

62. Gymnázium, Havířov - Podlesí, příspěvková organizace

63. Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace

64. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace

65. Základní umělecká škola. Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace

66. Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín, Máchova 62, příspěvková organizace

67. Mateřská škola Sady Nový Jičín, Revoluční 52, příspěvková organizace

68. Gymnázium, Havířov - Město,Komenského 2, příspěvková organizace

69. Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace

70. Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace

71. Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace

72. Dětský domov se školou a základní škola, Těrlicko - Horní Těrlicko

73. Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace

74. Základní umělecká škola Zdeňka Buriana, Kopřivnice, příspěvková organizace

75. Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace

76. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

77. Dětský domov, Vysoká Pec, příspěvková organizace

78. Dětský domov a Školní jídelna, Mašťov, příspěvková organizace

79. Dětský domov a Školní jídelna, Chomutov, Čelakovského 822, příspěvková organizace

80. Základní umělecká škola T.G. Masaryka Chomutov

81. Gymnázium Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

82. Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny

83. Městská pečovatelská služba s denním stacionářem Louny, příspěvková organizace

84. Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny

85. Gymnázium a Obchodní akademie, Tanvald, příspěvková organizace

86. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace

87. Divadlo Oskara Nedbala Tábor

88. Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace

89. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace

90. Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace

91. Domov pro seniory Vrbno, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola Karlovice

94. Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál

95. Základní škola T.G.Masaryka Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

96. Základní škola a Mateřská škola Nová Cerekev

97. Základní škola Radomyšl, okres Strakonice

98. Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak

99. Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

100. Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín

<< První < Předchozí stránka, 976 Další stránka, 978 > Stránka 1953 > Stránka 1954 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů