Obchodní rejstřík firem, stránka 977

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA

2. Základní škola a Mateřská škola Třebívlice

3. Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32

4. Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4

5. Základní škola Aloise Klára Úštěk, příspěvková organizace

6. Základní škola Terezín, okres Litoměřice

7. Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Dvořákova 24, okres Louny

8. Základní škola a Mateřská škola Vroutek, okres Louny -  příspěvková organizace

9. MATEŘSKÁ ŠKOLA JESENICE, okres Praha - západ

10. Střední průmyslová škola, Hronov, Hostovského 910

11. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs.armády 777

12. Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

13. Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

14. Dětský domov, Dubá - Deštná 6, příspěvková organizace

15. DOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta"

16. Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice

17. Základní škola Semice

18. Základní škola Loučeň

19. Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

20. Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice

21. Základní umělecká škola Poděbrady

22. Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

23. Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace

24. Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace

25. Základní škola Postřekov, okres Domažlice, příspěvková organizace

26. Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů 1881

27. Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

28. Základní škola a mateřská škola Letiny, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

29. Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace

30. Základní škola T. G. Masaryka, Studénka, 2. května 500, okres Nový Jičín

31. Základní škola Studénka, Sjednocení 650, příspěvková organizace

32. Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

33. Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace

34. Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

35. Základní škola Chodov, Husova 788, okres Sokolov, příspěvková organizace

36. Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov, příspěvková organizace

37. Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace

38. Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

39. Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace

40. Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

41. Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

42. Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

43. Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

44. Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace

45. Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun

46. Sociální služby města Orlová, příspěvková organizace

47. Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Radenín 1

48. Základní umělecká škola B.M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574

49. Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka

50. Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace

51. Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

52. Městská správa bytového a nebytového fondu

53. Ústav sociální péče Nové Syrovice, příspěvková organizace

54. Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

55. Plavecký bazén RK, příspěvková organizace

56. Domov pro osoby se zdravotním postižením v Radošově, příspěvková organizace

57. Mateřská škola a Základní škola Sluníčko Turnov, příspěvková organizace

58. Technický dvůr Ostrava - Svinov, příspěvková organizace

59. Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora

60. Domov pro seniory "SKALKA" v Chebu, příspěvková organizace

61. Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace

62. Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace

63. Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace

64. Domov pro seniory v Chebu, příspěvková organizace

65. CPA DELFÍN, příspěvková organizace

66. Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy, příspěvková organizace

67. Základní škola Městec Králové

68. Výchovný ústav, Kutná Hora, Hloušecká 279

69. Základní škola Čáslav, Nám. Jana Žižky z Trocnova 182, okres Kutná Hora

70. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

71. Základní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace

72. Sociální služby města Doksy, příspěvková organizace

73. Základní škola a mateřská škola Podomí

74. Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

75. ZÁKLADNÍ ŠKOLA V DUBÉ

76. Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace

77. Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace

79. Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

80. Domov důchodců Lipová

81. Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

82. Gymnázium, Děčín, příspěvková organizace

83. Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

84. Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor

85. Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30

86. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675

87. Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

88. Základní škola Choltice, okres Pardubice

89. Mateřská škola Pardubice, Pospíšilovo náměstí 1692

90. Mateřská škola Pardubice, K Polabinám 626

91. Základní škola praktická a mateřská škola speciální Pardubice, A. Krause 2344

92. Základní škola Chvaletice, okres Pardubice

93. Základní škola Řečany nad Labem okres Pardubice

94. Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

95. Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace

96. Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice

97. Základní škola Sezemice, okres Pardubice

98. Mateřská škola Sezemice, okres Pardubice

99. Gymnázium a Střední odborná škola, Hostinné, Horská 309

100. Obchodní akademie, Trutnov, Malé náměstí 158

<< První < Předchozí stránka, 976 Další stránka, 978 > Stránka 1953 > Stránka 1954 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů