Obchodní rejstřík firem, stránka 978

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Mateřská škola Žatec, U jezu 2903, okres Louny

2. Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

3. Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

4. Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny

5. Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

6. Domov pro osoby se zdravotním postižením "SOKOLÍK" v Sokolově, příspěvková organizace

7. Mateřská škola, Praha 8, Krynická 2

8. G-centrum Mikulov, příspěvková organizace

9. Speciální základní škola Skuteč

10. Základní škola a Mateřská škola dr. Eduarda Beneše Kožlany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

11. Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace

12. Active - středisko volného času, příspěvková organizace

13. Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organizace

14. Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem

15. Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

16. Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

17. Střední průmyslová škola, Hronov, Hostovského 910

18. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

19. Městská knihovna Děčín, příspěvková organizace

20. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 10

21. Základní škola Vokovice

22. Základní škola, Praha 8, Libčická 10

23. Mateřská škola, Praha 2, Na Děkance 2

24. Základní škola a Mateřská škola, Rudník, okres Trutnov

25. Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

26. Kulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace

27. Obchodní akademie Neveklov

28. Mateřská škola MATJUCHINOVA

29. Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20

30. Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12

31. ZÁKLADNÍ ŠKOLA V DUBÉ

32. Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

33. Sociální služby města Doksy, příspěvková organizace

34. Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace

35. Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace

36. Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

37. Základní škola Strýčice

38. Mateřská škola Hluboká nad Vltavou

39. Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov

40. Základní škola a mateřská škola Košetice

41. Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

42. Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice

43. Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

44. Základní škola Bavorov, okres Strakonice

45. Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor

46. Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

47. Základní škola a Mateřská škola Tučapy

48. Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov

49. Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice

50. Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417

51. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

52. Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497

53. Základní škola a Mateřská škola Tábor, Čekanice, Průběžná 116

54. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

55. Základní škola a Mateřská škola, Suchohrdly, okres Znojmo, příspěvková organizace

56. Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

57. Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

58. Základní škola a Mateřská škola Záhoří

59. Základní škola a Mateřská škola Sepekov

60. Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek

61. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice

62. Základní škola a Mateřská škola Kájov

63. Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory

64. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Dr.E.Beneše

65. Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace

66. Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267, příspěvková organizace

67. Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

68. Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

69. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

70. Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

71. Základní škola Březová, okres Sokolov

72. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

73. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace

74. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

75. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

76. Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany, příspěvková organizace

77. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

78. Mateřská škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

79. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever

80. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

81. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

82. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

83. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

84. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

85. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

86. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

87. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

88. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

89. Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace

90. Mateřská škola,Nové Město nad Metují, Rašínova 600

91. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

92. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

93. Sociální služby Libina, příspěvková organizace

94. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

95. Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

96. Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

97. Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

98. Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace

99. Technické služby města Úvaly, příspěvková organizace

100. Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 977 Další stránka, 979 > Stránka 1955 > Stránka 1956 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů