Obchodní rejstřík firem, stránka 979

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

2. Alcedo - středisko volného času Vsetín

3. Základní škola Valašské Meziříčí, Masarykova 291, okres Vsetín, příspěvková organizace

4. Základní umělecká škola Vsetín

5. Masarykova veřejná knihovna Vsetín

6. Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

7. Základní škola a městské osmileté gymnazium

8. Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová - lázně

9. Základní škola Jilemnice, Komenského 288, příspěvková organizace

10. Základní škola Jilemnice, Jana Harracha 97, příspěvková organizace

11. Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí

12. Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod

13. Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod

14. Základní škola Letohrad, Komenského 269

15. Základní škola Jablonné nad Orlicí

16. Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace

17. Školní jídelna

18. Základní škola a Mateřská škola Josefa Šíra, Horní Branná, příspěvková organizace

19. Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace

20. Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace

21. Technické služby Český Brod

22. Technické služby Hostivice

23. Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace

24. Základní škola Mikulovice okres Jeseník, příspěvková organizace

25. Základní umělecká škola J.R. Míši, Orlová, příspěvková organizace

26. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace

27. Gymnázium, Havířov - Podlesí, příspěvková organizace

28. Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace

29. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace

30. Základní umělecká škola. Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace

31. Základní škola a Mateřská škola Pňovice, okres Olomouc

32. Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín

33. Správa sportovišť Kopřivnice

34. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

35. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek, Čelakovského 200

36. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

37. Dům dětí a mládeže, Písek, Švantlova 2394

38. Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032

39. Základní škola a Mateřská škola Bernartice,okres Písek

40. Domov mládeže a Školní jídelna, Písek, Budějovická 1664

41. Základní a Mateřská škola Karolinka

42. Základní škola Vsetín, Rokytnice 436

43. Základní škola Vsetín, Sychrov 97

44. Základní škola Jablůnka, okres Vsetín

45. Základní škola Vsetín, Ohrada 1876

46. Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace

47. Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace

48. Základní škola

49. Gymnázium T.G.Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace

50. Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace

51. Dětský domov DOMINO, Plzeň

52. Základní škola speciální, Plzeň, Skupova 15

53. 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

54. Středisko služeb školám, Plzeň, Částkova 78

55. Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23

56. Základní škola, Plzeň, Podmostní 1

57. Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Plzeň, sady 5. května 42

58. Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

59. Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

60. Základní škola a mateřská škola Brankovice

61. Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov

62. Základní škola Slavkov u Brna, Tyršova 977, okres Vyškov

63. Městské kulturní středisko

64. Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace

65. Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov

66. Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace

67. Základní škola a mateřská škola, Šaratice, okres Vyškov

68. Základní škola Drnovice, okres Vyškov

69. Základní škola a Mateřská škola, Otnice, okres Vyškov

70. Základní škola, Ivanovice na Hané

71. Základní škola Bučovice, Školní 711, okres Vyškov

72. Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

73. Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

74. Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace

75. Základní škola Brno, Sekaninova, příspěvková organizace

76. Základní umělecká škola Brno,Veveří, příspěvková organizace

77. Základní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, příspěvková organizace

78. Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750

79. Základní škola Zaječí,okres Břeclav

80. Základní škola Jaroměř-Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod

81. Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce

82. Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace

83. Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště

84. Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace

85. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

86. Základní škola Volyně, okres Strakonice

87. Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace

88. Ředitelství silnic Zlínského kraje,příspěvková organizace

89. Mateřská škola Stříbro, příspěvková organizace

90. Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace

91. Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště,příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín

93. Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

94. Základní škola a mateřská škola Březová, okres Uherské Hradiště

95. Základní škola a mateřská škola Velké Losiny, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Čestice

97. 78. mateřská škola Plzeň, Sokolovská 30, příspěvková organizace

98. Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace

99. 7. mateřská škola Plzeň, Kralovická 35, příspěvková organizace

100. Základní škola Štěpánov,okres Olomouc, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 978 Další stránka, 980 > Stránka 1957 > Stránka 1958 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů