Obchodní rejstřík firem, stránka 980

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace

2. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace

3. Městské středisko sociálních služeb MARIE

4. Mateřská škola, Litvínov, Gorkého 1614, okres Most, příspěvková organizace

5. Správa silnic Královéhradeckého kraje

6. Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

7. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

8. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

9. Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220

10. Střední odborné učiliště, Nové Strašecí , Sportovní 1135

11. Střední odborné učiliště Sedlčany

12. Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

13. Základní škola a Praktická škola Moravského Budějovice, Dobrovského 11

14. Základní škola a Mateřská škola Želetava

15. Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny

16. Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace

17. Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny

18. Městská pečovatelská služba s denním stacionářem Louny, příspěvková organizace

19. Mateřská škola se speciálními třídami Kamenice nad Lipou, Na Besídce 632, okres Pelhřimov

20. Technické služby Český Brod

21. Technické služby Hostivice

22. Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace

23. Dětský domov Charlotty Masarykové

24. Domov Dolní Cetno, poskytovatel sociálních služeb

25. Dětské centrum Kolín, příspěvková organizace

26. Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

27. Domov Buda, poskytovatel sociálních služeb

28. Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb

29. Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod

30. Základní škola Letohrad, Komenského 269

31. Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod

32. Základní škola a městské osmileté gymnazium

33. Základní škola Město Albrechtice, okres Bruntál

34. Základní škola, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace

35. Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace

36. Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí

37. Základní škola Jablonné nad Orlicí

38. Školní jídelna

39. Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace

40. Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace

41. Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová - lázně

42. Základní škola Jilemnice, Komenského 288, příspěvková organizace

43. Základní škola Jilemnice, Jana Harracha 97, příspěvková organizace

44. Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace

45. Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11

46. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

47. Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace

48. Základní škola a Mateřská škola Třemešná

49. Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk

50. Centrum sociálních služeb Jeseník

51. Základní umělecká škola Vsetín

52. Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

53. Základní škola Valašské Meziříčí, Masarykova 291, okres Vsetín, příspěvková organizace

54. Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

55. Masarykova veřejná knihovna Vsetín

56. Centrum ÁČKO, příspěvková organizace

57. Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední Novosadská 87/53

58. Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

59. Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace

60. Střední škola technická a zemědělská Mohelnice

61. Střední zdravotnická škola, Šumperk, Kladská 2

62. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

63. Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

64. Komorní scéna Aréna, příspěvková organizace

65. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace

66. ŽIRAFA - Integrované centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace

67. Základní umělecká škola Vratimov

68. Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

69. Městská knihovna Třinec, příspěvková organizace

70. Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace

71. Mateřská škola Studénka, Komenského 700, příspěvková organizace

72. Krajské středisko volného času Juventus, Karviná, příspěvková organizace

73. MĚSTSKÉ LESY ZNOJMO, příspěvková organizace

74. Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace

75. Dětské centrum Zlín, příspěvková organizace

76. Základní umělecká škola Otrokovice

77. Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace

78. Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

79. Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

80. Odborné učiliště, Křenovice 8

81. Poliklinika Velká Bíteš, příspěvková organizace

82. Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace

83. Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk

84. Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace

85. Odborné učiliště Kelč

86. Mateřská škola, Brno, nám. Svornosti 8, příspěvková organizace

87. Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace

88. Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace

89. Základní škola a mateřská škola Tasov

90. Základní škola a Mateřská škola Myslibořice

91. Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20

92. Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

93. Základní škola a mateřská škola Čáslavice

94. Mateřská škola Pomněnky, Brno, Oblá 51, příspěvková organizace

95. Mateřská škola Duha Třebíč

96. Základní škola Budišov - příspěvková organizace

97. Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

98. Základní škola, Nasavrky, příspěvková organizace

99. Mateřská škola a Základní škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

100. Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 979 Další stránka, 981 > Stránka 1959 > Stránka 1960 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů