Obchodní rejstřík firem, stránka 981

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace

2. 54. mateřská škola Plzeň, Staniční 72, příspěvková organizace

3. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace

4. Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace

5. Mateřská škola Korálek Pardubice, Rumunská 90

6. 55. mateřská škola Plzeň, Mandlova 6, příspěvková organizace

7. 64. mateřská škola Plzeň, Pod Chlumem 3, příspěvková organizace

8. 63. mateřská škola Plzeň, Lábkova 30, příspěvková organizace

9. Základní škola Strančice, okres Praha východ

10. Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace

11. Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace

12. Domov pro seniory Kostelec na Hané, příspěvková organizace

13. Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola Starý Kolín, příspěvková organizace

15. 27. mateřská škola Plzeň, Dvořákova 4, příspěvková organizace

16. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

17. Základní škola Volyně, okres Strakonice

18. Základní škola Štěpánov,okres Olomouc, příspěvková organizace

19. Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace

20. Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

21. Základní škola při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

22. Mateřská škola Vodňany, Smetanova 204

23. Základní škola a Mateřská škola Kácov, okres Kutná Hora

24. Domov pro seniory Seniorcentrum Slavkov, příspěvková organizace

25. Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora

26. Mateřská škola  Slaný ,Vítězná 1578, okres Kladno

27. 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace

28. SPRÁVA MĚSTSKÝCH SPORTOVIŠŤ příspěvková organizace

29. Městské technické služby Lom, příspěvková organizace

30. Základní škola M. Kudeříkové, Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace

31. Základní škola Rotava, příspěvková organizace

32. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace

33. Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace

34. ZÁKLADNÍ ŠKOLA NOVOSEDLICE, OKRES TEPLICE

35. Mateřská škola Strážnice, Smetanova 1539, okres Hodonín, příspěvková organizace

36. Základní škola Chropyně, okres Kroměříž, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola Úsov, příspěvková organizace

38. Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace

39. Mateřská škola Klubíčko Pardubice - Polabiny, Grusova 448

40. Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

41. Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace

42. Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace

43. Základní škola Chabařovice, příspěvková organizace

44. Základní škola a mateřská škola Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím Bystřice 366, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace

45. Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace

46. Základní škola a mateřská škola Morávka, příspěvková organizace

47. Základní škola Pomezí, okres Svitavy

48. Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí, příspěvková organizace

49. Základní škola a Mateřská škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizace

50. Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace

51. Domov důchodců Humburky

52. Základní škola,Beroun - Závodí,Komenského 249

53. Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun

54. 2. Základní škola Hořovice

55. Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun

56. Základní škola Žebrák

57. Dětský domov a Mateřská škola speciální,Beroun,Mládeže 1102

58. Základní škola a Mateřská škola Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

59. Základní škola speciální, Praha 10, Starostrašnická 45

60. Základní škola Cerhenice, příspěvková organizace

61. Centrum kultury města Písek

62. Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359

63. Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1

64. Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

65. Domov pro seniory Hortenzie

66. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 592

67. Základní škola Povážská Strakonice

68. Domov pro seniory Dobřichovice

69. Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace

70. Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989, příspěvková organizace

71. Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

72. Základní škola Týnec nad Labem, okres Kolín, příspěvková organizace

73. Mateřská škola Zubří, Sídliště 6. května 1109, okres Vsetín

74. Domov pro osoby se zdravotním postižením Lochovice

75. 10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

76. Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín

77. Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace

78. Základní škola T.G.Masaryka Podbořany

79. Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny

80. Mateřská škola, Vrchlického nábřeží 1a, České Budějovice

81. Mateřská škola, K.Štěcha 5, České Budějovice

82. Mateřská škola, Nerudova 53, České Budějovice

83. Mateřská škola, Čéčova 40/1, České Budějovice

84. Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice

85. Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace

86. Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40

87. Základní škola a mateřská škola Osová Bítýška

88. Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

89. Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace

90. Základní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 54

91. Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Jimramov, příspěvková organizace

93. Mateřská škola Praha - Radotín

94. Základní škola Jihlava, Jungmannova 6, příspěvková organizace

95. Základní škola, Košťany, Komenského náměstí 351

96. Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace

97. Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice

98. Základní škola Plzeň-Újezd, Národní 1, příspěvková organizace

99. Základní škola a Mateřská škola Olšany u Prostějova

100. Základní škola a Mateřská škola Lom, okres Most

<< První < Předchozí stránka, 980 Další stránka, 982 > Stránka 1961 > Stránka 1962 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů