Obchodní rejstřík firem, stránka 981

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278

2. GYMNÁZIUM POD SVATOU HOROU

3. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

4. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

5. Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

6. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně,Havlíčkův Brod, Jihlavská 628

7. Gymnázium Chotěboř

8. Domov ve Zboží, příspěvková organizace

9. Dětské centrum Svitavy

10. Základní škola Týn nad Vltavou, Hlinecká

11. Mateřská škola, Větrná 24, České Budějovice

12. Mateřská škola, Papírenská 23, České Budějovice

13. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, Holečkova 2

14. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, U Hvízdala 4

15. Mateřská škola pro zrakově postižené, České Budějovice, Zachariášova 5

16. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

17. Mateřská škola Týn nad Vltavou

18. Základní škola logopedická, Týn nad Vltavou, Sakařova 342

19. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova

20. Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13

21. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

22. Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny

23. Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43

24. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615

25. Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

26. Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

27. Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

28. Dětský domov a Školní jídelna, Havířov-Podlesí, Čelakovského 1, příspěvková organizace

29. Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace

30. Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Karviná-Fryštát, Vydmuchov 10, příspěvková organizace

31. Základní škola

32. Emin zámek, příspěvková organizace

33. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 5

34. Dětský domov a Školní jídelna, Benešov, Racek 1

35. Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace

36. Oblastní pedagogicko-psychologická poradna Vyškov, příspěvková organizace

37. MATEŘSKÁ ŠKOLA, ul. Eduarda Světlíka, Hulín, příspěvková organizace

38. Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

39. Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

40. Základní škola speciální a Praktická škola Černovice

41. Základní škola při Dětské psychiatrické nemocnici, Opařany 160

42. Dětský domov Čtyřlístek, Planá

43. Dětský domov, Tachov

44. Základní škola a Mateřská škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995

45. Základní škola Štěchovice, okres Praha - západ

46. Základní škola Kostelec u Holešova, okres Kroměříž

47. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

48. Dětský domov, Senožaty 199

49. Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326

50. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344

51. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617

52. Základní umělecká škola Václava Talicha

53. Základní škola, Praha 5, Pod Radnicí 5

54. Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140

55. Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513

56. Základní škola a Mateřská škola Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328,příspěvková organizace

57. Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

58. Mateřská škola a Základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

59. Základní umělecká škola

60. Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín

61. Základní škola Ostrov, příspěvková organizace

62. Základní umělecká škola Oskara Nedbala, Tábor, Martínka Húsky 62

63. Základní škola a Praktická škola, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod

64. Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38

65. Základní umělecká škola Mladá Boleslav

66. Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

67. Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268

68. Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

69. Dětský domov, Humpolec, Libická 928

70. Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457

71. Mateřská škola a Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

72. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

73. Speciální základní škola a střední škola Svitavy

74. Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace

75. Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace

76. Speciální základní škola Bystré

77. Dětský domov Zruč nad Sázavou

78. Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

79. Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950

80. Základní škola a Praktická škola, Chotěboř

81. Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora, Na Náměti 417

82. Pedagogicko-psychologická poradna, Liberec 2, Truhlářská 3, příspěvková organizace

83. Základní umělecká škola, Praha 9-Čakovice,Cukrovarská 1

84. Domov pro seniory Luhačovice, příspěvková organizace

85. Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Němčice, okres Brno - venkov

86. Speciální základní škola Vysoké Mýto

87. Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

88. Domov na Dubíčku, příspěvková organizace

89. Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod, Jiráskova 461

91. Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

92. Integrovaná střední škola, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace

93. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243

94. Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

95. Dům kultury Ostrov, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

97. Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

98. Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

99. Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

100. Domov důchodců Proseč-Obořiště, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 980 Další stránka, 982 > Stránka 1961 > Stránka 1962 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů