Obchodní rejstřík firem, stránka 982

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

2. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 3 a 9

3. Dětský domov a školní jídelna, Sedloňov 153

4. Základní škola a Praktická škola, Chotěboř

5. Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora, Na Náměti 417

6. Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod, Jiráskova 461

7. Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750

8. Základní škola Zaječí,okres Břeclav

9. Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace

10. Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště

11. Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace

12. Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce

13. Mateřská škola Stříbro, příspěvková organizace

14. Základní škola a mateřská škola Březová, okres Uherské Hradiště

15. Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace

16. Ředitelství silnic Zlínského kraje,příspěvková organizace

17. Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola Čestice

19. Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště,příspěvková organizace

20. Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín

21. Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

22. Základní škola a mateřská škola Velké Losiny, příspěvková organizace

23. 7. mateřská škola Plzeň, Kralovická 35, příspěvková organizace

24. 78. mateřská škola Plzeň, Sokolovská 30, příspěvková organizace

25. Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace

26. Základní škola Jaroměř-Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod

27. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

28. Základní škola Volyně, okres Strakonice

29. Základní škola Štěpánov,okres Olomouc, příspěvková organizace

30. Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352,okres Náchod

31. Mateřská škola, Praha 10, Nedvězská 27/2224, příspěvková organizace

32. Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354, příspěvková organizace

33. Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace

34. Mateřská škola, Praha 10, Troilova 17/474, příspěvková organizace

35. Základní škola ,Kvasice, okr. Kroměříž

36. Základní škola Miloše Šolleho Kouřim,okres Kolín

37. Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/1430, příspěvková organizace

38. Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

39. Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 8/2921, příspěvková organizace

40. Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

41. Gymnázium Milady Horákové

42. Základní škola Klobouky u Brna, okres Břeclav

43. Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace

44. Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

45. Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

46. Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace

47. Základní škola a Mateřská škola, Rudník, okres Trutnov

48. Základní škola Podivín

49. Dětský domov Tišnov, příspěvková organizace

50. Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace

51. Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín

52. Mateřská škola Prostějov, Smetanova ul. 24 příspěvková organizace

53. Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

54. Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují

55. Integrovaná střední škola, Nová Paka, Kumburská 846

56. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

57. Domov na hradě Rychmburk

58. TEZA Hodonín, příspěvková organizace

59. Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace

60. Základní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, příspěvková organizace

61. Základní škola Brno, Sekaninova, příspěvková organizace

62. Základní umělecká škola Brno,Veveří, příspěvková organizace

63. Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny

64. Dětský domov a Školní jídelna, Mašťov, příspěvková organizace

65. Dětský domov a Školní jídelna, Chomutov, Čelakovského 822, příspěvková organizace

66. Základní umělecká škola T.G. Masaryka Chomutov

67. Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

68. Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

69. Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace

70. Mateřská škola Žatec, U jezu 2903, okres Louny

71. Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

72. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

73. Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

74. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

75. Gymnázium Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

76. Ústav archeologické památkové péče středních Čech, příspěvková organizace

77. Základní škola Strážnice

78. Zámek Klášterec nad Ohří

79. Základní škola Kryry, okres Louny

80. Základní umělecká škola Žatec, okres Louny

81. Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

82. Základní škola a Mateřská škola Vilémov

83. Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov

84. DOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta"

85. Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace

86. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace

87. Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice

88. Mateřská škola Sedmikráska, V.Špály 7, České Budějovice

89. Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice

90. Mateřská škola, J. Opletala 22, České Budějovice

91. Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace

92. Mateřská škola, Zeyerova 33, České Budějovice

93. Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.

94. Základní škola Karla Klíče Hostinné

95. Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod

96. Mateřská škola Slezská Ostrava, Komerční 22a, příspěvková organizace

97. Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace

98. Mateřská škola Brno,Vinařská 4,příspěvková organizace

99. Mateřská škola NA OSADĚ, Brno,Koperníkova 6

100. Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 981 Další stránka, 983 > Stránka 1963 > Stránka 1964 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů