Obchodní rejstřík firem, stránka 982

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace

3. Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace

4. Domov pro seniory Kostelec na Hané, příspěvková organizace

5. Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace

6. Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 16

7. Mateřská škola U Uranie, Praha 7, Na Maninách 1080/29a

8. Základní škola, Praha 10, U Vršovického nádraží 1/950

9. Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210

10. Fakultní mateřská škola se speciální péčí

11. Fakultní mateřská škola SLUNÍČKO POD STŘECHOU při Pedagogické fakultě UK, Praha 13, Mohylová 1964

12. Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160

13. Dětský rehabilitační stacionář, Kladno, příspěvková organizace

14. GYMNÁZIUM

15. Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace

16. Dětský domov Krnsko,Horní Krnsko 180

17. Základní škola Mělník-Pšovka, příspěvková organizace

18. Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148 příspěvková organizace

19. Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník Jaroslava Seiferta 179

20. Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres Kladno

21. Základní škola Lužná

22. Pečovatelská služba Rakovník

23. Praktická rodinná škola a zvláštní škola Jesenice

24. Základní umělecká škola Nové Strašecí

25. Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice

26. Základní škola Mistra Jana Husa a Mateřská škola Husinec

27. Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice

28. Domov důchodců Lipová

29. Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

30. Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

31. Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor

32. Mateřská škola Hostivice

33. Základní škola Davle

34. Domov pro seniory Pod Skalkou

35. Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace

36. Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Bratří Pelíšků 7, příspěvková organizace

37. Mateřská škola Moravany, okres Brno-venkov,příspěvková organizace

38. Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

39. Kostka Krásná Lípa, p.o.

40. Gymnázium Milady Horákové

41. Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace

42. Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

43. Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace

44. Pečovatelská služba Trutnov

45. Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485

46. Technické služby města Jaroměře

47. Základní škola Na Lukách Polička

48. Základní škola Ivana Olbrachta Semily, příspěvková organizace

49. Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře 1

50. Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast

51. Základní škola, Luže, okres Chrudim

52. Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

53. Základní škola a mateřská škola Prosetín

54. Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace

55. Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace

56. Technické služby města Fulnek, příspěvková organizace

57. Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun

58. Sociální služby města Orlová, příspěvková organizace

59. Základní umělecká škola Česká Třebová

60. Základní umělecká škola Jaroslava Kociana, Ústí nad Orlicí

61. Speciální základní škola Chrudim

62. Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk

63. Základní umělecká škola Choceň

64. Základní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad

65. Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace

66. Mateřská škola Čtyřlístek Odry, příspěvková organizace

67. Mateřská škola Rokycany, U Saské brány, příspěvková organizace

68. Mateřská škola Rokycany, Školní ulice 642, příspěvková organizace

69. Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace

70. Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice, příspěvková organizace

71. Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace

72. Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace

73. Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov, příspěvková organizace

74. Základní škola a mateřská škola Oloví, příspěvková organizace

75. Základní škola Obrnice, okres Most, příspěvková organizace

76. Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace

77. Mateřská škola Česká Třebová, Habrmanova

78. 1. mateřská škola Jindřichův Hradec II, Růžová 39

79. 2. mateřská škola Jindřichův Hradec III, Jáchymova 209

80. Základní škola a mateřská škola Bečov, okres Most, příspěvková organizace

81. Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121

82. 3. mateřská škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 594

83. Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace

84. Základní škola a mateřská škola Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

85. Mateřská škola, Česká Lípa, Arbesova 411, příspěvková organizace

86. Základní škola a mateřská škola Desná, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

87. Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín

88. Základní škola Marie Curie-Sklodowské a mateřská škola Jáchymov, příspěvková organizace

89. Základní škola a mateřská škola, Třinec, Oldřichovice 275, příspěvková organizace

90. Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

91. Mateřská škola, Třinec, Slezská 778, příspěvková organizace

92. Mateřská škola, Třinec, Nerudova 313, příspěvková organizace

93. Mateřská škola Čtyřlístek, Třinec, Oldřichovice 670, příspěvková organizace

94. Základní škola a mateřská škola, Třinec, Míru 247, příspěvková organizace

95. Základní škola Rajnochovice, okres Kroměříž

96. Mateřská škola, Znojmo, Pražská 80, příspěvková organizace

97. Mateřská škola, Znojmo, Holandská 2, příspěvková organizace

98. Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace

99. Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

100. Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 981 Další stránka, 983 > Stránka 1963 > Stránka 1964 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů