Obchodní rejstřík firem, stránka 983

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

2. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

3. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

4. Mateřská škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

5. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever

6. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

7. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

8. Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje

9. Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem

10. Poradna pro rodinu Pardubického kraje

11. Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, příspěvková organizace

12. Dům dětí a mládeže Český Těšín Hrabinská 33, příspěvková organizace

13. Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace, Milovice - Mladá

14. Střední průmyslová škola, Hronov, Hostovského 910

15. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

16. Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

17. Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

18. Základní škola Valašská Bystřice

19. Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec

20. Základní škola

21. Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace

22. Fakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 7, Na Výšinách 3

23. Mateřská škola Letců, příspěvková organizace

24. Dětský denní rehabilitační stacionář

25. ZOO PARK Vyškov, příspěvková organizace

26. Domov Buda, poskytovatel sociálních služeb

27. Technické služby Český Brod

28. Technické služby Hostivice

29. Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace

30. Dětský domov Charlotty Masarykové

31. Dětské centrum Kolín, příspěvková organizace

32. Domov Dolní Cetno, poskytovatel sociálních služeb

33. Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

34. Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb

35. LABYRINT-Středisko volného času,vzdělávání a služeb Kladno

36. Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod

37. Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod

38. Školní jídelna Žamberk, nám.Gen.Knopa 433

39. Základní škola Jablonné nad Orlicí

40. Základní škola Letohrad, Komenského 269

41. Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace

42. Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace

43. Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace

44. Základní škola Járy Cimrmana Lysolaje, příspěvková organizace

45. Mateřská škola se speciálními třídami DUHA Praha 5 - Košíře, Trojdílná 1117, příspěvková organizace

46. Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Nad Palatou 613, příspěvková organizace

47. Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace

48. Základní škola Charlotty Masarykové Praha 5 - Velká Chuchle

49. Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37

50. Mateřská škola, Praha 10, Jakobiho 329

51. Mateřská škola, Praha 4, Křejpského 1503

52. Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 1

53. Mateřská škola speciální, Praha 8, Štíbrova 1691

54. Dětský domov a Školní jídelna, Mašťov, příspěvková organizace

55. Dětský domov a Školní jídelna, Chomutov, Čelakovského 822, příspěvková organizace

56. Základní umělecká škola T.G. Masaryka Chomutov

57. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

58. Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

59. Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

60. Základní škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace

61. Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, příspěvková organizace

62. Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

63. Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace

64. Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace

65. Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace

66. Základní škola Smržovka,okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

67. Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

68. Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace

69. Základní škola a Mateřská škola Žalany

70. Mateřská škola Cvikov, Jiráskova 88/I, příspěvková organizace

71. Základní škola Straškov - Vodochody, okres Litoměřice, příspěvková organizace

72. Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

73. Základní umělecká škola Brno, Vranovská, příspěvková organizace

74. Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace

75. Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

76. Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace

77. Technické služby města Nový Bydžov

78. Školní jídelna, Hradec Králové, Hradecká 1219

79. Základní škola v Lubnici

80. Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace

81. Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1

82. Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27

83. Základní škola Svitavy, Riegrova 4

84. Základní škola Svitavy, nám. Míru 73

85. Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21

86. Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 příspěvková organizace

87. Základní škola Praha 5 - Řeporyje

88. Základní škola, Praha 10, Olešská 18/2222

89. Mateřská škola Bota, Praha 4, Boleslavova 1a

90. MATEŘSKÁ ŠKOLA

91. Základní škola, Praha 10, Břečťanová 6/2919

92. MATEŘSKÁ ŠKOLA SULANSKÉHO

93. Mateřská škola, Praha 10, Vladivostocká 8/1034

94. Základní škola a Mateřská škola Poličná 276, příspěvková organizace

95. Mateřská škola MATJUCHINOVA

96. Obchodní akademie Neveklov

97. Dům dětí a mládeže Praha 12-Monet

98. Dům dětí a mládeže Praha 6

99. Základní umělecká škola Vadima Petrova

100. Základní škola Náměšť na Hané

<< První < Předchozí stránka, 982 Další stránka, 984 > Stránka 1965 > Stránka 1966 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů