Obchodní rejstřík firem, stránka 983

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace

2. Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace

3. Kulturní středisko města Blanska

4. Služby sociální péče TEREZA, příspěvková organizace

5. Domov pro seniory Vrchlabí

6. Léčebna dlouhodobě nemocných Opočno

7. Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice

8. Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice

9. Lentilka - integrační školka a rehabilitační centrum

10. Domov důchodců Lampertice

11. Domov pro seniory Pilníkov

12. Technické služby města Příbora

13. Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

14. Základní škola a Mateřská škola Tovačov

15. Základní škola Přerov, Želatovská 8

16. Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4

17. Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Jihlava

18. Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace

19. Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

20. DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE V BÍLINĚ

21. Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

22. Základní škola v Lubnici

23. Dětský domov Znojmo, příspěvková organizace

24. Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace

25. Základní škola a Mateřská škola, Praha 9- Horní Počernice, Spojenců 1408

26. Základní škola, Praha 3, Cimburkova 18/600

27. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Praha 10, NAD PŘEHRADOU 469

28. Mateřská škola, Praha 10, Milánská 472

29. Mateřská škola speciální Sluníčko, Praha 5, Deylova 3

30. Základní škola, Praha 3, V Zahrádkách 48/1966

31. Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700

32. Integrační centrum Zahrada v Praze 3

33. Sportovní a rekreační areál Pražačka se školní jídelnou, Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 19/2716

34. Mateřská škola, Praha 10, Parmská 389

35. Mateřská škola Národní

36. MATEŘSKÁ ŠKOLA MÍROVÉHO HNUTÍ

37. MATEŘSKÁ ŠKOLA JANOUCHOVA

38. Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10

39. Domov pro seniory Telč, příspěvková organizace

40. Základní umělecká škola police nad Metují, okres Náchod

41. Základní umělecká škola Poděbrady

42. Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

43. Mateřská škola Brno,Vinařská 4,příspěvková organizace

44. Mateřská škola NA OSADĚ, Brno,Koperníkova 6

45. Základní škola Loučeň

46. Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

47. Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice

48. Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace

49. Základní škola Semice

50. Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace

51. Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace

52. Základní škola Břidličná, okres Bruntál

53. Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace

54. Mateřská škola Krnov, Žižkova 34, okres Bruntál, příspěvková organizace

55. Základní škola Valašská Polanka, příspěvková organizace

56. Základní škola Uničov, Haškova 211, okres Olomouc

57. Pedagogicko-psychologická poradna, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace

58. Základní umělecká škola Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace

59. Základní umělelecká škola, Ústí nad Labem - Neštěmice, Národní 209, příspěvková organizace

60. Speciální základní škola, a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

61. Základní umělecká škola, Děčín IV - Podmokly, Čs. legií 243/29, příspěvková organizace

62. Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace

63. Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

64. Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

65. Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace

66. Dům dětí a mládeže, Orlová, příspěvková organizace

67. Opavská kulturní organizace, příspěvková organizace

68. Základní škola a mateřská škola Špindlerův Mlýn

69. Kulturní zařízení Kadaň, příspěvková organizace

70. Základní škola, Praha 13, Janského 2189

71. Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo náměstí 34

72. Mateřská škola, Praha 10, Horolezecká 912

73. Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace

74. Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

75. Základní škola, Nasavrky, příspěvková organizace

76. Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

77. Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

78. Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

79. Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

80. Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace

81. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

82. Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace

83. Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, Příspěvková organizace

84. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, příspěvková organizace

85. Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace

86. Základní škola Brno,nám. Míru 3,příspěvková organizace

87. Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10

88. Základní škola Karla Vokáče, Strašice

89. Základní škola Litvínov - Hamr, Mládežnická 220, okres Most

90. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

91. Pečovatelská služba Kutná Hora, příspěvková organizace

92. Základní škola ve Smečně

93. Základní škola a mateřská škola Loučka, okres Vsetín, příspěvková organizace

94. Mateřská škola Moravany, okres Brno-venkov,příspěvková organizace

95. Kostka Krásná Lípa, p.o.

96. Středisko volného času RADOVÁNEK

97. Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37

98. Základní škola s mateřskou školou Tlučná

99. Mateřská škola Holýšov, Školní 248

100. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T.G. Masaryka 155

<< První < Předchozí stránka, 982 Další stránka, 984 > Stránka 1965 > Stránka 1966 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů