Obchodní rejstřík firem, stránka 984

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace

3. Mateřská škola Rychvald, Mírová 1744, okres Karviná, příspěvková organizace

4. Mateřská škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace

5. Základní škola Divišov, okres Benešov

6. Mateřská škola Slunečná, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

7. Základní škola Měnín, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

8. Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř

9. Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace

10. Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace

11. Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240

12. Základní škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884

13. Základní škola, Rokytnice nad Jizerou, příspěvková organizace

14. Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

15. Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace

16. Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace

17. Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace

18. Základní škola a mateřská škola Újezd, příspěvková organizace

19. Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace

20. Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizace

21. Mateřská škola Čtyřlístek, Ostrava-Poruba, Skautská 1082, příspěvková organizace

22. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dětská 920, příspěvková organizace

23. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Sokolovská 1168, příspěvková organizace

24. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Jana Šoupala 1611, příspěvková organizace

25. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Oty Synka 1834, příspěvková organizace

26. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, V. Makovského 4429, příspěvková organizace

27. Základní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizace

28. Základní škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

29. Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

30. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace

31. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Nezvalovo nám. 856, příspěvková organizace

32. Základní škola Loket, okres Sokolov

33. Základní škola a Mateřská škola Lukavec

34. Základní škola a Mateřská škola,Osečná, okres Liberec,příspěvková organizace

35. Mateřská škola Šluknov, příspěvková organizace

36. Masarykova základní škola a mateřská škola, Železnice

37. Základní škola, Prachovice

38. Základní škola a Mateřská škola Neplachovice, okres Opava, příspěvková organizace

39. Základní škola a mateřská škola Střítež nad Ludinou, příspěvková organizace

40. Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace

41. Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice, příspěvková organizace

42. Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace

43. Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace

44. Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace

45. Základní škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace

46. Základní škola a Mateřská škola Deštná

47. Základní škola Nové Hrady, okres České Budějovice

48. Základní škola Kovářov, okres Písek

49. Základní škola a mateřská škola Krouna

50. Základní škola a mateřská škola Stěžery

51. Základní škola a Mateřská škola Hněvotín, příspěvková organizace

52. Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy

53. Základní škola a Mateřská škola Machov, okres Náchod

54. Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov, příspěvková organizace

55. Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace

56. Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace

57. Mateřská škola Cheb, Bezručova 1, příspěvková organizace

58. Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace

59. Mateřská škola J. A. Komenského, Česká Skalice

60. 1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

61. Základní škola Cheb, Kostelní náměstí 14, příspěvková organizace

62. Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace

63. Mateřská škola Cheb, Komenského 27

64. 3.základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

65. 2.základní škola Cheb, Májová 14

66. Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238

67. Valašskokloboucká poliklinika, příspěvkové organizace

68. Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace

69. Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

70. Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec

71. Základní škola a Mateřská škola, Pilníkov, okres Trutnov

72. Základní škola a Mateřská škola Březno

73. Mateřská škola Jablíčko Velké Přílepy, okres Praha-západ

74. Základní škola Velké Přílepy okres Praha - západ

75. Základní škola a Mateřská škola, Sedlec-Prčice

76. Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou

77. Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace

78. Základní škola a mateřská škola Vysoká, okres Mělník

79. Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace

80. Zařízení služeb MZe s.p.o.

81. AQUACENTRUM

82. Základní škola a mateřská škola Krajková, příspěvková organizace

83. Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace

84. Základní škola a mateřská škola Chraštice

85. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T.G. Masaryka 155

86. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

87. Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Polnička,okres Žďár nad Sázavou

89. Základní škola a Mateřská škola Herálec, příspěvková organizace

90. Základní škola Bystřice n. P.

91. Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka

92. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675

93. Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

94. Gymnázium Chotěboř

95. Dětské centrum Svitavy

96. Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně,Havlíčkův Brod, Jihlavská 628

97. Domov ve Zboží, příspěvková organizace

98. DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE V BÍLINĚ

99. Mateřská škola, Praha 10, Za Nadýmačem 927

100. Základní umělecká škola Vadima Petrova

<< První < Předchozí stránka, 983 Další stránka, 985 > Stránka 1967 > Stránka 1968 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů