Obchodní rejstřík firem, stránka 986

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice

2. Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

3. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace

4. Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731

5. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vašatova 1438, příspěvková organizace

6. Základní škola Bobrová, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

7. Dům s pečovatelskou službou "Penzion" Polička

8. Základní škola Velké Karlovice

9. Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace

10. Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Krompach 47, příspěvková organizace

11. Základní škola a mateřská škola Chraštice

12. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T.G. Masaryka 155

13. Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace

14. Středisko volného času Korunka, Ostrava - Mariánské Hory, příspěvková organizace

15. Domov Jílové u Prahy, poskytovatel sociálních služeb

16. ZELENÁ LÍPA HOSTIVICE, poskytovatel sociálních služeb

17. ZOO PARK Vyškov, příspěvková organizace

18. Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka

19. Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace

20. Základní umělecká škola B.M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574

21. Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Bratří Pelíšků 7, příspěvková organizace

22. Mateřská škola Orlová-Lutyně K. Dvořáčka 1228 okres Karviná, příspěvková organizace

23. Základní škola, Praktická škola, Dětský domov a Školní jídelna, Ledce 55

24. Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace

25. ZÁKLADNÍ ŠKOLA NORBERTOV

26. Městská správa bytového a nebytového fondu

27. Dům dětí a mládeže, Jindřichův Hradec, Růžová 10

28. Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287

29. Základní škola Dašice, okres Pardubice

30. Střední škola technická a obchodní, Dačice, Strojírenská 304

31. Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace

32. Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

33. Odborné učiliště a Praktická škola, Černovice, Mariánské náměstí 72

34. Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147

35. Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace

36. Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701

37. Mateřská škola Sedmikráska, V.Špály 7, České Budějovice

38. Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice

39. Mateřská škola, J. Opletala 22, České Budějovice

40. Mateřská škola, Zeyerova 33, České Budějovice

41. Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice

42. DOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta"

43. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

44. Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizace

45. Základní umělecká škola Jeseník

46. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4

47. Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk

48. Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace

49. Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

50. Základní škola a mateřská škola Březník, příspěvková organizace

51. Základní umělecká škola, Tachov, Rokycanova 1

52. Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

53. Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace

54. Základní škola Cerhenice, příspěvková organizace

55. Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace

56. Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace

57. Základní škola a Praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

58. Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace

59. Základní škola a Mateřská škola, Rudník, okres Trutnov

60. Technické služby Obrnice, příspěvková organizace

61. Základní škola a Mateřská škola Nový Knín

62. 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67

63. Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace

64. Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Karviná-Fryštát, Vydmuchov 10, příspěvková organizace

65. Základní škola

66. Městská knihovna Frýdek-Místek

67. Základní škola Moravská Třebová, Čs. armády 179, okres Svitavy

68. Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

69. Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace

70. Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

71. Mateřská škola Žatec, U jezu 2903, okres Louny

72. Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

73. Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny

74. Základní škola a mateřská škola Nýdek, příspěvková organizace

75. Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace

76. Základní škola, Bruntál, Rýmařovská 15, příspěvková organizace

77. Základní škola Moravský Beroun, okres Olomouc, příspěvková organizace

78. Mateřská škola, Karla Čapka 12a, Krnov, okres Bruntál, příspěvková organizace

79. Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, okres Bruntál, příspěvková organizace

80. Základní škola Studénka, Butovická 346, příspěvková organizace

81. Mateřská škola Bruntál, Pionýrská 9

82. Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace

83. Mateřská škola Bruntál, U Rybníka 3

84. Základní umělecká škola, Bruntál, nám. J. Žižky 6, příspěvková organizace

85. Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24

86. Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213

87. Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

88. Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II

89. Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II

90. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

91. Obchodní akademie T. G. Masaryka a Jazyková zkouška s právem státní jazykové zkoušky, Jindřichův Hradec, Husova 156

92. Základní škola Třeboň, Sokolská 296

93. Základní škola a Mateřská škola České Velenice

94. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

95. Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace

96. Služby města Vrchlabí, příspěvková organizace

97. APOSS Liberec, příspěvková organizace

98. Domov Raspenava, příspěvková organizace

99. Domov a Centrum aktivity, příspěvková organizace

100. Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 985 Další stránka, 987 > Stránka 1971 > Stránka 1972 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů