Obchodní rejstřík firem, stránka 987

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLACHOVICE, okres Zlín, příspěvková organizace

2. Mateřská škola Unhošť, okres Kladno

3. Mateřská škola Bakov nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

4. Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov

5. Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace

6. Mateřská škola, Moravský Krumlov, Husova 299, okres Znojmo, příspěvková organizace

7. Základní škola Netvořice, okres Benešov, příspěvková organizace

8. Základní škola Čechtice, okres Benešov, příspěvková organizace

9. Základní škola Škvorec

10. Základní škola a Mateřská škola Předklášteří, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

11. Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace

12. Mateřská škola města Benátky nad Jizerou,okres Mladá Boleslav

13. Základní škola  Benátky nad Jizerou, Husovo  náměstí 55

14. Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace

15. Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř

16. Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace

17. Mateřská škola Luhačovice, okres Zlín, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace

19. Mateřská škola Vítkov, Husova 629, okres Opava, příspěvková organizace

20. Základní škola,ul. Náchodská

21. Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816

22. Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731

23. Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice

24. Mateřská škola Sedmikráska, V.Špály 7, České Budějovice

25. Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice

26. Mateřská škola, J. Opletala 22, České Budějovice

27. Mateřská škola, Zeyerova 33, České Budějovice

28. DOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta"

29. Masarykova základní škola

30. Základní škola Dubňany, příspěvková organizace

31. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

32. Domov důchodců Humburky

33. Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí

34. Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí

35. Školní jídelna MADORET Lanškroun, B. Smetany

36. Základní škola Sloupnice

37. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

38. Sřední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

39. Základní škola Jedovnice, okres Blansko

40. Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

41. Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace

42. Základní škola Blansko, Nad Čertovkou, příspěvková organizace

43. Základní škola Černá Hora

44. Základní škola Velké Opatovice, okres Blansko

45. Dětský domov Boskovice, příspěvková organizace

46. ZÁKLADNÍ ŠKOLA

47. Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, Příspěvková organizace

48. DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE V BÍLINĚ

49. Střední škola pro tělesně postižené GEMINI Brno, příspěvková organizace

50. Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace

51. Základní škola Brno,nám. Míru 3,příspěvková organizace

52. Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10

53. ZÁKLADNÍ ŠKOLA

54. Základní škola, Praha 10, Olešská 18/2222

55. Mateřská škola Bota, Praha 4, Boleslavova 1a

56. MATEŘSKÁ ŠKOLA

57. Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 příspěvková organizace

58. Základní škola, Praha 10, Břečťanová 6/2919

59. MATEŘSKÁ ŠKOLA SULANSKÉHO

60. Mateřská škola, Praha 10, Vladivostocká 8/1034

61. Základní škola, Praha 2, Na Smetance 1

62. Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370

63. Základní škola

64. Mateřská škola 1. máje 1153, Rožnov p. R., příspěvková organizace

65. Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

66. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

67. Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

68. Základní škola, Nasavrky, příspěvková organizace

69. Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny

70. Městská pečovatelská služba s denním stacionářem Louny, příspěvková organizace

71. Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny

72. Základní škola a Mateřská škola Nový Knín

73. 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67

74. Mateřská škola

75. Domov pro seniory Vlčice, příspěvková organizace

76. Dětský domov, Nepomuk

77. Gymnázium

78. Správa školských zařízení - domov mládeže a školní jídelna, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

79. Základní škola a mateřská škola Řevničov, příspěvková organizace

80. Technické služby Třebechovice pod Orebem

81. ZOO PARK Vyškov, příspěvková organizace

82. Mateřská škola speciální Jablonec nad Nisou, Palackého 37, příspěvková organizace

83. Základní škola Velké Hamry, Školní 541 - příspěvková organizace

84. Základní škola Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10, příspěvková organizace

85. Základní škola Lenešice, okres Louny, příspěvková organizace

86. Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

87. ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

88. Základní škola Bystřany,okres Teplice

89. Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice

90. Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

91. Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

92. Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace

93. Mateřská škola Děčín VI, Klostermannova 1474/11 , příspěvková organizace

94. Základní škola speciální a Mateřská škola, Chomutov, Palachova 4881, příspěvková organizace

95. Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

97. Masarykova základní škola a mateřská škola Žalhostice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

98. Základní škola T.G.Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec,příspěvková organizace

99. Základní škola a Mateřská škola Markvartice, příspěvková organizace

100. Základní škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 986 Další stránka, 988 > Stránka 1973 > Stránka 1974 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů