Obchodní rejstřík firem, stránka 987

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Tršice, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Janovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

3. Knihovna města Mladá Boleslav

4. Základní škola Bohutín, okres Příbram

5. Dětský denní rehabilitační stacionář

6. Základní škola Mikulovice okres Jeseník, příspěvková organizace

7. Mateřská škola Rýmařov, Jelínkova 3, příspěvková organizace

8. Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

9. Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace

10. Základní umělecká škola, Tachov, Rokycanova 1

11. TEZA Hodonín, příspěvková organizace

12. Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizace

13. Základní umělecká škola Jeseník

14. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4

15. Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk

16. Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace

17. Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

18. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

19. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

20. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

21. Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace

22. Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Radenín 1

23. Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov

24. Městská knihovna Děčín, příspěvková organizace

25. Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace

26. Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

27. Výchovný ústav a středisko výchovné péče, Pšov

28. Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace

29. Domov pro seniory Vlčice, příspěvková organizace

30. Dětský domov, Nepomuk

31. Gymnázium

32. Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace

33. Mateřská škola

34. Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace

35. Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice

36. Základní škola T.G.Masaryka

37. Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2

38. Základní škola Měřín

39. Základní škola a Mateřská škola Radostín nad Oslavou,příspěvková organizace

40. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

41. Gymnázium Velké Meziříčí

42. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě

43. Základní škola Valašská Bystřice

44. Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec

45. Základní škola

46. Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizace

47. Základní škola a mateřská škola Bohdalov

48. Základní škola Karla Vokáče, Strašice

49. Základní škola, Praha 10, U Vršovického nádraží 1/950

50. Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210

51. Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 16

52. Fakultní mateřská škola se speciální péčí

53. Mateřská škola U Uranie, Praha 7, Na Maninách 1080/29a

54. Fakultní mateřská škola SLUNÍČKO POD STŘECHOU při Pedagogické fakultě UK, Praha 13, Mohylová 1964

55. MATEŘSKÁ ŠKOLA TRHOVÉ SVINY

56. Mateřská škola Borovany

57. Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace

58. Základní škola a Základní umělecká škola Ústí nad Labem, Husova 349/19, příspěvková organizace

59. Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Špálova 2, příspěvková organizace

60. Domov pro seniory Chlumec, příspěvková organizace

61. Pečovatelská služba Ústí nad Labem, příspěvková organizace

62. Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí100/5, příspěvková organizace

63. Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace

64. Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace

65. Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279, příspěvková organizace

66. Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace

67. Domov důchodců Police nad Metují

68. Domov důchodců Malá Čermná

69. Kulturní centrum Rakovník

70. Psychocentrum - manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, příspěvková organizace

71. Základní škola a Praktická škola, Jičín

72. Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace

73. Marianum, příspěvková organizace

74. Mateřská škola Zvoneček, Hradec Králové, Čajkovského 1093

75. Mateřská škola Holýšov, Školní 248

76. Základní škola s mateřskou školou Tlučná

77. Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

78. Základní umělecká škola B.M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574

79. Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka

80. Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace

81. Středisko volného času RADOVÁNEK

82. Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37

83. Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

84. Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Brno, Kotlářská, příspěvková organizace

85. Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Školní, příspěvková organizace

86. Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež

87. Masarykův domov mládeže a Školní jídelna Brno, příspěvková organizace

88. Základní škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace

89. Základní škola Bystřany,okres Teplice

90. Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice

91. Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Markvartice, příspěvková organizace

93. Masarykova základní škola a mateřská škola Žalhostice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

94. Základní škola T.G.Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec,příspěvková organizace

95. Mateřská škola Děčín VI, Klostermannova 1474/11 , příspěvková organizace

96. Základní škola speciální a Mateřská škola, Chomutov, Palachova 4881, příspěvková organizace

97. Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace

98. Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

99. Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

100. Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 986 Další stránka, 988 > Stránka 1973 > Stránka 1974 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů