Obchodní rejstřík firem, stránka 988

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

2. Obchodní akademie, Mohelnice, Olomoucká 82

3. Mateřská škola POHÁDKA, Zábřeh, Československé armády 650/13

4. Dětský domov a Školní jídelna, Jeseník, Priessnitzova 405

5. Gymnázium, Jeseník, Komenského 281

6. Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov

7. Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace

8. Základní škola Dlouhá Loučka, okres Olomouc, příspěvková organizace

9. Základní škola a Mateřská škola Tršice, příspěvková organizace

10. Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí, ul. Janáčkova 1444, příspěvková organizace

11. Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace

12. Základní škola a Mateřská škola Janovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

13. Mateřská škola Petřvald 2. května 1654, příspěvková organizace

14. Základní škola a mateřská škola, Pavlovice u Přerova, okres Přerov, příspěvková organizace

15. Domov Vraný, poskytovatel sociálních služeb

16. Zařízení sociální intervence Kladno

17. Základní umělecká škola, Dobruška, Kostelní 428

18. Domov Slaný, poskytovatel sociálních služeb

19. Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb

20. Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492

21. Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace

22. Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace

23. Správa škol Teplice, příspěvková organizace

24. Služby města Napajedla, příspěvková organizace

25. TECHNICKÉ SLUŽBY LITOVEL, příspěvková organizace

26. Správa města Sezimovo Ústí

27. Technické služby města Broumova

28. Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace

29. Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace

30. Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace

31. Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386

32. Domov pro seniory Vrchlabí

33. Domov důchodců Lampertice

34. Domov pro seniory Pilníkov

35. Základní umělecká škola Zlín - Jižní svahy

36. LILA Domov pro postižené děti Otnice, příspěvková organizace

37. Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace

38. ÚTVAR KONCEPCE A ROZVOJE MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace

39. Domov Kytín, poskytovatel sociálních služeb

40. Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

41. Plavecký bazén RK, příspěvková organizace

42. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1

43. Gymnázium, Hranice, Zborovská 293

44. Výchovný ústav a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248

45. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2

46. Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

47. Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683

48. Základní škola a mateřská škola Kněžice

49. Základní škola Brno, Novoměstská 21

50. Základní škola a mateřská škola Vladislav

51. Základní škola a Mateřská škola Předín, příspěvková organizace

52. Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aš

53. Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace

54. Základní umělecká škola Žatec, okres Louny

55. Základní škola a Mateřská škola Vilémov

56. Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

57. Zámek Klášterec nad Ohří

58. Základní škola Kryry, okres Louny

59. Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov

60. ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA V JIRKOVĚ

61. Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

62. Dům dětí a mládeže Uherský Brod a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, příspěvková organizace

63. Základní umělecká škola

64. Základní umělecká škola Brno,Veveří, příspěvková organizace

65. Základní škola Brno, Sekaninova, příspěvková organizace

66. Základní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, příspěvková organizace

67. Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace

68. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace

69. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace

70. Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod

71. Městské středisko sociálních služeb MARIE

72. Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

73. Mateřská škola, Litvínov, Gorkého 1614, okres Most, příspěvková organizace

74. Správa silnic Královéhradeckého kraje

75. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

76. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

77. Krajská knihovna Vysočiny

78. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

79. Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

80. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace

81. Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace

82. Základní škola, Brno, Botanická 70

83. Základní škola Brno,Horní 16,příspěvková organizace

84. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14

85. Základní škola Košinova 22, 61200 Brno

86. Základní umělecká škola Brno, Vranovská, příspěvková organizace

87. Mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené Brno, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

89. Základní škola a mateřská škola Osvětimany

90. Základní škola a Základní umělecká škola Strání

91. Základní škola Moravany, okres Pardubice

92. Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110

93. Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268

94. Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

95. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

96. Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334

97. Základní škola a mateřská škola Pardubice-Ohrazenice, Trnovská 159

98. Základní umělecká škola Přelouč, okres Pardubice

99. Základní škola Praha-Kolovraty

100. Mateřská škola Studánka, Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 987 Další stránka, 989 > Stránka 1975 > Stránka 1976 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů