Obchodní rejstřík firem, stránka 988

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace

2. Mateřská škola Břeclav, Na Valtické 727, příspěvková organizace

3. Základní škola,Beroun - Závodí,Komenského 249

4. Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun

5. 2. Základní škola Hořovice

6. Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun

7. Dětský domov, Horšovský Týn

8. Základní škola

9. Dětský domov a Mateřská škola Beroun, příspěvková organizace

10. Technické služby města Příbora, příspěvková organizace

11. Kulturní středisko města Blanska

12. Dětské centrum Strančice, příspěvková organizace

13. Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

14. TURISTCENTRUM Dvorce, příspěvková organizace

15. Dětské centrum Kyjov, příspěvková organizace

16. Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace

17. Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace

18. Kulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace

19. Základní škola Hustopeče nad bečvou

20. Kulturní dům Kopřivnice

21. Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice

22. Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace

23. Mateřská škola Hodonín, Družstevní čtvrť 3149, příspěvková organizace

24. Základní škola Jilemnice, Komenského 288, příspěvková organizace

25. Základní škola Jilemnice, Jana Harracha 97, příspěvková organizace

26. Základní škola a mateřská škola J.Schrotha, Lipová-lázně

27. Základní škola Bruntál, Školní 2

28. Základní škola Město Albrechtice, okres Bruntál

29. Základní škola, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace

30. Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí

31. Střední škola automobilní Kyjov, příspěvková organizace

32. Správa Národního parku Podyjí

33. MĚSTSKÉ LESY ZNOJMO, příspěvková organizace

34. Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace

35. Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov

36. Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379, okres Most

37. Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720

38. Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace

39. Kamarád - LORM

40. Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov

41. Základní škola Jirkov, Nerudova 1151, okres Chomutov

42. Mateřská škola Špičák, Česká Lípa, Zhořelecká 2607, příspěvková organizace

43. Základní škola Chomutov, Písečná 5144

44. Gymnázium, Mimoň, Letná 263, příspěvková organizace

45. Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

46. Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace

47. Střední škola technická a zemědělská Mohelnice

48. Střední zdravotnická škola, Šumperk, Kladská 2

49. Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace

50. Základní škola a Mateřská škola Třemešná

51. Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11

52. Centrum sociálních služeb Jeseník

53. Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk

54. Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

55. Základní škola Valašské Meziříčí, Masarykova 291, okres Vsetín, příspěvková organizace

56. Základní umělecká škola Vsetín

57. Masarykova veřejná knihovna Vsetín

58. Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice

59. Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace

60. Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

61. Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace

62. Poliklinika Velká Bíteš, příspěvková organizace

63. Dětské centrum Zlín, příspěvková organizace

64. Základní umělecká škola Otrokovice

65. Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

66. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

67. Odborné učiliště Kelč

68. Komorní scéna Aréna, příspěvková organizace

69. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

70. Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace

71. Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

72. ŽIRAFA - Integrované centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace

73. Základní umělecká škola Vratimov

74. Knihovna Třinec, příspěvková organizace

75. Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace

76. Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

77. Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední Novosadská 87/53

78. Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín

79. Krajské středisko volného času JUVENTUS, Karviná, příspěvková organizace

80. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace

81. Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace

82. Základní škola, Brno, Košinova 22, příspěvková organizace

83. Mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené Brno, příspěvková organizace

84. Základní škola Kladno, Školská 322

85. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323

86. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206

87. Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199

88. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457

89. Dětský domov, Unhošť

90. Gymnázium Václava Beneše Třebízského

91. Obchodní akademie Dr.Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

92. Základní umělecká škola Sedlčany

93. Dětský domov

94. Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb

95. Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem

96. Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem

97. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Příbram III, Jungmannova 351

98. Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287

99. Základní škola Dašice, okres Pardubice

100. Geriatrické centum Týniště nad Orlicí

<< První < Předchozí stránka, 987 Další stránka, 989 > Stránka 1975 > Stránka 1976 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů