Obchodní rejstřík firem, stránka 989

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Verneřice, příspěvková organizace

3. Základní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav

4. Mateřská škola Jilemnice, příspěvková organizace

5. ZOO PARK Vyškov, příspěvková organizace

6. Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

7. Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace

8. Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Karviná-Fryštát, Vydmuchov 10, příspěvková organizace

9. Městská knihovna Frýdek-Místek

10. Dětský domov a Školní jídelna, Havířov-Podlesí, Čelakovského 1, příspěvková organizace

11. Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Jihlava

12. NOVOMĚSTSKÉ SOCIÁLNÍ SLUŽBY

13. Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

14. Základní škola a mateřská škola Osvětimany

15. Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace

16. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

17. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany, příspěvková organizace

19. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

20. Základní škola Březová, okres Sokolov

21. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

22. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

23. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

24. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

25. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

26. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

27. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever

28. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

29. Archeologické centrum Olomouc, příspěvková organizace

30. Základní škola Lomnice, okres Sokolov

31. Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

32. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

33. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

34. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

35. Základní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace

36. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

38. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

39. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

40. Domov pro seniory Budislav

41. Mateřská škola Broumov

42. Služby města Benešov nad Ploučnicí - příspěvková organizace

43. Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

44. Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace

45. Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

46. Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

47. Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod

48. Základní škola, Jičín, Poděbradova 18

49. Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace

50. Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou

51. Mateřská škola Kytička Pardubice, Gebauerova 1691

52. Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Brožíkova 450

53. Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147

54. Mateřská škola J.A. Komenského, Dobruška, Komenského 577

55. Mateřská škola Zvoneček Pardubice - Polabiny, Sluneční 284

56. Mateřská škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace

57. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace

58. Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěková organizace

59. Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště

60. Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo, příspěvková organizace

61. ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KAMENICE, okr. Jihlava, příspěvková organizace

62. Základní škola a Mateřská škola Dušejov, příspěvková organizace

63. Základní škola Klenovice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace

64. Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace

65. Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

66. Základní škola  Zdounky, okres Kroměříž, příspěvková organizace

67. Základní škola a Mateřská škola Stonařov, příspěvková organizace

68. Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

69. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod

70. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

71. Mateřská škola, Červený Kostelec, Větrník 999, okres Náchod

72. Základní škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy

73. Základní škola a mateřská škola, Hlušice

74. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ POŘÍČÍ, OKRES NÁCHOD

75. Základní škola a Mateřská škola Kameničky

76. Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí

77. Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov, U Plovárny 1380

78. Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace

79. Základní škola a Mateřská škola, Vysoké Veselí, okres Jičín

80. Základní škola a mateřská škola, Všestary

81. Mateřská škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 698, příspěvková organizace

82. Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

83. Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693

84. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

85. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

86. Základní škola J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí

87. Mateřská škola Hostinné

88. Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy

89. Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

90. Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

91. Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim

92. Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace

93. Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

94. Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

95. Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec

96. Základní škola a mateřská škola Libchavy

97. Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

98. Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171

99. Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy

100. Mateřská škola Větrov, Jičín, Křižíkova 1288

<< První < Předchozí stránka, 988 Další stránka, 990 > Stránka 1977 > Stránka 1978 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů