Obchodní rejstřík firem, stránka 989

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov, příspěvková organizace

2. Základní škola a mateřská škola Oloví, příspěvková organizace

3. Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace

4. Základní škola Cerekvice nad Bystřicí

5. Základní škola a mateřská škola Javornice

6. Mateřská škola Napajedla, Komenského 1159, okres Zlín,příspěvková organizace

7. Základní škola a Mateřská škola Skuhrov nad Bělou

8. Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí

9. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace

10. Základní škola Ostrava - Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace

11. Základní škola Solnice, okres Rychnov nad Kněžnou

12. Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace

13. Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

14. Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace

15. Základní umělecká škola Kutná Hora

16. Mateřská škola BENDOVA, příspěvková organizace

17. Mateřská škola Socháňova, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola Sudice, příspěvková organizace

19. Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb

20. Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb

21. Základní škola Chodov, Nejdecká 254, okres Sokolov, příspěvková organizace

22. Dětské centrum Milovice, příspěvková organizace

23. Základní škola Nová Včelnice, příspěvková organizace

24. Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever

25. Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice

26. Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229

27. Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250

28. Základní škola Praha - Dolní Chabry, příspěvková organizace

29. Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace

30. Základní škola Merklín, okres Plzeň-jih

31. Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace

32. Základní škola a Mateřská škola Křinec

33. Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín

34. Základní umělecká škola Český Brod

35. Centrum sociálních služeb Kuřim

36. Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace

37. Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov

38. Fakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 7,Na Výšinách 3

39. DIAGNOSTICKÝ ÚSTAV PRO MLÁDEŽ

40. Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála

41. Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres Prachatice

42. Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Praha 4, U Michelského lesa 222

43. Základní škola, Praha 2, Botičská 8

44. Výchovný ústav pro mládež

45. Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace

46. Dětský domov Znojmo, příspěvková organizace

47. Základní škola Podharť, Dvůr Králové nad Labem,Máchova 884

48. Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace

49. Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1

50. MATEŘSKÁ ŠKOLA V ZÁPOLÍ

51. ZÁKLADNÍ ŠKOLA NA CHODOVCI

52. Základní škola Měcholupy, okres Louny

53. Základní škola Peruc

54. Základní škola a Mateřská škola Krásný Dvůr

55. Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjov

56. Zelený dům pohody, příspěvková organizace

57. Mateřská škola Orlová - Lutyně K.Dvořáčka 1228 okres Karviná, příspěvková organizace

58. Základní škola, Praktická škola, Dětský domov a Školní jídelna, Ledce 55

59. ZÁKLADNÍ ŠKOLA NORBERTOV

60. Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora

61. Domov pro osoby se zdravotním postižením v Radošově, příspěvková organizace

62. Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace

63. Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace

64. Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace

65. Mateřská škola a Základní škola Sluníčko Turnov, příspěvková organizace

66. Technický dvůr Ostrava - Svinov, příspěvková organizace

67. Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy, příspěvková organizace

68. CPA DELFÍN, příspěvková organizace

69. Městská knihovna Louny, příspěvková organizace

70. Správa školských zařízení - domov mládeže a školní jídelna, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

71. Základní a mateřská škola

72. Základní škola a mateřská škola Čkyně

73. Dům dětí a mládeže, Jindřichův Hradec, Růžová 10

74. Mateřská škola Zubří, Sídliště 6. května 1109, okres Vsetín

75. Mateřská škola, Čéčova 40/1, České Budějovice

76. Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice

77. Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace

78. Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace

79. Základní škola a mateřská škola Osová Bítýška

80. Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

81. Základní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 54

82. Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace

83. Domov pro osoby se zdravotním postižením Lochovice

84. 10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

85. Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace

86. Základní škola T.G.Masaryka Podbořany

87. Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny

88. Mateřská škola, Vrchlického nábřeží 1a, České Budějovice

89. Mateřská škola, K.Štěcha 5, České Budějovice

90. Mateřská škola, Nerudova 53, České Budějovice

91. Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín

92. Domov pro seniory Hortenzie

93. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 592

94. Základní škola Povážská Strakonice

95. Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace

96. Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40

97. Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace

98. Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989, příspěvková organizace

99. Domov pro seniory Dobřichovice

100. Základní škola Týnec nad Labem, okres Kolín, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 988 Další stránka, 990 > Stránka 1977 > Stránka 1978 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů