Obchodní rejstřík firem, stránka 990

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Moravské Budějovice, Havlíčkova ul. 933, okres Třebíč

2. Pečovatelská služba Trutnov

3. Základní škola Na Lukách Polička

4. Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485

5. Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast

6. Základní škola, Luže, okres Chrudim

7. Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

8. Základní škola Ivana Olbrachta Semily, příspěvková organizace

9. Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře 1

10. Základní škola a mateřská škola Prosetín

11. Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny

12. Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43

13. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

14. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

15. Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13

16. Základní škola Týn nad Vltavou, Hlinecká

17. Mateřská škola, Větrná 24, České Budějovice

18. Mateřská škola, Papírenská 23, České Budějovice

19. Mateřská škola Týn nad Vltavou

20. Základní škola logopedická, Týn nad Vltavou, Sakařova 342

21. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, Holečkova 2

22. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, U Hvízdala 4

23. Mateřská škola pro zrakově postižené, České Budějovice, Zachariášova 5

24. Základní škola a Mateřská škola Horní Planá

25. Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Horní Planá, Sídliště Míru 40

26. Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny

27. Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162

28. Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod

29. Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109

30. Správa školských zařízení - domov mládeže a školní jídelna, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

31. Dětský domov a Školní jídelna, Benešov, Racek 1

32. Základní škola a Dětský domov, Sedlec-Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace

33. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 5

34. Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace

35. Oblastní pedagogicko-psychologická poradna Vyškov, příspěvková organizace

36. Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

37. MATEŘSKÁ ŠKOLA, ul. Eduarda Světlíka, Hulín, příspěvková organizace

38. Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

39. Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

40. Základní škola speciální a Praktická škola Černovice

41. Základní škola při Dětské psychiatrické nemocnici, Opařany 160

42. Základní škola Štěchovice, okres Praha - západ

43. Základní škola Kostelec u Holešova, okres Kroměříž

44. Základní škola a Mateřská škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995

45. Dětský domov Čtyřlístek, Planá

46. Dětský domov, Tachov

47. Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326

48. Dětský domov, Senožaty 199

49. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344

50. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617

51. Základní umělecká škola Václava Talicha

52. Základní škola, Praha 5, Pod Radnicí 5

53. Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140

54. Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513

55. Základní škola a Mateřská škola Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328,příspěvková organizace

56. Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

57. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace

58. Základní škola a Praktická škola, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod

59. Mateřská škola a Základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

60. Základní umělecká škola

61. Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín

62. Základní škola Ostrov, příspěvková organizace

63. Základní umělecká škola Oskara Nedbala, Tábor, Martínka Húsky 62

64. Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38

65. Základní umělecká škola Mladá Boleslav

66. Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

67. Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

68. Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268

69. Dětský domov, Humpolec, Libická 928

70. Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457

71. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

72. Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267

73. Mateřská škola a Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

74. Speciální základní škola Bystré

75. Speciální základní škola a střední škola Svitavy

76. Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace

77. Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace

78. Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

79. Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950

80. Dětský domov Zruč nad Sázavou

81. Základní škola a Praktická škola Chotěboř

82. Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora, Na Náměti 417

83. Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod, Jiráskova 461

84. Domov pro seniory Telč, příspěvková organizace

85. Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace

86. Mateřská škola se speciálními třídami Kamenice nad Lipou, Na Besídce 632, okres Pelhřimov

87. Mateřská škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 419, okres Vsetín, příspěvková organizace

88. Mateřská škola Valašské Meziříčí, Seifertova 160, okres Vsetín, příspěvková organizace

89. Základní škola Terezín, okres Litoměřice

90. Základní škola Aloise Klára Úštěk, příspěvková organizace

91. Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Dvořákova 24, okres Louny

92. Základní škola a Mateřská škola Vroutek, okres Louny -  příspěvková organizace

93. Městská knihovna Písek

94. Základní škola T.G.Masaryka, okres Hodonín, příspěvková organizace

95. Základní umělecká škola Jana Ladislava Dusíka, Čáslav

96. Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace

97. Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí

98. Dětský domov Dolní Čermná

99. Základní umělecká škola, Praha 9-Čakovice,Cukrovarská 1

100. Domov pro seniory Luhačovice, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 989 Další stránka, 991 > Stránka 1979 > Stránka 1980 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů