Obchodní rejstřík firem, stránka 991

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Gymnázium Václava Beneše Třebízského

2. Obchodní akademie Dr.Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

3. Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem

4. Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby

5. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Příbram III, Jungmannova 351

6. Dětský domov

7. Základní umělecká škola Sedlčany

8. Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb

9. Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745

10. Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319

11. Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263

12. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Zátiší 480

13. Ústav archeologické památkové péče středních Čech, příspěvková organizace

14. Městské vodovody a kanalizace Vrchlabí, příspěvková organizace

15. Základní škola a Základní umělecká škola Rtyně v Podkrkonoší

16. ZÁKLADNÍ ŠKOLA V DUBÉ

17. Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

18. Sociální služby města Doksy, příspěvková organizace

19. Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace

20. Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace

21. Zelený dům pohody, příspěvková organizace

22. Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjov

23. Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6

24. Základní umělecká škola Praha - Zbraslav

25. Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze

26. Centrum sociálně zdravotních služeb

27. Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

28. Dům dětí a mládeže Praha 9

29. Divadlo Oskara Nedbala Tábor

30. Dětský denní rehabilitační stacionář

31. Základní škola a Mateřská škola, Praha 9- Horní Počernice, Spojenců 1408

32. Základní škola, Praha 3, Cimburkova 18/600

33. Základní škola a Mateřská škola při Nemocnici Na Bulovce

34. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Praha 10, NAD PŘEHRADOU 469

35. Mateřská škola speciální Sluníčko, Praha 5, Deylova 3

36. Mateřská škola, Praha 10, Milánská 472

37. Mateřská škola, Praha 10, Parmská 389

38. Základní škola a mateřská škola Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 48/1966

39. Integrační centrum zahrada

40. Sportovní a rekreační areál Pražačka se školní jídelnou, Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 19/2716

41. Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700

42. MATEŘSKÁ ŠKOLA MÍROVÉHO HNUTÍ

43. MATEŘSKÁ ŠKOLA JANOUCHOVA

44. Mateřská škola Národní se zaměřením na ranou péči

45. MATEŘSKÁ ŠKOLA MARKUŠOVA

46. Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10

47. Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace

48. Sociální služby města Orlová, příspěvková organizace

49. Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun

50. Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

51. Základní umělecká škola Česká Třebová

52. Základní umělecká škola Jaroslava Kociana, Ústí nad Orlicí

53. Speciální základní škola Chrudim

54. Základní umělecká škola Choceň

55. Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk

56. Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

57. Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace

58. Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

59. Domov pro seniory Vroutek, příspěvková organizace

60. Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice

61. Základní umělecká škola T.G. Masaryka Chomutov

62. Dětský domov a Školní jídelna, Mašťov, příspěvková organizace

63. Dětský domov a Školní jídelna, Chomutov, Čelakovského 822, příspěvková organizace

64. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

65. Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

66. Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace

67. Lentilka - integrační školka a rehabilitační centrum

68. Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice

69. Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice

70. Střední průmyslová škola stavební Pardubice

71. Léčebna dlouhodobě nemocných Opočno

72. Služby sociální péče TEREZA, příspěvková organizace

73. Domov pro seniory Vrchlabí

74. Domov důchodců Lampertice

75. Domov pro seniory Pilníkov

76. Základní umělecká škola Zlín - Jižní svahy

77. LILA Domov pro postižené děti Otnice, příspěvková organizace

78. Dům kultury Uherský Brod - příspěvková organizace

79. ÚTVAR KONCEPCE A ROZVOJE MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace

80. Základní škola a Mateřská škola Rakvice

81. Mateřská škola Cvikov, Jiráskova 88/I, příspěvková organizace

82. Základní škola Straškov - Vodochody, okres Litoměřice, příspěvková organizace

83. Základní škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace

84. Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

85. Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace

86. Základní škola a Mateřská škola Žalany

87. Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Tisá, příspěvková organizace

89. Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace

90. Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace

91. Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace

92. Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace

94. Základní škola Karla Hynka Máchy Doksy, Valdštejnská 253, okres Česká Lípa-příspěvková organizace

95. Základní škola Smržovka,okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

97. Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, příspěvková organizace

98. Domov důchodců ChD-Zdislava

99. Dětský domov a školní jídelna, Nechanice, Hrádecká 267

100. Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové

<< První < Předchozí stránka, 990 Další stránka, 992 > Stránka 1981 > Stránka 1982 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů