Obchodní rejstřík firem, stránka 992

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace

2. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

3. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

4. Mateřská škola,Nové Město nad Metují, Rašínova 600

5. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

6. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

7. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

8. Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace

9. Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy

10. Sociální služby Libina, příspěvková organizace

11. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

12. Mateřská škola Hluboká nad Vltavou

13. Základní škola a mateřská škola Košetice

14. Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

15. Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice

16. Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

17. Základní škola Bavorov, okres Strakonice

18. Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor

19. Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

20. Základní škola a Mateřská škola Tučapy

21. Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov

22. Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory

23. Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

24. Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice

25. Základní škola a Mateřská škola, Suchohrdly, okres Znojmo, příspěvková organizace

26. Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417

27. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

28. Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497

29. Základní škola a Mateřská škola Tábor, Čekanice, Průběžná 116

30. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

31. Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

32. Základní škola a Mateřská škola Záhoří

33. Základní škola a Mateřská škola Sepekov

34. Základní škola M.Alše Mirotice, okres Písek

35. Základní škola a Mateřská škola Kájov

36. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice

37. Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

38. Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

39. Základní škola v Teplé, příspěvková organizace

40. Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace

41. Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace

42. Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace

43. Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín

44. Základní škola Volyně, okres Strakonice

45. Domov pro seniory Budislav

46. Mateřská škola Přibyslav, Bezručova 683, okres Havlíčkův Brod

47. Základní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace

48. Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

49. Mateřská škola Broumov

50. Mateřská škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 698, příspěvková organizace

51. Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

52. Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693

53. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

54. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

55. Základní škola J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

56. Základní škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy

57. Základní škola a mateřská škola, Hlušice

58. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ POŘÍČÍ, OKRES NÁCHOD

59. Základní škola a Mateřská škola Kameničky

60. Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí

61. Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov, U Plovárny 1380

62. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod

63. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

64. Mateřská škola, Červený Kostelec, Větrník 999, okres Náchod

65. Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

66. Základní škola Slatiňany, okres Chrudim

67. Služby města Benešov nad Ploučnicí - příspěvková organizace

68. Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

69. Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim

70. Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace

71. Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

72. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, OKR. RYCHNOV N. KN.

73. Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846

74. Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace

75. Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace

76. Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345

77. Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec

78. Základní škola a mateřská škola Libchavy

79. Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Mladých 158

80. Základní škola a Mateřská škola, Vysoké Veselí, okres Jičín

81. Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

82. Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace

83. Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

84. Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

85. Mateřská škola Hostinné

86. Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy

87. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

89. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

90. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

91. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

92. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

93. Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou

94. Mateřská škola Kytička Pardubice, Gebauerova 1691

95. Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Brožíkova 450

96. Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147

97. Mateřská škola J.A. Komenského, Dobruška, Komenského 577

98. Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171

99. Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy

100. Mateřská škola Zvoneček Pardubice - Polabiny, Sluneční 284

<< První < Předchozí stránka, 991 Další stránka, 993 > Stránka 1983 > Stránka 1984 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů