Obchodní rejstřík firem, stránka 993

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice

2. Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229

3. Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250

4. Základní škola Nová Včelnice, příspěvková organizace

5. Základní škola Chodov, Nejdecká 254, okres Sokolov, příspěvková organizace

6. Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb

7. Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb

8. Základní škola Hradištko, okres Praha západ

9. Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha - západ

10. Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav

11. Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou, příspěvková organizace

12. Základní škola Zlín, Komenského 78, příspěvková organizace

13. Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, příspěvková organizace

14. Mateřská škola Polná, příspěvková organizace

15. Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

16. Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace

17. Základní škola  Dolní Beřkovice, okres  Mělník

18. Mateřská škola Pohádka Šumperk, Nerudova 4B, příspěvková organizace

19. Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace

20. Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy

21. Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy

22. Základní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav

23. Mateřská škola Jilemnice, příspěvková organizace

24. Základní škola Mikulášovice, okres Děčín, příspěvková organizace

25. Základní škola a mateřská škola Třebenice, příspěvková organizace

26. Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace

27. Základní škola a Mateřská škola Verneřice, příspěvková organizace

28. Městská knihovna Děčín, příspěvková organizace

29. Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

30. Masarykova základní škola, okres Jablonec nad Nisou příspěvková organizace

31. Základní škola v Teplé, příspěvková organizace

32. Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace

33. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

34. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

35. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

36. Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

37. Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278

38. Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328

39. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

40. Mateřská škola Brno,Vinařská 4,příspěvková organizace

41. Mateřská škola NA OSADĚ, Brno, Koperníkova 6

42. Základní umělecká škola Brno, Vranovská, příspěvková organizace

43. Základní škola, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace

44. Základní škola Brno,Horní 16,příspěvková organizace

45. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace

46. Základní škola, Brno, Košinova 22, příspěvková organizace

47. Mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené Brno, příspěvková organizace

48. Základní umělecká škola police nad Metují, okres Náchod

49. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace

50. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace

51. Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace

52. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Liběchov, Rumburská 54

53. Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

54. Obecní služby Lipová-lázně, příspěvková organizace

55. Technické služby města Hostinné, p. o.

56. Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

57. Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

58. Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace

59. Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace

60. Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace

61. Základní škola Přerov, Želatovská 8

62. Základní škola a Mateřská škola Tovačov

63. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4

64. Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38

65. Mateřská škola Bota, Praha 4, Boleslavova 1a

66. Mateřská škola, Praha 4, Sulanského 693

67. Mateřská škola, Praha 10, Vladivostocká 8/1034, příspěvková organizace

68. Mateřská škola, Praha 4, A. Drabíkové 536

69. Základní škola, Praha 10, Olešská 18/2222, příspěvková organizace

70. Základní škola Praha 5 - Řeporyje

71. Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 příspěvková organizace

72. Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21

73. Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace

74. Střední škola Gemini Brno, příspěvková organizace

75. Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace

76. Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4

77. Základní škola Brno,nám. Míru 3,příspěvková organizace

78. Základní škola J.A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace

79. Základní škola

80. Dětský domov a Mateřská škola Beroun, příspěvková organizace

81. Základní škola,Beroun - Závodí,Komenského 249

82. Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun

83. 2. Základní škola Hořovice

84. Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun

85. Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

86. Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze

87. Základní uměkĺecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6

88. Základní škola Proboštov

89. Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk

90. Základní škola Karla Klíče Hostinné

91. Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov, příspěvková organizace

92. Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace

93. základní škola T.G.Masaryka

94. Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace

95. Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, okres Praha-východ

96. Základní umělecká škola Klecany

97. Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Pražská 297

98. Veřejné služby města Mnichovice

99. Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220

100. Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

<< První < Předchozí stránka, 992 Další stránka, 994 > Stránka 1985 > Stránka 1986 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů