Obchodní rejstřík firem, stránka 993

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

2. Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb

3. Domov Buda, poskytovatel sociálních služeb

4. Střední odborné učiliště Svitavy

5. Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace

6. Technické služby Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

7. Sportoviště města Sušice, příspěvková organizace

8. Základní škola a Mateřská škola Poličná 276,příspěvková organizace

9. 3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

10. Domov pro osoby se zdravotním postižením "SOKOLÍK" v Sokolově, příspěvková organizace

11. G-centrum Mikulov, příspěvková organizace

12. Speciální základní škola Skuteč

13. Základní škola a Mateřská škola dr. Eduarda Beneše Kožlany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

14. Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace

15. Active - středisko volného času, příspěvková organizace

16. Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organizace

17. Mateřská škola, Praha 8, Krynická 2

18. Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem

19. Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

20. Základní škola Moravské Budějovice, Havlíčkova ul. 933, okres Třebíč

21. ZŠ HROTOVICE

22. Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Rouchovany

23. Gymnázium Beroun

24. Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617

25. Základní škola Pavla Lisého Hostomice

26. Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply,Tyršova 136,okres Beroun

27. Městská mateřská škola Hořovice

28. Základní škola v Teplé, příspěvková organizace

29. Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace

30. Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace

31. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

32. Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace

33. Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace

34. Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace

35. Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.

36. Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace

37. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416,příspěvková organizace

38. Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace

39. Základní škola a Mateřská škola Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

40. Domov Domino, poskytovatel sociálních služeb

41. Domov Krajánek, poskytovatel sociálních služeb

42. Rybka, poskytovatel sociálních služeb

43. Domov seniorů Vidim, poskytovatel sociálních služeb

44. Centrum psychologicko-sociálního poradenství Středočeského kraje, příspěvková organizace

45. ČERVENÝ MLÝN VŠESTUDY, poskytovatel sociálních služeb

46. Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace

47. Domov Letokruhy, příspěvková organizace

48. Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace

49. CPA DELFÍN, příspěvková organizace

50. Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora

51. Základní škola a Praktická škola, Jičín

52. Psychocentrum - manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, příspěvková organizace

53. Domov pro osoby se zdravotním postižením v Radošově, příspěvková organizace

54. Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace

55. Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace

56. Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace

57. Mateřská škola a Základní škola Sluníčko Turnov, příspěvková organizace

58. Technický dvůr Ostrava - Svinov, příspěvková organizace

59. Domov důchodců a dům s pečovatelskou službou Zákupy, příspěvková organizace

60. Základní umělecká škola Praha - Zbraslav

61. Dům dětí a mládeže Praha 9

62. Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

63. Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze

64. Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6

65. Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

66. Základní škola při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

67. Městské divadlo Děčín, příspěvková organizace

68. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace

69. Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

70. Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

71. Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace

72. Střední odborné učiliště Toužim, příspěvková organizace

73. Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671

74. Dětský domov Trnová, příspěvková organizace

75. Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

76. Plavecký bazén RK, příspěvková organizace

77. Mateřská škola Moravany, okres Brno-venkov,příspěvková organizace

78. Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

79. Gymnázium Milady Horákové

80. Kostka Krásná Lípa, p.o.

81. Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683

82. Základní škola a mateřská škola Kněžice

83. Základní škola Brno, Novoměstská 21

84. Základní škola a mateřská škola Vladislav

85. Základní škola a Mateřská škola Předín, příspěvková organizace

86. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1

87. Gymnázium, Hranice, Zborovská 293

88. Výchovný ústav a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248

89. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2

90. Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

91. Domov důchodců Humburky

92. Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

93. Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

94. Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

95. Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

96. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615

97. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

98. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

99. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

100. Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278

<< První < Předchozí stránka, 992 Další stránka, 994 > Stránka 1985 > Stránka 1986 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů