Obchodní rejstřík firem, stránka 995

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Třebívlice

2. Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32

3. Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Dvořákova 24, okres Louny

4. Základní škola a Mateřská škola Vroutek, okres Louny -  příspěvková organizace

5. Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace

6. Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace

7. Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

8. Domov seniorů Jankov, poskytovatel sociálních služeb

9. Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb

10. TS Dukos Dubňany, příspěvková organizace

11. Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492

12. Domov Vraný, poskytovatel sociálních služeb

13. Základní umělecká škola, Dobruška, Kostelní 428

14. Domov Slaný, poskytovatel sociálních služeb

15. Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb

16. Zařízení sociální intervence Kladno

17. Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace

18. SOCIÁLNÍ SLUŽBY UHERSKÝ BROD, příspěvková organizace

19. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615

20. Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

21. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

22. Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny

23. Základní škola Týn nad Vltavou, Hlinecká

24. Mateřská škola, Větrná 24, České Budějovice

25. Mateřská škola, Papírenská 23, České Budějovice

26. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

27. Mateřská škola Týn nad Vltavou

28. Základní škola logopedická, Týn nad Vltavou, Sakařova 342

29. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova

30. Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13

31. Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

32. Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

33. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

34. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

35. Základní škola Lhenice

36. Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

37. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, Holečkova 2

38. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, U Hvízdala 4

39. Mateřská škola pro zrakově postižené, České Budějovice, Zachariášova 5

40. Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Horní Planá, Sídliště Míru 40

41. Základní škola a Mateřská škola Horní Planá

42. Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109

43. Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny

44. Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162

45. Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod

46. Základní škola Brodek u Prostějova, okres Prostějov

47. Technické služby města Broumova

48. Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace

49. Správa škol Teplice, příspěvková organizace

50. TECHNICKÉ SLUŽBY LITOVEL, příspěvková organizace

51. Správa města Sezimovo Ústí

52. Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace

53. Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace

54. Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace

55. Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace

56. Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace

57. Základní škola, Kladno, Pařížská 2249

58. Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

59. Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

60. Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež

61. Masarykův domov mládeže a Školní jídelna Brno, příspěvková organizace

62. Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Školní, příspěvková organizace

63. Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Brno, Kotlářská, příspěvková organizace

64. Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace

65. Poliklinika Bor

66. Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace

67. Základní škola Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628, okres Tábor

68. Základní škola Chýnov

69. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod

70. Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník

71. Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace

72. Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov

73. Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka

74. Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.

75. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416,příspěvková organizace

76. Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace

77. Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace

78. Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

79. Obchodní akademie T. G. Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Jindřichův Hradec, Husova 156

80. Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24

81. Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213

82. Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

83. Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II

84. Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II

85. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

86. Základní škola Třeboň, Sokolská 296

87. Základní škola Járy Cimrmana Lysolaje, příspěvková organizace

88. Základní škola Charlotty Masarykové Praha 5 - Velká Chuchle

89. Mateřská škola se speciálními třídami DUHA Praha 5 - Košíře, Trojdílná 1117, příspěvková organizace

90. Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Nad Palatou 613, příspěvková organizace

91. Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace

92. Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37

93. Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace

94. Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace

95. Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace

96. Základní škola, Nová 5, České Budějovice

97. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

98. Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace

99. Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

100. Základní škola Proboštov, okres Teplice

<< První < Předchozí stránka, 994 Další stránka, 996 > Stránka 1989 > Stránka 1990 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů