Obchodní rejstřík firem, stránka 995

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Smržovka,okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

3. Pečovatelská služba Trutnov

4. Technické služby města Jaroměře

5. Základní škola Na Lukách Polička

6. Základní škola Ivana Olbrachta Semily, příspěvková organizace

7. Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře 1

8. Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485

9. Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast

10. Základní škola, Luže, okres Chrudim

11. Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

12. Základní škola a mateřská škola Prosetín

13. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

14. Základní škola Dubňany, příspěvková organizace

15. Masarykova základní škola

16. Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

17. Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace

18. Domov pro osoby se zdravotním postižením "SOKOLÍK" v Sokolově, příspěvková organizace

19. G-centrum Mikulov, příspěvková organizace

20. Speciální základní škola Skuteč

21. Active - středisko volného času, příspěvková organizace

22. Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organizace

23. Mateřská škola, Praha 8, Krynická 2

24. Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace

25. Základní škola a Mateřská škola dr. Eduarda Beneše Kožlany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

26. Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem

27. Základní škola Lomnice, okres Sokolov

28. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

29. Domov pro seniory Budislav

30. Mateřská škola Přibyslav, Bezručova 683, okres Havlíčkův Brod

31. Základní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace

32. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

33. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

34. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

35. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

36. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

37. Mateřská škola Broumov

38. Základní škola J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí

39. Základní škola a mateřská škola, Hlušice

40. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ POŘÍČÍ, OKRES NÁCHOD

41. Základní škola a Mateřská škola Kameničky

42. Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí

43. Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov, U Plovárny 1380

44. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod

45. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

46. Mateřská škola, Červený Kostelec, Větrník 999, okres Náchod

47. Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

48. Základní škola Slatiňany, okres Chrudim

49. Služby města Benešov nad Ploučnicí - příspěvková organizace

50. Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

51. Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

52. Základní škola  Zdounky, okres Kroměříž, příspěvková organizace

53. Základní škola a Mateřská škola Stonařov, příspěvková organizace

54. Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

55. Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace

56. Základní škola, Jičín, Poděbradova 18

57. Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod

58. Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace

59. Mateřská škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace

60. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace

61. Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěková organizace

62. Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště

63. Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo, příspěvková organizace

64. ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KAMENICE, okr. Jihlava, příspěvková organizace

65. Základní škola a Mateřská škola Dušejov, příspěvková organizace

66. Základní škola Klenovice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace

67. Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace

68. Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

69. Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171

70. Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy

71. Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace

72. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, OKR. RYCHNOV N. KN.

73. Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846

74. Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace

75. Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345

76. Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Brožíkova 450

77. Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147

78. Mateřská škola J.A. Komenského, Dobruška, Komenského 577

79. Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou

80. Mateřská škola Kytička Pardubice, Gebauerova 1691

81. Mateřská škola Zvoneček Pardubice - Polabiny, Sluneční 284

82. Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

83. Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim

84. Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace

85. Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

86. Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

87. Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec

88. Základní škola a mateřská škola Libchavy

89. Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Mladých 158

90. Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

91. Základní škola a mateřská škola, Všestary

92. Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

93. Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace

94. Základní škola a Mateřská škola, Vysoké Veselí, okres Jičín

95. Mateřská škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 698, příspěvková organizace

96. Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

97. Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693

98. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

99. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

100. Mateřská škola Hostinné

<< První < Předchozí stránka, 994 Další stránka, 996 > Stránka 1989 > Stránka 1990 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů