Obchodní rejstřík firem, stránka 996

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Mateřská škol a Základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace

2. Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace

3. Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace

4. Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20

5. Základní škola a Mateřská škola Myslibořice

6. Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav

7. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T.G. Masaryka 155

8. Základní škola Bystré, okres Svitavy

9. Muzeum a galerie v Prostějově, příspěvková organizace

10. Dětský domov se školou, Měcholupy 2

11. Gymnázium Sušice

12. Základní umělecká škola Zdeňka Buriana, Kopřivnice, příspěvková organizace

13. Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace

14. Gymnázium K.V.Raise, Hlinsko, Adámkova 55

15. Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250

16. Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745

17. Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319

18. Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263

19. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Zátiší 480

20. Základní škola a Mateřská škola, Pecka, okres Jičín

21. Technické služby Nová Paka

22. Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30

23. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675

24. Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

25. Městská knihovna Louny, příspěvková organizace

26. Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6

27. Základní umělecká škola Praha - Zbraslav

28. Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze

29. Dům dětí a mládeže Praha 9

30. Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

31. Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

32. Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

33. Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace

34. Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres Prachatice

35. Městská mateřská škola Hořovice

36. Gymnázium Beroun

37. Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617

38. Základní škola Pavla Lisého Hostomice

39. Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply,Tyršova 136,okres Beroun

40. Mateřská škola Hostivice

41. Základní škola Nýrsko, Školní ulice příspěvková organizace

42. Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod

43. Správa silnic Královéhradeckého kraje

44. Městské středisko sociálních služeb MARIE

45. Mateřská škola, Litvínov, Gorkého 1614, okres Most, příspěvková organizace

46. Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

47. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

48. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

49. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

50. Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

51. Základní umělecká škola Libčice nad Vltavou

52. Dům kultury v Kroměříži, příspěvková organizace

53. Pečovatelská služba Trutnov

54. Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485

55. Technické služby města Jaroměře

56. Základní škola Na Lukách Polička

57. Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře 1

58. Základní škola Ivana Olbrachta Semily, příspěvková organizace

59. Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast

60. Základní škola, Luže, okres Chrudim

61. Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

62. Základní škola a mateřská škola Prosetín

63. Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

64. Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace

65. Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace

66. Základní škola Postřekov, okres Domažlice, příspěvková organizace

67. Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů 1881

68. Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

69. Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace

70. Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

71. Základní škola Chodov, Husova 788, okres Sokolov, příspěvková organizace

72. Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov, příspěvková organizace

73. Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace

74. Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

75. Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

76. Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

77. Základní škola a mateřská škola Letiny, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

78. Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

79. Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

80. Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace

81. Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

82. Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace

83. Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace

84. Základní škola T. G. Masaryka, Studénka, 2. května 500, okres Nový Jičín

85. Základní škola Studénka, Sjednocení 650, příspěvková organizace

86. Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

87. Gymnázium Milady Horákové

88. Mateřská škola Rudná

89. Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha-západ, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Třebotov

91. Základní škola Průhonice

92. Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1

93. Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27

94. Základní škola Svitavy, Riegrova 4

95. Základní škola Svitavy, nám. Míru 73

96. Technické služby města Nový Bydžov

97. Školní jídelna, Hradec Králové, Hradecká 1219

98. Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

99. Gymnázium Žamberk

100. Speciální střední škola a základní škola Žamberk

<< První < Předchozí stránka, 995 Další stránka, 997 > Stránka 1991 > Stránka 1992 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů