Obchodní rejstřík firem, stránka 996

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

3. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

4. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

5. Domov pro seniory Budislav

6. Mateřská škola Broumov

7. Základní škola a mateřská školaHazlov, okres Cheb

8. Mateřská škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 698, příspěvková organizace

9. Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

10. Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace

11. Základní škola a Mateřská škola Vysoké Veselí

12. Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy

13. Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

14. Mateřská škola Hostinné

15. Základní škola a mateřská škola, Všestary

16. Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

17. Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693

18. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

19. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

20. Základní škola J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí

21. Základní škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy

22. Základní škola a mateřská škola, Hlušice

23. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ POŘÍČÍ, OKRES NÁCHOD

24. Základní škola a Mateřská škola Kameničky

25. Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí

26. Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov, U Plovárny 1380

27. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod

28. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

29. Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

30. Mateřská škola, Červený Kostelec, Větrník 999, okres Náchod

31. Služby města Benešov nad Ploučnicí - příspěvková organizace

32. Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

33. Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

34. Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim

35. Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace

36. Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

37. Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

38. Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846

39. Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace

40. Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec

41. Základní škola a mateřská škola Libchavy

42. Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou

43. Mateřská škola Kytička Pardubice, Gebauerova 1691

44. Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171

45. Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy

46. Mateřská škola Větrov, Jičín, Křižíkova 1288

47. Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace

48. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, OKR. RYCHNOV N. KN.

49. Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Brožíkova 450

50. Mateřská škola Zvoneček Pardubice - Polabiny, Sluneční 284

51. Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147

52. Mateřská škola J.A. Komenského, Dobruška, Komenského 577

53. Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace

54. Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

55. Základní škola  Zdounky, okres Kroměříž, příspěvková organizace

56. Základní škola a Mateřská škola Stonařov, příspěvková organizace

57. Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

58. Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

59. Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště, přístěvková organizace

60. Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace

61. Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod

62. Základní škola, Jičín, Poděbradova 18

63. Mateřská škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace

64. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace

65. Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěková organizace

66. Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště

67. Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo, příspěvková organizace

68. ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KAMENICE, okr. Jihlava, příspěvková organizace

69. Základní škola a Mateřská škola Dušejov, příspěvková organizace

70. Základní škola Klenovice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace

71. Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace

72. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

73. Emin zámek, příspěvková organizace

74. Základní umělecká škola Nová Paka, okres Jičín

75. Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1

76. Základní umělecká škola Dolní Újezd

77. Základní umělecká škola Svitavy

78. Základní umělecká škola R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 83

79. Plavecká škola Zéva, Hradec Králové, Eliščino nábř. 842

80. Domov pro seniory Vroutek, příspěvková organizace

81. Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247

82. Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace

83. Základní škola, Praha 13, Janského 2189

84. Mateřská škola, Praha 10, Horolezecká 912

85. Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo náměstí 34

86. Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032

87. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek, Čelakovského 200

88. Základní škola a Mateřská škola Bernartice,okres Písek

89. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

90. Gymnázium, Dobruška, Pulická 779

91. Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

92. Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36

93. Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

94. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

95. Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386

96. Základní škola a mateřská škola Liběchov, příspěvková organizace

97. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

98. Základní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace

99. Domov pro seniory Ondráš, příspěvková organizace

100. Základní škola Smečno, okres Kladno

<< První < Předchozí stránka, 995 Další stránka, 997 > Stránka 1991 > Stránka 1992 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů