Obchodní rejstřík firem, stránka 997

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963

2. Krčská mateřská škola, Praha 4, Tajovského 1309

3. Základní škola, Praha 4, Školní 700

4. Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2

5. Základní škola Zárubova v Praze 12

6. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků

7. Mateřská škola Mezi Domy

8. Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

9. Základní škola a Praktická škola Moravské Budějovice, Dobrovského 11

10. Základní škola a Mateřská škola Želetava

11. Základní škola a Střední škola Karla Herforta, fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 1, Josefská 4

12. Mateřská škola, Praha 8, Korycanská 14

13. Základní škola, Praha 8, Palmovka 8

14. Základní umělecká škola B.M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574

15. Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka

16. Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace

17. Sportovní zařízení města Náchoda

18. Základní umělecká škola police nad Metují, okres Náchod

19. Základní škola a Základní umělecká škola Ústí nad Labem, Husova 349/19, příspěvková organizace

20. Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace

21. Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace

22. Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Špálova 2, příspěvková organizace

23. Pečovatelská služba Ústí nad Labem, příspěvková organizace

24. Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5, příspěvková organizace

25. Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace

26. Hankův dům, městské kulturní zařízení

27. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Trutnov, Procházkova 303

28. Středisko kulturních služeb města Svitavy

29. Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386

30. Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace

31. Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace

32. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

33. Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

34. Základní škola Nová Včelnice, příspěvková organizace

35. Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň - sever

36. Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace

37. Základní umělecká škola Nýřany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

38. Základní umělecká škola Libčice nad Vltavou

39. Dům kultury v Kroměříži, příspěvková organizace

40. Základní škola Volyně, okres Strakonice

41. Základní škola Jaroměř-Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod

42. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

43. Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

44. Základní škola Miloše Šolleho Kouřim,okres Kolín

45. Základní škola ,Kvasice, okr. Kroměříž

46. Mateřská škola, Praha 10, Nedvězská 27/2224, příspěvková organizace

47. Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354, příspěvková organizace

48. Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace

49. Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/1430, příspěvková organizace

50. Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

51. Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 8/2921, příspěvková organizace

52. Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352,okres Náchod

53. Mateřská škola, Praha 8, Šiškova 2

54. Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov

55. Mateřská škola U Vysočanského pivovaru

56. Mateřská škola, Praha 8, Chabařovická 2

57. Mateřská škola Čínská, příspěvková organizace

58. Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace

59. Mateřská škola Praha 9 - Hloubětín, Zelenečská 500, příspěvková organizace

60. Mateřská škola Na Zahradách, Rožnov p. R., příspěvková organizace

61. Mateřská škola, Praha 8, Libčická 6

62. Mateřská škola, Praha 10, Troilova 17/474, příspěvková organizace

63. Mateřská škola Nepomuk, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

64. Základní škola a Mateřská škola Braňany

65. Základní škola a střední škola waldorfská

66. Základní škola Karla Klíče Hostinné

67. KNIHOVNA A TISKÁRNA PRO NEVIDOMÉ K.E.MACANA

68. Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

69. Střední odborné učiliště Svitavy

70. Základní škola a Mateřská škola Poličná 276, příspěvková organizace

71. Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace

72. Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace

73. Mateřská škola Břeclav, Na Valtické 727, příspěvková organizace

74. Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

75. Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931

76. Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673

77. GYMNÁZIUM, Broumov, Hradební 218

78. Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická, Choustníkovo Hradiště 161

79. Základní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740

80. Základní škola Milady Petřkové

81. Základní škola, Praha 10, Olešská 18/2222

82. Základní škola Praha 5 - Řeporyje

83. Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 příspěvková organizace

84. MATEŘSKÁ ŠKOLA SULANSKÉHO

85. Mateřská škola, Praha 10, Vladivostocká 8/1034

86. Mateřská škola Bota, Praha 4, Boleslavova 1a

87. MATEŘSKÁ ŠKOLA

88. Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32

89. Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190

90. Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21

91. Základní škola Halenkov

92. Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín

93. Základní škola Hovězí, okres Vsetín

94. Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli

95. 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace

97. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31

98. Dům dětí a mládeže Uherský Brod a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, příspěvková organizace

99. Zařízení služeb MZe s.p.o.

100. Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí

<< První < Předchozí stránka, 996 Další stránka, 998 > Stránka 1993 > Stránka 1994 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů