Obchodní rejstřík firem, stránka 997

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice

2. Základní umělecká škola Plasy

3. Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229

4. Mateřská škola, Hlinsko, Rubešova 1250

5. Základní škola Nová Včelnice, příspěvková organizace

6. Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever

7. Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

8. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

9. Základní umělecká škola Libčice nad Vltavou

10. Dům kultury v Kroměříži, příspěvková organizace

11. Dětský domov Dolní Čermná

12. Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí

13. Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace

14. Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace

15. Mateřská škola Břeclav, Na Valtické 727, příspěvková organizace

16. Základní umělecká škola F.X. Richtera Holešov

17. Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

18. Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

19. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

20. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89

21. Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí

22. Školní jídelna MADORET Lanškroun, B. Smetany

23. Základní škola Sloupnice

24. Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí

25. Mateřská škola Praha 9 - Hloubětín, Zelenečská 500, příspěvková organizace

26. Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace

27. Mateřská škola, Praha 9 - Lehovec, Chvaletická 917

28. Základní škola a Mateřská škola Braňany

29. Mateřská škola Nepomuk, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

30. Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750

31. Základní škola Zaječí,okres Břeclav

32. Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace

33. Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště

34. Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce

35. Ředitelství silnic Zlínského kraje,příspěvková organizace

36. Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace

37. Mateřská škola Stříbro, příspěvková organizace

38. Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

39. Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín

40. Základní škola a mateřská škola Březová, okres Uherské Hradiště

41. Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace

42. Základní škola Jaroměř-Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod

43. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

44. Základní škola Volyně, okres Strakonice

45. Základní škola ,Kvasice, okr. Kroměříž

46. Základní škola Miloše Šolleho Kouřim,okres Kolín

47. Mateřská škola, Praha 10, Nedvězská 27/2224, příspěvková organizace

48. Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354, příspěvková organizace

49. Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace

50. Mateřská škola, Praha 10, Troilova 17/474, příspěvková organizace

51. Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/1430, příspěvková organizace

52. Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

53. Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 8/2921, příspěvková organizace

54. Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352,okres Náchod

55. Základní škola Lešná, okres Vsetín

56. Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace

57. Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416,příspěvková organizace

58. Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace

59. Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.

60. Základní a mateřská škola

61. Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace

62. Střední škola technická a obchodní, Dačice, Strojírenská 304

63. Základní škola a mateřská škola Loučka, okres Vsetín, příspěvková organizace

64. Domov Kytín, poskytovatel sociálních služeb

65. Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace

66. Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny

67. Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny

68. Městská pečovatelská služba s denním stacionářem Louny, příspěvková organizace

69. Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

70. Základní škola Králíky

71. Gymnázium Vysoké Mýto

72. Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113

73. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto

74. Gymnázium Žamberk

75. Základní škola Nová Paka, Komenského 555

76. Základní škola Žamberk, 28. října 581

77. Speciální střední škola a základní škola Žamberk

78. Základní škola a Základní umělecká škola Rtyně v Podkrkonoší

79. Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře, příspěvková organizace

80. Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace

81. Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

82. Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov

83. Základní škola, Vlašim, Sídliště 968, okres Benešov

84. ZŠ, OTOKARA BŘEZINY

85. ZÁKLADNÍ ŠKOLA NORBERTOV

86. Odborné učiliště a Praktická škola, Černovice, Mariánské náměstí 72

87. Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147

88. Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace

89. Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701

90. Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice

91. Mateřská škola Sedmikráska, V.Špály 7, České Budějovice

92. Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice

93. Mateřská škola, J. Opletala 22, České Budějovice

94. Mateřská škola, Zeyerova 33, České Budějovice

95. DOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta"

96. Základní škola Městec Králové

97. Výchovný ústav, Kutná Hora, Hloušecká 279

98. Základní škola Čáslav, Nám. Jana Žižky z Trocnova 182, okres Kutná Hora

99. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

100. Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres Prachatice

<< První < Předchozí stránka, 996 Další stránka, 998 > Stránka 1993 > Stránka 1994 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů