Obchodní rejstřík firem, stránka 999

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Diskuze Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Počasí
Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. 4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace

2. Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace

3. Protialkoholní záchytná stanice Královehradeckého kraje

4. Mateřská škola Sluníčko Beroun, Vladislava Vančury 1154, příspěvková organizace

5. Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace

6. Základní škola Bystřice pod Hostýnem, Pod Dubíčkem

7. Základní umělecká škola Nýřany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

8. Základní umělecká škola Josefa Slavíka Hořovice

9. Základní škola a Mateřská škola Hranice, Nová 1820

10. Základní škola Kojetín, Svatopluka Čecha 586, okres Přerov

11. Správa účelových zařízení, příspěvková organizace

12. Středisko volného času Klíč, příspěvková organizace

13. Základní škola Vlašim, Březinská 1702

14. Základní škola Trnava okr. Zlín

15. Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, příspěvková organizace

16. Základní škola Šternberk, Olomoucká 76

17. Dětský domov Úsměv a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace

18. Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Hrabová, Reymontova 2a, příspěvková organizace

19. Mateřská škola Ostrov, Masarykova 1195, příspěvková organizace

20. Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222

21. Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník

22. Základní škola a mateřská škola Jiřice

23. Základní škola a Mateřská škola Hořepník

24. Mateřská škola Cvikov, Jiráskova 88/I, příspěvková organizace

25. Mateřská škola, Most, Růžová 1427, příspěvková organizace

26. Služby města Lázně Bohdaneč

27. Základní škola a mateřská škola Nosislav, okres Brno - venkov,  příspěvková organizace

28. Gymnázium, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 62, příspěvková  organizace

29. Dětský domov a Školní jídelna, Přerov, Sušilova 25

30. Hřbitovy města Olomouce, příspěvková organizace

31. Základní škola a Mateřská škola Dalovice, příspěvková organizace

32. Dům s pečovatelskou službou "Penzion" Polička

33. Základní umělecká škola

34. Mateřská škola Ostrava - Polanka nad Odrou, Malostranská 124, příspěvková organizace

35. Základní škola T.G. Masaryka Bohumín - Pudlov Trnková 280 okres Karviná, příspěvková organizace

36. Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizace

37. Základní škola, Kosova Hora, okres Příbram

38. Mateřská škola Mosty u Jablunkova, Střed 788, příspěvková organizace

39. Základní umělecká škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ

40. Základní škola Tišice, okres Mělník příspěvková organizace

41. Základní škola Zvoleněves, okres Kladno

42. Základní škola a Mateřská škola Tmáň, okres Beroun

43. Mateřská škola Čakovice II.

44. Mateřská škola Horoměřice, okres Praha - západ

45. Základní škola a mateřská škola Sojovice okres Mladá Boleslav

46. Základní škola a Mateřská škola,  Senohraby, okres Praha východ

47. Mateřská škola Kladno, Vrapická 474

48. Mateřská škola Mníšek pod Brdy, Nová 499, okres Praha západ

49. Mateřská škola Zvoneček, Mělník, příspěvková organizace

50. Školní jídelna Mělník, příspěvková organizace

51. Základní škola a Mateřská škola Dublovice, okres Příbram, příspěvková organizace

52. Mateřská škola, Na Pohoří, Zruč nad Sázavou

53. Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves, okres Kladno

54. Základní škola Jirny, okres Praha východ příspěvková organizace

55. Základní škola Libušín , okres Kladno , příspěvková organizace

56. Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3, příspěvková organizace

57. Mateřská škola Olomouc, Herrmannova 1, příspěvková organizace

58. Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá, příspěvková organizace

59. Mateřská škola Slaný, Hlaváčkovo náměstí 222, okres Kladno

60. Základní škola TURSKO, okres Praha - západ

61. Mateřská škola Sadská

62. Vrchlického divadlo, příspěvková organizace

63. Městská knihovna Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

64. Bytový podnik města Železného Brodu

65. Základní umělecká škola, Ostrava-Zábřeh, Sologubova 9 A, příspěvková organizace

66. Mateřská škola speciální, Žatec, Studentská 1416, okres Louny

67. Základní škola a mateřská škola, Pardubice-Pardubičky, Kyjevská 25

68. Mateřská škola Pardubice-Dubina, Erno Košťála 991

69. Dětský domov se školou, Horní Maršov, Temný Důl 16

70. Mateřská škola Pardubice, K Polabinám 626

71. Mateřská škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1961

72. Základní škola Rybitví, okres Pardubice

73. Základní škola a mateřská škola Zdislavice,příspěvková organizace

74. Základní škola Všehrdova 1, Lovosice

75. Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice

76. Mateřská škola "Hvězdička", Liberec, Gagarinova 788/9, příspěvková organizace

77. Středisko volného času, Opava, příspěvková organizace

78. Mateřská škola Strakonice, Šumavská 264

79. Technické služby města Fulnek, příspěvková organizace

80. Gymnázium Hostivice

81. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Chrastava, Školní 438

82. Mateřská škola Sluníčko Praha 9 - Černý Most, Gen. Janouška 1005

83. Šmidingerova knihovna Strakonice

84. Mateřská škola Hustopeče, Na Sídlišti 5, okres Břeclav, příspěvková organizace

85. Základní škola a Mateřská škola Bořetice, okres Břeclav, příspěvková organizace

86. Základní škola Mostkovice, okres Prostějov

87. Základní škola a mateřská škola Plzeň-Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka, Rudolfovská 143, České Budějovice

89. Mateřská škola Mikulov,Pod Strání 6, okres Břeclav,příspěvková organizace

90. Základní škola Zámoraví, Kroměříž, příspěvková organizace

91. Mateřská škola, Čéčova 40/1, České Budějovice

92. Základní škola a mateřská škola Drnovice, okres Blansko, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola v Rapšachu

94. Centrální školní jídelna Třebíč

95. Mateřská škola Slavičín - Malé Pole, příspěvková organizace

96. Základní umělecká škola Valašské Klobouky

97. Základní umělecká škola Luhačovice

98. Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace

99. Mateřská škola Valašské Meziříčí, Štěpánov 658, okres Vsetín, příspěvková organizace

100. Mateřská škola, Ústí nad Labem, Větrná 2799/1, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 998 Další stránka, 1000 > Stránka 1997 > Stránka 1998 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, obchodní rejstřík firem, rejstřík firem.cz, obchodní rejstřík českých firem, firmy, rejstrik firem, obchodní rejstřík justice, justice.cz, obchodni rejstrik


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů