Obchodní rejstřík firem, stránka 1000

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola  Zdounky, okres Kroměříž, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Stonařov, příspěvková organizace

3. Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

4. Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

5. Mateřská škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace

6. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace

7. Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěková organizace

8. Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště

9. Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo, příspěvková organizace

10. ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KAMENICE, okr. Jihlava, příspěvková organizace

11. Základní škola a Mateřská škola Dušejov, příspěvková organizace

12. Základní škola Klenovice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace

13. Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

15. Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

16. Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim

17. Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace

18. Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

19. Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

20. Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace

21. Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345

22. Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace

23. Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec

24. Základní škola a mateřská škola Libchavy

25. Mateřská škola Pardubice-Polabiny, Mladých 158

26. Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou

27. Mateřská škola Kytička Pardubice, Gebauerova 1691

28. Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171

29. Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy

30. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, OKR. RYCHNOV N. KN.

31. Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846

32. Mateřská škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 698, příspěvková organizace

33. Základní škola a mateřská škola, Všestary

34. Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

35. Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693

36. Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

37. Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace

38. Základní škola a Mateřská škola, Vysoké Veselí, okres Jičín

39. Mateřská škola Hostinné

40. Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy

41. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

42. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

43. Základní škola J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí

44. Základní škola a mateřská škola, Hlušice

45. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ POŘÍČÍ, OKRES NÁCHOD

46. Základní škola a Mateřská škola Kameničky

47. Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí

48. Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov, U Plovárny 1380

49. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod

50. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

51. Mateřská škola, Červený Kostelec, Větrník 999, okres Náchod

52. Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 1287

53. Základní škola Dašice, okres Pardubice

54. Základní umělecká škola Praha - Zbraslav

55. Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze

56. Základní umělecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6

57. Centrum sociálně zdravotních služeb

58. Základní škola, Praha 13, Klausova 2450

59. Dům dětí a mládeže Praha 9

60. Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace

61. Fakultní základní škola Komenium a Mateřská škola Olomouc, 8. května 29, příspěvková organizace

62. SELLBYTEL Group GmbH, organizační složka

63. D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

64. Oberbank AG pobočka Česká republika

65. Jerome Colloredo-mannsfeld

66. Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka

67. Edwards Lifesciences AG, organizační složka

68. MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

69. GPN GmbH - organizační složka Česká republika

70. Generali Shared Services Czech Branch, organizační složka

71. Sita Information Networking Computing B.V. - organizační složka

72. BAJS Partners LTD. - organizační složka

73. Mondelez Europe Services GmbH - odštěpný závod Česká republika

74. LIBERA, s.r.o., - organizační složka

75. Waldviertler Sparkasse Bank AG

76. HSBC Bank plc - pobočka Praha

77. PROMUS KATOWICE - organizační složka

78. ORLEN SERWIS SPÓŁKA AKCYJNA, odštěpný závod

79. Generali CEE Holding B.V., organizační složka

80. Privatne pidpriemstvo "STEJK"

81. Základní škola a mateřská škola Nosislav, okres Brno - venkov,  příspěvková organizace

82. Základní škola, Brno, Botanická 70

83. Mateřská škola Strání, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

84. Základní škola a Mateřská škola Doubravník, okres  Brno-venkov, příspěvková organizace

85. Mateřská škola Fryšták,okres Zlín, příspěvková organizace

86. Základní škola a Mateřská škola Litenčice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

87. Základní škola a Mateřská škola, Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Tečovice, příspěvková organizace

89. Mateřská škola Paskov, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace

91. Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

92. Základní škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace

94. Základní škola Čebín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

95. Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace

97. Mateřská škola Velká Bíteš,Masarykovo náměstí 86,příspěvková organizace

98. Mateřská škola Velká Bíteš, U Stadionu 538, příspěvková organizace

99. Mateřská škola Slaný, Hlaváčkovo náměstí 222, okres Kladno

100. Základní škola a Mateřská škola,  Senohraby, okres Praha východ

<< První < Předchozí stránka, 999 Další stránka, 1001 > Stránka 1999 > Stránka 2000 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů