Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace , Třebíč IČO 00091766 - Obchodní rejstřík firem

NÁZEV: Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace - logo
IČO:00091766
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  tbdk6gq
DIČ (DPH): CZ00091766 (již neplatné), Detail
bývalého plátce DPH
ADRESA: Zámek 1, Podklášteří, 674 01 Třebíč
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Zámek 1 Třebíč 67401

Kontakty Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace

Poslední změny

a události Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace

10.8.2023     Zapsán člen představenstva Ing. MICHAL ZÁBRŠ
10.8.2023     Vymazán člen představenstva Ing. Jaroslav Martínek
20.10.2016     Změna: Člen představenstva Ing. Jaroslav Martínek
15.8.2014     Zapsán člen představenstva Kraj Vysočina, IČO: 70890749
15.8.2014     Zapsán způsob jednání: Ředitel jménem organizace právně jedná tím způsobem, že k vytištěnému nebo napsanému jménu organizace připojí svůj vlastnoruční podpis. ...
15.8.2014     Vymazán způsob jednání: Způsob jednání: Ředitel jedná jménem organizace. ...
5.3.2010     Nová listina ve sbírce listin: Pr 1291/SL6/KSBR ostatní

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  sbírka listin (6)

Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace – obchodní rejstřík, aktuální výpis

Datum vzniku a zápisu
1. červenec 1973 
Spisová značka
Pr 1291/KSBR Krajský soud v Brně
Obchodní firma
Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace
Sídlo
Zámek 1, 674 01 Třebíč
Identifikační číslo
00091766 
Právní forma
Příspěvková organizace 
Předmět podnikání
hostinská činnost
vstupuje do profesních sdružení za účelem koordinace odborné činnosti.
provádí vědecký výzkum a odborný průzkum v oboru své působnosti.
spravuje odbornou knihovnu zpřístupněnou veřejnosti, poskytuje veřejné knihovnické a informační služby a vytváří informační středisko v oboru své působnosti.
poskytuje odborné informační a konzultační služby obcím a městům, včetně zpracování podkladů z oboru své činnosti pro zápisy do kronik.
vydává a veřejně šíří periodické a neperiodické publikace, včetně digitálních a analogových nosičů v souladu s platnými právními předpisy.
informuje veřejnost prostřednictvím vlastní webové stránky o muzeu a jeho činnostech.
organizace vytváří a uchovává systematicky sbírky dokladů k vývoji přírody a společnosti se zaměřením na území kraje vysočina, zejména třebíčského regionu. vyvýjí činnost ve specializacích: historie, archeologie, historie umění, etnografie, geologie, botanika a zoologie. sbírku vytváří na základě vědeckého poznání a vlastní koncepce sbírkotvorné činnosti.
ke sbírkovým předmětům pořizuje odbornou dokumentaci písemnou a podle potřeby i obrazovou, předměty odborně zpracovává, zajišťuje jejich konzervování, restaurování a vytěžuje z nich poznatky pro vědní obory, včetně muzeologie, o dějinách společnosti vývoji přírody.
na základě smlouvy uzavřené s národním památkovým ústavem vykonává regionální správu dat státního archeologického seznamu (sas).
sbírkové předměty, odbornou dokumentaci k nim a poznatky získané jejich odborným zpracováním reprezentuje zejména prostřednictvím stálých expozic a krátkodobých výstav, vlastní publikační a přednáškovou činností v české republice i v zahraničí a dalšími kulturně-výchovnými aktivitami určenými pro nejširší veřejnost, zvláště pak dětem a mládeži.
zapůjčené sbírkové předměty do expozic a na výstavy pořádané jinými subjekty v české republice i v zahraničí nebo za účelem jejich vědeckého zkoumání nebo konzervování a restaurování za předpokladu, že je zajištěna jejich bezpečnost a ochrana ve smyslu zákona č. 122/2000 sb. umožňuje studium svých sbírek badatelům za podmínek stanovených zákonem č. 122/2000 sb., a badatelským řádem, který sama vydává.
pořádá samostatně nebo ve spolupráci s jinými právnickými nebo fyzickými osobami odborné konference, semináře a sympózia, vztahující se k předmětu činnosti a výstavy vypůjčených výtvarných děl a souborů sbírkových a nesbírkových předmětů.
pořádá kulturní a vzdělávací programy vyplývající z předmětu činnosti (hudební, divadelní, literární, filmové a multimediální). pořádá přednáškovou a vzdělávací činnost.
v oboru své činnosti spolupracuje s tuzemskými i zahraničními partnery
vykonává činnost vyplývající z hlavního předmětu činnosti a ve vztahu k zajištění provozu veřejně přístupných prostor. umožňuje za úplatu i bezúplatně návštěvu stálých expozic, výstav a dalších kulturních akcí. umožňuje za sjednanou cenu fotografování, filmování, a pořizování videozáznamů, pořizování kopií dokumentů, poskytování fotografií, negativů, diapozitivů a ektachromů. prodává publikace, katalogy, upomínkové předměty a další zboží propagující předmět činnosti, kopie, repliky a další rozmnoženiny sbírkových předmětů, výrobky z ušlechtilých materiálů s odpovídající uměleckou úrovní, nosiče audio a video nahrávek. poskytuje reklamní služby při zpřístuopňování svých sbírek. zpracovává odborné posudky, rešerše a expertízy. poskytuje informační služby související s předmětem činnosti.
poskytuje odbornou pomoc a služby vlastníkům sbírek muzejní povahy a v rozsahu § 10 odst. 2 zákona č. 122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů.
organizace spravuje sbírku podle zákona č. 122/2000, o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů.
na základě zákona 483/2004 sb., kterým se mění zákon 122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění zákona 186/2004 sb. je organizace poskytovatelem standardizovaných veřejných služeb, které slouží k uspokojování kulturních, výchovných, vzdělávacích a informačních potřeb veřejnosti.
zprostředkovává informace z vnějších zdrojů, umožňuje přístup k síti internet a využívá telekomunikační zařízení
v souladu s vládním usnesením č. 571/2003 je povařenou organizací k zajištění úkolů tradiční lidové kultury v kraji vysočina, plní funkci informačního, školícího a metodického pracoviště pro území kraje, vede a koordinuje celokrajskou dokumentaci tradiční lidové kultury.

Statutární orgán

Ředitel
Ing. MICHAL ZÁBRŠ
Třebíč
Den vzniku funkce: 1. červenec 2023

Způsob jednání
Ředitel jménem organizace právně jedná tím způsobem, že k vytištěnému nebo napsanému jménu organizace připojí svůj vlastnoruční podpis.
Zřizovatel
Kraj Vysočina IČO: 70890749
Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava

Sbírka listin, nejnovější listiny

Číslo listinyTyp listiny Vznik listiny Založeno do SL Stránek
Pr 1291/SL6/KSBR ostatní 15.09.2009 05.03.2010 2
Pr 1291/SL5/KSBR ostatní 29.03.2005 04.07.2005 1
Pr 1291/SL4/KSBR ostatní 15.01.1992 17.03.2004 2
Sbírka listin Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace
 

Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 29. června 2024 z datové služby justice.cz dle IČO 00091766 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00091766 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz


Otázky a odpovědi ke společnosti Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizaceObchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V