QNI Control Systems s.r.o. , Praha IČO 03561259 - Obchodní rejstřík firem
Společnost s ručením omezeným QNI Control Systems s.r.o., založena 12.11.2014, zapsána pod značkou C 233637/MSPH Městským soudem v Praze. Poslední změna dne 14.2.2024. Aktuální výpis z obchodního rejstříku.
Kontakty QNI Control Systems s.r.o.
Poslední změny a události QNI Control Systems s.r.o.
|
14.2.2024
|
Změna u společníka s vkladem Ing. Tomáš Hejlík, vklad: 500,-Kč, podíl: 5 %.
|
|
14.2.2024
|
Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Tomáš Hejlík, den vzniku funkce 12.11.2014.
|
|
24.1.2023
|
Nová listina ve sbírce listin: C 233637/SL15/MSPH účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.07.2022
|
|
9.11.2021
|
Změna: Společník s vkladem CyberG Europe, a.s., změnila adresu
|
|
9.11.2021
|
Změna: Společník s vkladem CyberG Europe, a.s., IČO: 04200721
|
|
9.11.2021
|
Vymazán společník s vkladem CyberG Europe, a.s., IČO: 04200721
|
|
9.11.2021
|
Nová listina ve sbírce listin: C 233637/SL13/MSPH exekuční rozhodnutí
|
Selekce výpisu z rejstříku QNI Control Systems s.r.o.
QNI Control Systems s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Spisová značka
C 233637/MSPH Městský soud v Praze
Obchodní firma
QNI Control Systems s.r.o.
Sídlo
Pobočná 1395/1, Michle, 141 00 Praha 4
Předmět podnikání
montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení.
výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnotenského zákona
Statutární orgán
CyberG Europe, a.s. IČO: 04200721
Pobočná 1395/1, Michle, 141 00 Praha 4
Den vzniku funkce: 15. leden 2017
Jednatelé zastupují společnost vždy oba dva společně.
Společníci
CyberG Europe, a.s. IČO: 04200721
Pobočná 1395/1, Michle, 141 00 Praha 4
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
Ing. Tomáš Hejlík
Praha
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
| Podíl: | Vklad: 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní |
Základní kapitál
10 000,-Kč
| Číslo listiny | Typ listiny |
Vznik listiny |
Založeno do SL |
Stránek |
|
C 233637/SL15/MSPH
|
účetní závěrka [2021]
- ... správce daně z příjmů k 18.07.2022 |
18.07.2022 |
24.01.2023 |
0 |
|
C 233637/SL13/MSPH
|
exekuční rozhodnutí |
05.11.2021 |
09.11.2021 |
4 |
|
C 233637/SL12/MSPH
|
účetní závěrka [2020]
příloha |
31.12.2020 |
18.09.2021 |
2 |
Sbírka listin QNI Control Systems s.r.o.
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje aktuální výpis
údajů firmy
QNI Control Systems s.r.o.
Údaje byly staženy 17. dubna 2026 z
datové služby justice.cz dle IČO
03561259
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 03561259 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- Albacon Systems, a.s. - Chlumova 313/6, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha
- BETRAN SYSTEM s.r.o. - Žerotínova 400/87, 787 01 Šumperk
- C. Q. A. SYSTEM CZ s.r.o. - Mánesova 917/28, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha
- Datawire System s.r.o. - Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha
- DaV system s.r.o. - Za Lužinami 1155/38, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha
- DELTA VISION SYSTEM s.r.o. - Plzeňská 1574, 252 63 Roztoky
- ENERGY SYSTEMS PROJECTS a.s., zkratka E.S.P. a.s. - U vršovického nádraží 99/24, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha
- igloe SYSTEM s.r.o. - Široká 65/14, Josefov, 110 00 Praha
- ISIS-system - č.p. 35, 793 16 Čaková
- Israeli Tactical And Combat System - Třebíč, z.s. - Havlíčkova 1171, 675 51 Jaroměřice nad Rokytnou
- JATAYA systems s.r.o. - Hlavní 505/49, 141 00 Praha
- JUPITER-system s.r.o. - Barvínková 652/4, Černice (Plzeň 2-Slovany), 326 00 Plzeň
- Made4Net Systems s.r.o. - Kodaňská 1441/46, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha
- MBDL Systems, s.r.o. v likvidaci - Revoluční 1403/28, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha
- Music Control s.r.o. - Křižíkova 180/28, Karlín, 186 00 Praha
- PLS Laser Systems,spol. s r.o. - Zdíkovská 3030/61, Smíchov, 150 00 Praha
- PROREG CONTROLS a.s. - Burešova 1151/12, Kobylisy, 182 00 Praha
- R & K systems společnost s ručením omezeným - Vršovická 842/35, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha
- SYSTEM PRO spol. s r.o., v likvidaci - Ukrajinská 1487/2A, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha
- TH' system, a.s. - Molákova 1298/7, Polanka nad Odrou, 725 25 Ostrava
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti QNI Control Systems s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy QNI Control Systems s.r.o. v rejstříku?
Změna u společníka s vkladem Ing. Tomáš Hejlík, vklad: 500,-Kč, podíl: 5 %. 14.2.2024. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy QNI Control Systems s.r.o.?
Zobrazit sloupec