KM LUKU s.r.o. , Jesenice IČO 03748251 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | KM LUKU s.r.o. |
|
|
| IČO: | 03748251 | ||
| Z. KAPITÁL: | 15 000 Kč | ||
| SCHRÁNKA: | a6uv556 | ||
| DIČ (DPH): | CZ03748251 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | V Lázních 224, 252 42 Jesenice | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty KM LUKU s.r.o.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
Tato firma není uvedena v katalogu Živéfirmy.czFirmu znám a chci ji přidat
Poslední změny a události KM LUKU s.r.o.
| 7.4.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 402684/SL23/MSPH účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 |
| 26.5.2024 | Nová listina ve sbírce listin: C 402684/SL22/MSPH účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 25.05.2024 |
| 22.4.2024 | Změna spisové značky C 23426/KSCB C 402684/MSPH |
| 10.4.2024 | Změna u společníka s vkladem Natalia Kozhemyako, vklad: 450,-Kč, podíl: 3 %. |
| 10.4.2024 | Zapsán společník s vkladem Natalia Kozhemyako, vklad: 150,-Kč, podíl: 1 % |
| 6.3.2024 | Nová listina ve sbírce listin: C 23426/SL20/KSCB ostatní zápis z valné hromady |
| 1.3.2024 | Změna u společníka s vkladem Roman Marek, vklad: 450,-Kč, podíl: 3 %. |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin (22)
KM LUKU s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán
Společníci
Rumunsko
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 1 |
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 2 |
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 3 |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 10 |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 18 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 19 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 20 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 21 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
okres Praha-východ
| Podíl: | Vklad: 450,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 3.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 11 |
| Podíl: | Vklad: 225,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.50 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 14 |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 22 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
Jesenice
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 5 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 6 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 7 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 8 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 1 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 9 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 4 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 15 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 16 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 17 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
Litoměřice
| Podíl: | Vklad: 450,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 3.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 12 |
| Podíl: | Vklad: 225,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.50 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 13 |
| Podíl: | Vklad: 150,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: základní podíl č. 23 | |
| Podíl má zástavní právo. Více najdete na justice.cz. |
Sbírka listin, nejnovější listiny
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek |
|---|---|---|---|---|
| C 402684/SL23/MSPH | účetní závěrka ... - ... správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 06.04.2025 | 07.04.2025 | 0 |
| C 402684/SL22/MSPH | účetní závěrka ... - ... správce daně z příjmů k 25.05.2024 | 25.05.2024 | 26.05.2024 | 0 |
| C 23426/SL20/KSCB | ostatní zápis z valné hromady | 13.02.2024 | 06.03.2024 | 6 |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 03748251 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- 1.KM servis s.r.o. - K Vodojemu 527, 250 67 Klecany
- 101 km s.r.o. - Slunečná 514, 251 01 Babice
- ADAP - KM s.r.o. - Čs. armády 4004/13, 767 01 Kroměříž
- ALTRANS KM s.r.o. - Bílany 44, 767 01 Kroměříž
- Areál Bílanská KM s.r.o. - Jožky Silného 2349/4, 767 01 Kroměříž
- Areál Spáčilova KM s.r.o. - Jožky Silného 2349/4, 767 01 Kroměříž
- ARIKON KM, s.r.o. v likvidaci - Moravská 2815/59, 767 01 Kroměříž
- AUTA - KM, s.r.o. - Havlíčkova 1339, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav
- AUTOPLACHTY KM s.r.o. - K Doubí 334/14, Červený Hrádek, 312 00 Plzeň
- Bike Park KM o.s. - Čs. armády 4005/15, 767 01 Kroměříž
- Catering KM, s.r.o. - Slaviborské náměstí 20/1, Třeboradice, 196 00 Praha
- CBEU KM s.r.o. - Okružní 627, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice
- Cestovní kancelář KM s.r.o. - č.p. 106, 330 07 Druztová
- CONSULTA KM s.r.o. - Jitřní 352, Černé Budy, 285 06 Sázava
- DEVELOP - KM s.r.o. - Velké náměstí 46/37, 767 01 Kroměříž
- DEVELOPER GROUP KM s.r.o. - č.ev. 54, 768 11 Záříčí
- DL - KM TRADE CZ s.r.o. - Rumunská 4047/14, 767 01 Kroměříž
- DOMSTAV KM s.r.o. - Malý val 1586/29, 767 01 Kroměříž
- DZ real KM, s.r.o. - Jožky Silného 2349/4, 767 01 Kroměříž
- ELEKTRIK KM s.r.o. - Štěchovice 1391/1d, 767 01 Kroměříž
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti KM LUKU s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy KM LUKU s.r.o. v rejstříku?
Nová listina ve sbírce listin: C 402684/SL23/MSPH účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 7.4.2025. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy KM LUKU s.r.o.?
Sídlo firmy KM LUKU s.r.o. je V Lázních 224, 252 42 Jesenice. Další firmy na této adrese.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod