MyGym Nutrition s.r.o. , Zlín IČO 05070783 - Obchodní rejstřík firem
Společnost s ručením omezeným MyGym Nutrition s.r.o., založena 10.5.2016, zapsána pod značkou C 93422/KSBR Krajským soudem v Brně. Poslední změna dne 1.12.2023. Aktuální výpis z obchodního rejstříku.
Lešetín VI 671
Zlín
76001
Kontakty MyGym Nutrition s.r.o.
Poslední změny a události MyGym Nutrition s.r.o.
Selekce výpisu z rejstříku MyGym Nutrition s.r.o.
MyGym Nutrition s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Spisová značka
C 93422/KSBR Krajský soud v Brně
Obchodní firma
MyGym Nutrition s.r.o.
Sídlo
Lešetín VI 671, 760 01 Zlín
Předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Společníci
Mgr. Martin Zvoníček
Otrokovice
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 1 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 2 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 3 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 4 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 5 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 6 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 7 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 8 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 9 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 10 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 11 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 12 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 13 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 14 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 15 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 16 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 17 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 18 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 19 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 20 |
Základní kapitál
20 000,-Kč
| Číslo listiny | Typ listiny |
Vznik listiny |
Založeno do SL |
Stránek |
|
C 93422/SL14/KSBR
|
účetní závěrka [2020]
rozvaha + příloha |
30.03.2021 |
01.12.2023 |
3 |
|
C 93422/SL13/KSBR
|
účetní závěrka [2019]
rozvaha + příloha |
27.03.2020 |
01.12.2023 |
3 |
|
C 93422/SL12/KSBR
|
účetní závěrka [2018]
rozvaha + příloha |
29.03.2019 |
01.12.2023 |
3 |
Sbírka listin MyGym Nutrition s.r.o.
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje aktuální výpis
údajů firmy
MyGym Nutrition s.r.o.
Údaje byly staženy 27. dubna 2026 z
datové služby justice.cz dle IČO
05070783
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 05070783 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- Aminostar Nutrition s.r.o. - Vesecko 495, Daliměřice, 511 01 Turnov
- AMIPRO NUTRITION s.r.o. - Nová 864, 696 81 Bzenec
- Atomic Nutrition Prague s.r.o. - Vilímovská 640/7, Dejvice, 160 00 Praha
- Balanced Nutrition s.r.o. - Gočárova třída 504/54, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové
- Czech Nutrition s.r.o. - Hády 1098/5a, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno
- FitPraha nutrition s.r.o. - Biskupcova 1762/78, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha
- Global Nutrition s.r.o. - Vrbová 621, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí
- Golem´s Nutrition s.r.o. - Na Výsluní 77, Dolní Jirčany, 252 44 Psáry
- Health and Nutrition s.r.o. - J. Zeyera 1034/20, 250 88 Čelákovice
- Hill's Pet Nutrition s.r.o. - Rohanské nábřeží 678/23, Karlín, 186 00 Praha
- KOLOSEUM NUTRITION s.r.o. - Sokolovská 2233/76, Bolevec, 323 00 Plzeň
- Life and Nutrition s.r.o. - Bořivojova 2432/3, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha
- Lifty Nutrition s.r.o. - Kosmonautů 3017, 276 01 Mělník
- MyGym,o. s. - Josefa Suka 1846, Místek, 738 01 Frýdek-Místek
- Pro Nutrition Czech Team z.s. - Kramolna 108, 547 01 Kramolna
- PWL VISION NUTRITION, z.s. - Dolní Pertoltice 194, 463 73 Pertoltice
- SAGENA NUTRITION EU s.r.o. - Sadová 614, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
- Sports nutrition s.r.o. - Mlýnská 250/52, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno
- Vision Nutrition Czech, s.r.o. - Pod Rozhlednou 1432, 464 01 Frýdlant
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti MyGym Nutrition s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy MyGym Nutrition s.r.o. v rejstříku?
Nová listina ve sbírce listin: C 93422/SL10/KSBR účetní závěrka [2022] rozvaha + příloha 1.12.2023. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy MyGym Nutrition s.r.o.?
Zobrazit sloupec