Synemis Tools s.r.o. , Valašské Meziříčí IČO 07564538 - Obchodní rejstřík firem
Společnost s ručením omezeným Synemis Tools s.r.o., založena 18.10.2018, zapsána pod značkou C 76272/KSOS Krajským soudem v Ostravě. Poslední změna dne 6.4.2025. Aktuální výpis z obchodního rejstříku.
Husova 1514
Valašské Meziříčí
75701
Kontakty Synemis Tools s.r.o.
Poslední změny a události Synemis Tools s.r.o.
Selekce výpisu z rejstříku Synemis Tools s.r.o.
Synemis Tools s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Spisová značka
C 76272/KSOS Krajský soud v Ostravě
Obchodní firma
Synemis Tools s.r.o.
Sídlo
Husova 1514, 757 01 Valašské Meziříčí
Předmět podnikání
zprostředkování obchodu a služeb
výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Statutární orgán
Jednatel společnosti zastupuje společnost samostatně.
Společníci
Jiří Částečka
okres Vsetín
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 1 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 2 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 3 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: zákldaní podíl číslo 4 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 5 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: zákldaní podíl číslo 6 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 7 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 8 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: zákldaní podíl číslo 9 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 10 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 11 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 12 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 13 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 14 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 15 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 16 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 17 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 18 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 19 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 20 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 21 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 22 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 23 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 24 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 25 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 26 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 27 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 28 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 29 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 30 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 31 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 32 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 33 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 34 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 35 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 36 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 37 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 38 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 39 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 2.50 % |
| Druh podílu: základní podíl číslo 40 |
Základní kapitál
400 000,-Kč
| Číslo listiny | Typ listiny |
Vznik listiny |
Založeno do SL |
Stránek |
|
C 76272/SL9/KSOS
|
účetní závěrka [2024]
- ... správce daně z příjmů k 06.04.2025 |
06.04.2025 |
06.04.2025 |
0 |
|
C 76272/SL8/KSOS
|
účetní závěrka ... - ... správce daně z příjmů k 07.04.2024 |
07.04.2024 |
07.04.2024 |
0 |
|
C 76272/SL7/KSOS
|
účetní závěrka [2022]
- ... správce daně z příjmů k 08.04.2023 |
08.04.2023 |
19.05.2023 |
0 |
Sbírka listin Synemis Tools s.r.o.
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje aktuální výpis
údajů firmy
Synemis Tools s.r.o.
Údaje byly staženy 27. dubna 2026 z
datové služby justice.cz dle IČO
07564538
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 07564538 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- AK TOOL, spol. s r.o. - Pecerady 169, 257 41 Týnec nad Sázavou
- Alfa Tool Design, s. r. o. - tř. Václava Klementa 835, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav
- Alignment Tools Ltd, organizační složka - Branická 69/66, Braník, 147 00 Praha
- ARIDA Tools s.r.o. - Hradská 825, 396 01 Humpolec
- ATX TOOLS s.r.o. - Primátorská 296/38, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha
- AUTOFOR Tools s.r.o. - Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové
- CADYVA tools & fixtures s.r.o. - Hillova 264/28, Kateřinky, 747 05 Opava
- Consulting Tools CZ, s.r.o. - Ocelářská 1354/35, Libeň (Praha 9), 190 00 Praha
- Dudr Tools s.r.o. - č.p. 267, 763 01 Sazovice
- Euro garden tools s. r. o. - Podhoří č.ev. 15, 350 02 Cheb
- GLOBAL-TOOLS, s.r.o. - Školská 694/32, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha
- K.M.Tool s.r.o. - č.p. 26, 463 42 Frýdštejn
- LC Tools s.r.o. - Jižní Předměstí 2991, 301 00 Plzeň
- MIKU Tools, s.r.o. - č.p. 294, 756 01 Hovězí
- Moulds and Tools - Technic s.r.o. - Hrachovec 288, 757 01 Valašské Meziříčí
- PILANA TOOLS s.r.o. - Kotojedská 549/89, 767 01 Kroměříž
- TCS Tools, s. r. o. - Pod Oborou 1178, 293 06 Kosmonosy
- TEC TOOL s.r.o. - Černýš 40, 431 51 Perštejn
- V.L.K. tool s.r.o. - Perná 1, 562 01 Orlické Podhůří
- WEDETEC tools technology s.r.o. - Víska 37, 783 21 Litovel
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti Synemis Tools s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy Synemis Tools s.r.o. v rejstříku?
Nová listina ve sbírce listin: C 76272/SL9/KSOS účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 6.4.2025. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy Synemis Tools s.r.o.?
Zobrazit sloupec