CNC Doctors s.r.o. , Milevsko IČO 08258767 - Obchodní rejstřík firem
Společnost s ručením omezeným CNC Doctors s.r.o., založena 14.6.2019, zapsána pod značkou C 28940/KSCB Krajským soudem v Českých Budějovicích. Poslední změna dne 17.7.2026. Aktuální výpis z obchodního rejstříku.
Nádražní 1631
Milevsko
39901
Kontakty CNC Doctors s.r.o.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
Poslední změny a události CNC Doctors s.r.o.
|
17.7.2026
|
Zapsán člen statutárního orgánu, jednatel PAVLA FUKOVÁ, den vzniku funkce 20.4.2026.
|
|
17.7.2026
|
Vymazán člen statutárního orgánu, jednatel PAVEL BRČÁK , den zániku funkce 10.4.2026.
|
|
20.8.2025
|
Změna u společníka s vkladem Luděk Fuka, vklad: 20 000,-Kč, podíl: 10 %.
|
|
20.8.2025
|
Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Luděk Fuka, den vzniku funkce 14.6.2019.
|
|
20.8.2025
|
Vymazán společník s vkladem Luděk Fuka
|
|
20.8.2025
|
Změna sídla z Havlíčkova 446, 399 01 Milevsko na Nádražní 1631, 399 01 Milevsko
|
|
2.1.2025
|
Nová listina ve sbírce listin: C 28940/SL5/KSCB účetní závěrka [2022] rozvaha, příloha
|
Selekce výpisu z rejstříku CNC Doctors s.r.o.
CNC Doctors s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Spisová značka
C 28940/KSCB Krajský soud v Českých Budějovicích
Obchodní firma
CNC Doctors s.r.o.
Sídlo
Nádražní 1631, 399 01 Milevsko
Předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - zámečnictví, nástrojářství
Statutární orgán
Luděk Fuka
okres Písek
Den vzniku funkce: 14. červen 2019
Den vzniku členství: 14. červen 2019
Jednatel zastupuje společnost samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis.
Společníci
PAVEL BRČÁK
Milevsko
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní č. 2 |
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní č.33 |
Luděk Fuka
okres Písek
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní č.1 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 3 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č.4 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 5 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č. 6 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č.7 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č.8 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č.9 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č.10 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č.11 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní č.12 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.13 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.14 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.15 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.16 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.17 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.18 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.19 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.20 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č. 21 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.22 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.23 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č. 24 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.25 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.26 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.27 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.28 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.29 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.30 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.31 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: základní č.32 |
Základní kapitál
200 000,-Kč
| Číslo listiny | Typ listiny |
Vznik listiny |
Založeno do SL |
Stránek |
|
C 28940/SL6/KSCB
|
účetní závěrka ... příloha, rozvaha |
|
02.01.2025 |
3 |
|
C 28940/SL5/KSCB
|
účetní závěrka [2022]
rozvaha, příloha |
|
02.01.2025 |
3 |
|
C 28940/SL4/KSCB
|
účetní závěrka [2021] |
|
13.10.2022 |
3 |
Sbírka listin CNC Doctors s.r.o.
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje aktuální výpis
údajů firmy
CNC Doctors s.r.o.
Údaje byly staženy 5. září 2026 z
datové služby justice.cz dle IČO
08258767
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 08258767 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- ATURN cnc, s.r.o. - J. A. Bati 5263, 760 01 Zlín
- AU - CNC s.r.o. - č.p. 3, 503 61 Lovčice
- AZ doctor s.r.o. - Legerova 1845/30, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha
- CNC - INTERSERVICE ZLÍN spol. s r.o. - č.p. 307, 763 01 Machová
- CNC INTERNATIONAL s.r.o. - Legerova 1820/39, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha
- CNC klinika s.r.o. - Mlýnská 326/13, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno
- CNC Kopún s.r.o. - Sokolovská 428/130, Karlín, 186 00 Praha
- CNC milling s.r.o. - Rantířovská 91/13, Horní Kosov, 586 01 Jihlava
- CNC obrábění Zanáška s.r.o. - č.p. 11, 768 52 Míškovice
- Doctor Fishing, s.r.o. - Štolcova 569/31, Černovice, 618 00 Brno
- Doctor Talent s.r.o. - Malá Štěpánská 542/14, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha
- Doctor Who Fanclub ČR, z. s. - Letkovská 898/3, 664 12 Oslavany
- Dorra, DOctoRs foR Africa, o.p.s. - Hradečnice 1891/2a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové
- Faviko CNC s.r.o. - Kašparova 1413/14, Hrabůvka, 700 30 Ostrava
- Honeysteel CNC s.r.o. - Milířská 419, 463 12 Jeřmanice
- IRONTECHNICS CNC s.r.o. - Cihelní 633, 687 25 Hluk
- KOUTECKÝ - CNC s.r.o. - Polní 2006/21, 792 01 Bruntál
- MEDICAL DOCTOR s.r.o. - Krškova 807/21, Hlubočepy, 152 00 Praha
- PB - com CNC OBRÁBĚNÍ s.r.o. - Větrná 1604, 688 01 Uherský Brod
- QRS CNC s.r.o. - Sokolovská 428/130, Karlín, 186 00 Praha
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti CNC Doctors s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy CNC Doctors s.r.o. v rejstříku?
Zapsán člen statutárního orgánu, jednatel PAVLA FUKOVÁ, den vzniku funkce 20.4.2026. 17.7.2026. Další změny u firmy.
Jaký je kontakt na firmu CNC Doctors s.r.o.?
Zobrazit sloupec