Eyeball s.r.o. , Praha IČO 09674454 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | Eyeball s.r.o. |
|
|
| IČO: | 09674454 | ||
| Z. KAPITÁL: | 403.4 milionů Kč | ||
| SCHRÁNKA: | 9y9r5s5 | ||
| DIČ (DPH): | CZ09674454 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | Jungmannova 745/24, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty Eyeball s.r.o.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
Tato firma není uvedena v katalogu Živéfirmy.czFirmu znám a chci ji přidat
Poslední změny a události Eyeball s.r.o.
| 28.4.2026 | Zapsán společník s vkladem SportLogiq Inc., adresa: 2401-3500 boulevard de Maisonneuve Ouest, H3Z3B8 Montréal, Kanada |
| 28.4.2026 | Vymazán společník s vkladem SportLogiq Inc., adresa: Avenue de Gaspé, Suite 610, 5605 Montreal, Kanada |
| 20.11.2025 | Změna kapitálu z 306 210 245 na 403 390 245 |
| 20.11.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 340190/SL19/MSPH notářský zápis [NZ 1298/2025] |
| 29.7.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 340190/SL18/MSPH účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 28.07.2025 |
| 13.5.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 340190/SL17/MSPH ostatní zápis z valné hromady |
| 3.3.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 340190/SL16/MSPH ostatní Zápis z VZ |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin (19)
Eyeball s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán - sbor jednatelů
Dánské království
Den vzniku funkce: 22. květen 2024
Den vzniku členství: 21. květen 2024
okres Praha-východ
Den vzniku funkce: 22. květen 2024
Den vzniku členství: 21. květen 2024
Švýcarská konfederace
Den vzniku funkce: 22. květen 2024
Den vzniku členství: 21. květen 2024
Dánské království
Den vzniku funkce: 22. květen 2024
Den vzniku členství: 21. květen 2024
Společníci
Jungmannova 745/24, Nové Město, 110 00 Praha 1
| Podíl: | Vklad: 101 271,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 8.16 % | |
| Druh podílu: A2, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
Registrační číslo: 42369551
Store Torv 1, 3., 8000 Aarhus C, Dánské království
| Podíl: | Vklad: 6 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 0.75 % | |
| Druh podílu: A6, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 12 362 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 2.99 % | |
| Druh podílu: B1, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 6 363 750,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.36 % | |
| Druh podílu: B3, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 1 214 750,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 0.15 % | |
| Druh podílu: B7, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
Registrační číslo: 33866895
Ole Romers Gade 23, 8000 Aarhus C, Dánské království
| Podíl: | Vklad: 1 114,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 0.09 % | |
| Druh podílu: A7, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
Registrační číslo: 36963433
Store Torv 1, 3., 8000 Aarhus C, Dánské království
| Podíl: | Vklad: 19 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 2.24 % | |
| Druh podílu: A8, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 37 087 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 8.98 % | |
| Druh podílu: B2, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 19 091 250,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 4.09 % | |
| Druh podílu: B4, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 16 044 230,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 2.38 % | |
| Druh podílu: B5, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odsdt 2.11.2. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 48 590 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 6.15 % | |
| Druh podílu: B8, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
Registrační číslo: CHE-111.976.561
Schlüsselwiese 5, 8853 Lachen SZ, Švýcarská konfederace
| Podíl: | Vklad: 25 022 265,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 5.35 % | |
| Druh podílu: A9, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 157 614,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 12.70 % | |
| Druh podílu: A11, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 98 031 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.48 % | |
| Druh podílu: A1, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 26 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 3.00 % | |
| Druh podílu: A5, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
Registrační číslo: 3204149-9
c/o Vendep Capital Oy, Keilaranta 8, Espoo, Finská republika
| Podíl: | Vklad: 75 090 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 11.13 % | |
| Druh podílu: B6, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
| Podíl: | Vklad: 47 375 250,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 6.00 % | |
| Druh podílu: B9, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.2. společenské smlouvy |
Registrační číslo: 1181617722
2401-3500 boulevard de Maisonneuve Ouest, H3Z3B8 Montréal, Kanada
| Podíl: | Vklad: 12 727 500,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 2.72 % | |
| Druh podílu: C1, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.3. společenské smlouvy |
Monacké knížectví
| Podíl: | Vklad: 130 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 5.23 % | |
| Druh podílu: A3, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
Dánské království
| Podíl: | Vklad: 130 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 5.23 % | |
| Druh podílu: A4, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
okres Praha-východ
| Podíl: | Vklad: 3 818 250,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 0.82 % | |
| Druh podílu: A10, s nímž jsou spojena práva dle článku VI. odst. 2.11.1. společenské smlouvy |
Sbírka listin, nejnovější listiny
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek |
|---|---|---|---|---|
| C 340190/SL19/MSPH | notářský zápis [NZ 1298/2025] | 05.11.2025 | 20.11.2025 | 19 |
| C 340190/SL18/MSPH | účetní závěrka ... - ... správce daně z příjmů k 28.07.2025 | 28.07.2025 | 29.07.2025 | 0 |
| C 340190/SL17/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 08.04.2025 | 13.05.2025 | 12 |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 09674454 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- Transparent Eyeball z.s. - dr. Zikmunda Wintra 362/6, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti Eyeball s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy Eyeball s.r.o. v rejstříku?
Zapsán společník s vkladem SportLogiq Inc., adresa: 2401-3500 boulevard de Maisonneuve Ouest, H3Z3B8 Montréal, Kanada 28.4.2026. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy Eyeball s.r.o.?
Sídlo firmy Eyeball s.r.o. je Jungmannova 745/24, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha. Další firmy na této adrese.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod