B&S hold group s.r.o. , Kopřivnice IČO 10692282 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | B&S hold group s.r.o. |
|
|
| IČO: | 10692282 | ||
| Z. KAPITÁL: | 1.1 miliony Kč | ||
| SCHRÁNKA: | ct4exe6 | ||
| DIČ (DPH): |
CZ10692282
(již neplatné), Detail bývalého plátce DPH |
||
| ADRESA: | Polní 1290/5, 742 21 Kopřivnice | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty B&S hold group s.r.o.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
Tato firma není uvedena v katalogu Živéfirmy.czFirmu znám a chci ji přidat
Poslední změny a události B&S hold group s.r.o.
| 31.5.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 85219/SL6/KSOS účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 31.05.2025 |
| 26.2.2025 | Změna názvu z E-RIDERS.CZ, s.r.o. na B&S hold group s.r.o. |
| 26.2.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Stanislav Braun. |
| 26.2.2025 | Zapsán společník s vkladem Stanislav Braun, vklad: 110 000,-Kč, podíl: 10 % |
| 26.2.2025 | Vymazán společník s vkladem Ladislav Gajdzica |
| 26.2.2025 | Vymazán člen statutárního orgánu, jednatel Ladislav Gajdzica . |
| 26.2.2025 | Vymazán společník s vkladem Martin Michna |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin (6)
B&S hold group s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán
Společníci
Frýdek-Místek
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 1 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 2 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 10 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 3 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 4 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 5 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 6 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 7 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 8 |
| Podíl: | Vklad: 110 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: základní 9 |
Sbírka listin, nejnovější listiny
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek |
|---|---|---|---|---|
| C 85219/SL6/KSOS | účetní závěrka [2024] - ... správce daně z příjmů k 31.05.2025 | 31.05.2025 | 31.05.2025 | 0 |
| C 85219/SL5/KSOS | notářský zápis [NZ 49/2025] | 26.02.2025 | 26.02.2025 | 9 |
| C 85219/SL4/KSOS | účetní závěrka ... - ... správce daně z příjmů k 14.05.2024 | 14.05.2024 | 24.05.2024 | 0 |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 10692282 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- AERO HOLDING a.s. v likvidaci - Beranových 130, Letňany, 199 00 Praha
- AŽU PRAHA HOLDING, a.s. - Kolbenova 609/38, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha
- B a S, holding spol. s r. o. - Horňátecká 447/1, Kobylisy, 182 00 Praha
- Družstvo OSSA INVEST GROUP - Hlavní třída 279/7, 353 01 Mariánské Lázně
- EGRISI GROUP a.s. - Přepeřská 1302, 511 01 Turnov
- EXCALIBUR Holding a.s. - Haštalská 1072/6, Staré Město, 110 00 Praha
- Gallery GROUP a.s. - Jirčanská 361/19, Libuš, 142 00 Praha
- Helian Group s.r.o. - J. Opletala 2403/10, 690 02 Břeclav
- CHEMAPOL GROUP, a.s. - Kodaňská 1441/46, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha
- LP Holding s.r.o. - Antala Staška 510/38, Krč, 140 00 Praha
- MHT group, studentská společnost - Studentská 1384, Hranice I-Město, 753 01 Hranice
- MS společnost Holding s.r.o. - Baldovská 19, Týnské Předměstí, 344 01 Domažlice
- NEPCon Group s.r.o. - Údolní 567/33, Brno-město, 602 00 Brno
- PAUL´S BOHEMIA HOLDING s.r.o. - Mánesova 1111/45, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha
- PRESTOL holding, a.s. - Zborovská 542/29, Doudlevce (Plzeň 3), 301 00 Plzeň
- PVZH Group s.r.o. - Nad Kajetánkou 1445/29, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha
- RR-Invest group s.r.o. - M. Benky 4006/33, 695 01 Hodonín
- Self-Defense Group - Hvězdná 488/15, Liberec V-Kristiánov, 460 05 Liberec
- SPUR group s.r.o. - třída Tomáše Bati 299, Louky, 763 02 Zlín
- Strega Holding s.r.o. - U Poradny 1020/11, Bolevec, 323 00 Plzeň
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti B&S hold group s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy B&S hold group s.r.o. v rejstříku?
Nová listina ve sbírce listin: C 85219/SL6/KSOS účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 31.05.2025 31.5.2025. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy B&S hold group s.r.o.?
Sídlo firmy B&S hold group s.r.o. je Polní 1290/5, 742 21 Kopřivnice. Další firmy na této adrese.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod