Dunava a.s. , Ostrava IČO 13642693 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | Dunava a.s. |
|
|
| IČO: | 13642693 | ||
| Z. KAPITÁL: | 7.3 milionů Kč | ||
| SCHRÁNKA: | n6zd6yx | ||
| DIČ (DPH): | CZ13642693 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | 28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty Dunava a.s.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
| TELEFON: | 608 358 008 - sekretariát |
| EMAIL: | director@enescargo.cz |
| WWW: | enescargo.cz |
Poslední změny a události Dunava a.s.
| 4.9.2025 | Změna názvu z ENES Cargo a.s. na Dunava a.s. |
| 4.9.2025 | Člen dozorčí rady ŠTĚPÁN SVATOŠ |
| 4.9.2025 | Zapsán člen představenstva Jan Soukup |
| 4.9.2025 | Vymazán člen dozorčí rady JUDr. Josef Babka |
| 4.9.2025 | Vymazán člen představenstva Ing. Kamil Kučera |
| 17.5.2024 | Změna kapitálu z 7 280 000,-Kč, splaceno: % na 7 280 000,-Kč, splaceno: 100% |
| 16.5.2024 | Zapsán člen představenstva Ing. Kamil Kučera |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob předměty podnikání
Dunava a.s. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán - představenstvo
Dozorčí rada
Nový Svět 76/1, Hradčany, 118 00 Praha 1
Splaceno: 100 %
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 13642693 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti Dunava a.s.
Jaká je poslední změna u firmy Dunava a.s. v rejstříku?
Změna názvu z ENES Cargo a.s. na Dunava a.s. 4.9.2025. Další změny u firmy.
Jaký je kontakt na firmu Dunava a.s.?
Tel. 608 358 008. Další kontakty na firmu Dunava a.s.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci