Safe maxx storage solutions s.r.o. , Praha IČO 17784930 - Obchodní rejstřík firem
Společnost s ručením omezeným Safe maxx storage solutions s.r.o., založena 30.11.2022, zapsána pod značkou C 376626/MSPH Městským soudem v Praze. Poslední změna dne 7.2.2024. Aktuální výpis z obchodního rejstříku.
| NÁZEV: |
Safe maxx storage solutions s.r.o. |
|
|
| IČO: | 17784930 |
| Z. KAPITÁL: |
20 000
Kč
|
| SCHRÁNKA: |
u44ih4v
|
| ADRESA: |
Na strži 1702/65, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha
|
| MAPA: |
Firmy na stejné adrese - mapa
|
Na strži 1702
Praha
14000
Kontakty Safe maxx storage solutions s.r.o.
Poslední změny a události Safe maxx storage solutions s.r.o.
|
7.2.2024
|
Změna u společníka s vkladem DANIEL KNÖTHIG, vklad: 2 000,-Kč, podíl: 10 %.
|
|
7.2.2024
|
Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel DANIEL KNÖTHIG, den vzniku funkce 30.11.2022.
|
|
7.2.2024
|
Vymazán společník s vkladem DANIEL KNÖTHIG
|
|
31.8.2023
|
Změna u společníka s vkladem DANIEL KNÖTHIG, vklad: 1 000,-Kč, podíl: 5 %.
|
|
31.8.2023
|
Zapsán člen statutárního orgánu, jednatel DANIEL KNÖTHIG, den vzniku funkce 30.11.2022.
|
|
31.8.2023
|
Zapsán společník s vkladem DANIEL KNÖTHIG, vklad: 2 000,-Kč, podíl: 10 %
|
|
31.8.2023
|
Vymazán společník s vkladem DANIEL VŠETEČKA
|
Selekce výpisu z rejstříku Safe maxx storage solutions s.r.o.
Safe maxx storage solutions s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Spisová značka
C 376626/MSPH Městský soud v Praze
Obchodní firma
Safe maxx storage solutions s.r.o.
Sídlo
Na strži 1702/65, Nusle, 140 00 Praha 4
Předmět činnosti
pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (v oborech činnosti náležející do živnosti volné: -zprostředkování obchodu a služeb, -velkoobchod a maloobchod, -činnost informačních a zpravodajských kanceláří, -pronájem a půjčování věcí movitých, -poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, -reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení)
Statutární orgán
Společnost zastupují jednatelé společně.
Společníci
DANIEL KNÖTHIG
okres Litoměřice
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 1 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 2 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 3 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 4 |
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 5 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 6 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 7 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 8 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 9 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 10 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 11 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 12 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 13 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 14 |
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: základní podíl č. 15 |
Základní kapitál
20 000,-Kč
| Číslo listiny | Typ listiny |
Vznik listiny |
Založeno do SL |
Stránek |
|
C 376626/SL2/MSPH
|
notářský zápis [427/2023] |
28.02.2023 |
10.03.2023 |
7 |
|
C 376626/SL1/MSPH
|
notářský zápis [2680/2022] |
25.11.2022 |
30.11.2022 |
9 |
Sbírka listin Safe maxx storage solutions s.r.o.
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje aktuální výpis
údajů firmy
Safe maxx storage solutions s.r.o.
Údaje byly staženy 24. dubna 2026 z
datové služby justice.cz dle IČO
17784930
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 17784930 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- 1337 Solutions s.r.o. - Tanvaldská 1337/5, Kobylisy, 182 00 Praha
- ATN Solutions s.r.o. - Francouzská 284/94, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha
- AW-ELEKTRO Solutions Czech Republic s.r.o., v likvidaci - Nad lesním divadlem 1116/12, Braník, 142 00 Praha
- CONETIS Solutions s.r.o. - Vyšehradská 1349/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha
- Corporate Solutions s.r.o. - Pavla Beneše 750/10, Letňany, 199 00 Praha
- DK Packaging Solutions s.r.o. - Náves sv. Petra a Pavla 181, Zlatníky, 252 41 Zlatníky-Hodkovice
- Dynamic Cargo Solutions s.r.o. - Vlčkovice 1, 503 27 Praskačka
- Extreme Solution s.r.o. - Jiřická 1377, 396 01 Humpolec
- Finance solutions s.r.o. - Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha
- G4S Secure Solutions (CZ), a.s. - Vyskočilova 1422/1A, Michle (Praha 4), 140 00 Praha
- HOME Solutions s.r.o. - Zátiší 307/1, Křelov, 783 36 Křelov-Břuchotín
- Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. - Žarošická 4395/13, Židenice (Brno-Vinohrady), 628 00 Brno
- MRC Solution s.r.o. - Veleslavínova 3108/14, Ústí nad Labem-centrum, 400 11 Ústí nad Labem
- PROFI SPORTS SOLUTION s.r.o. v likvidaci - č.p. 243, 793 71 Holčovice
- Profi Tech Solution s.r.o. - Palackého třída 200/77, Královo Pole, 612 00 Brno
- ProfiReality Solution, s.r.o. v likvidaci - Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha
- QUERK Solution s.r.o. - U Kamýku 1001/6, Kamýk, 142 00 Praha
- Safe Up, s.r.o. - Stříbrná 549, Kudlov, 760 01 Zlín
- Special Solutions & Projects, s.r.o. (ve zkratce SS&P, s.r.o.) - Pardubická 861/75A, Kukleny, 500 04 Hradec Králové
- TME solutions s.r.o. - Vrchlického 824, 411 17 Libochovice
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti Safe maxx storage solutions s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy Safe maxx storage solutions s.r.o. v rejstříku?
Změna u společníka s vkladem DANIEL KNÖTHIG, vklad: 2 000,-Kč, podíl: 10 %. 7.2.2024. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy Safe maxx storage solutions s.r.o.?
Zobrazit sloupec