PV Ústí, s.r.o. , Ústí nad Labem IČO 19764855 - Obchodní rejstřík firem
Společnost s ručením omezeným PV Ústí, s.r.o., založena 26.9.2023, zapsána pod značkou C 51099/KSUL Krajským soudem v Ústí nad Labem. Poslední změna dne 30.4.2026. Aktuální výpis z obchodního rejstříku.
V Podhájí 226
Ústí nad Labem
40001
Kontakty PV Ústí, s.r.o.
Poslední změny a události PV Ústí, s.r.o.
Selekce výpisu z rejstříku PV Ústí, s.r.o.
PV Ústí, s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Spisová značka
C 51099/KSUL Krajský soud v Ústí nad Labem
Obchodní firma
PV Ústí, s.r.o.
Sídlo
V Podhájí 226/28, Bukov, 400 01 Ústí nad Labem
Předmět činnosti
pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán
Za společnost jedná jednatel samostatně.
Společníci
Ing. Petr Plichta
Ústí nad Labem
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 1 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 2 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 3 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 4 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 5 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 6 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 7 |
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 8 |
| Podíl: | Vklad: 5 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 9 |
| Podíl: | Vklad: 5 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 10 |
| Podíl: | Vklad: 5 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 11 |
| Podíl: | Vklad: 5 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: Základní podíl č. 12 |
Základní kapitál
100 000,-Kč
| Číslo listiny | Typ listiny |
Vznik listiny |
Založeno do SL |
Stránek |
|
C 51099/SL9/KSUL
|
účetní závěrka [2025] |
26.03.2026 |
30.04.2026 |
8 |
|
C 51099/SL8/KSUL
|
účetní závěrka [2024] |
|
24.04.2025 |
7 |
|
C 51099/SL7/KSUL
|
účetní závěrka [2024]
Př |
10.03.2025 |
24.04.2025 |
4 |
Sbírka listin PV Ústí, s.r.o.
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje aktuální výpis
údajů firmy
PV Ústí, s.r.o.
Údaje byly staženy 25. dubna 2026 z
datové služby justice.cz dle IČO
19764855
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 19764855 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- "Společenství vlastníků jednotek Svépomoc 657 Sezimovo Ústí II" - Svépomoc 657, 391 02 Sezimovo Ústí
- "Společenství vlastníků jednotek Svépomoc 679", Sezimovo Ústí II - Svépomoc 679, 391 02 Sezimovo Ústí
- "společenství vlastníků jednotek Ústí n.L. SNP 2393/1, SNP 2394/3, SNP 2395/5" - SNP 2394/3, Ústí nad Labem-centrum, 400 11 Ústí nad Labem
- ,,Sdružení občanů obytných domů č.p. 2425, 2426, 2427 v Ústí nad Labem´´ - Ústí nad Labem, Ve smyčce 13, 14, 15
- „1. fan klub Spartak MAS Sezimovo Ústí” - Šelmberská 2513, 390 02 Tábor
- „Okrašlovací spolek Sezimovo Ústí” - náměstí Tomáše Bati 417/12, 391 02 Sezimovo Ústí
- „Poker Pv” - Jihoslovanská 2188/8, 796 01 Prostějov
- 12. ZO ČSOP SEZIMOVO ÚSTÍ II. - Hanojská 2831/3, 390 05 Tábor
- 13 REKULTIVAČNÍ PV s.r.o. - Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
- ADAKOM PV, spol. s r.o. - Husovo nám. 4428/37a, 796 01 Prostějov
- Aeroklub Ústí nad Labem z.s. - Podhoří 364/36, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem
- Aeroklub Ústí nad Orlicí z.s. - Oldřichovice 101, 562 01 Ústí nad Orlicí
- AEROTRAINING CENTRUM Ústí nad Orlicí - Čs. armády 869, 562 01 Ústí nad Orlicí
- Aestus - Montessori mateřská škola Ústí nad Labem s.r.o. - Klíšská 395/171, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem
- Agentura mladých UNO - Ústí nad Orlicí - Žamberk
- Agentura Ústí s.r.o. - Kamenická 574/22, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín
- Agility 4all Ústí, z.s. - Karafiátová 420, Brná, 403 21 Ústí nad Labem
- Agrárně potravinářská komora pro okresy Ústí nad Labem a Teplice - Ústí nad Labem, Masarykova 19, PSČ 400 01
- Agrární komora Děčín-Ústí nad Labem, z.s. - U Obory 262/2, Děčín VII-Chrochvice, 405 02 Děčín
- Agrární komora okresu Ústí nad Orlicí - Tvardkova 1191, 562 01 Ústí nad Orlicí
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti PV Ústí, s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy PV Ústí, s.r.o. v rejstříku?
Nová listina ve sbírce listin: C 51099/SL9/KSUL účetní závěrka [2025] 30.4.2026. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy PV Ústí, s.r.o.?
Zobrazit sloupec