RAYNET Group s.r.o. , Ostrava IČO 24083828 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | RAYNET Group s.r.o. |
|
|
| IČO: | 24083828 | ||
| Z. KAPITÁL: | 200 000 Kč | ||
| SCHRÁNKA: | pkva6ia | ||
| DIČ (DPH): | CZ24083828 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | Hlavní třída 6078/13, Poruba, 708 00 Ostrava | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty RAYNET Group s.r.o.
Poslední změny a události RAYNET Group s.r.o.
| 18.3.2026 | Změna u společníka s vkladem Ing. Jaroslav Bazala, vklad: 30 000,-Kč, podíl: 15 %. |
| 18.3.2026 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Jaroslav Bazala, den vzniku funkce 1.1.2026. |
| 18.3.2026 | Zapsán společník s vkladem Ing. Jaroslav Bazala, vklad: 2 200,-Kč, podíl: 1.1 % |
| 18.3.2026 | Vymazán společník s vkladem Ing. Jaroslav Bazala |
| 18.3.2026 | Vymazán člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Jaroslav Bazala . |
| 1.1.2026 | Vznik společnosti RAYNET Group s.r.o. |
| 1.1.2026 | Nová listina ve sbírce listin: C 102030/SL1/KSOS zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1283/2025] |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin (2)
RAYNET Group s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán
Společníci
okres Nový Jičín
| Podíl: | Vklad: 30 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 15.00 % | |
| Druh podílu: SENIOR SHARE č.1, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
| Podíl: | Vklad: 2 200,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.10 % | |
| Druh podílu: 11 podílů ESOP SHARE č. 40 až 50, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
okres Frýdek-Místek
| Podíl: | Vklad: 30 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 15.00 % | |
| Druh podílu: SENIOR SHARE č.3, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
| Podíl: | Vklad: 2 200,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.10 % | |
| Druh podílu: 11 podílů ESOP SHARE č. 140 až 150, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 30 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 15.00 % | |
| Druh podílu: SENIOR SHARE č. 4, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
| Podíl: | Vklad: 2 400,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.20 % | |
| Druh podílu: 12 podílů ESOP SHARE č. 189 až 200, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 5.00 % | |
| Druh podílu: 50 podílů ESOP SHARE č. 201 až 250, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 10.00 % | |
| Druh podílu: 100 podílů ESOP SHARE č. 301 až 400, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
okres Opava
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 5.00 % | |
| Druh podílu: 50 podílů ESOP SHARE č. 251 až 300, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 10 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 5.00 % | |
| Druh podílu: 50 podílů ESOP SHARE č. 1 až 5, 16 až 30, 51 až 55, 66 až 80, 101 až 105, 151 až 155, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Frýdek-Místek
| Podíl: | Vklad: 4 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 2.00 % | |
| Druh podílu: 20 podílů ESOP SHARE č. 6 až 10, 56 až 60, 106 až 110, 156 až 160, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
okres Ostrava-město
| Podíl: | Vklad: 4 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 2.00 % | |
| Druh podílu: 20 podílů ESOP SHARE č. 11 až 15, 61 až 65, 111 až 115, 161 až 165, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 1 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 0.50 % | |
| Druh podílu: 5 podílů ESOP SHARE č. 31 až 35, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 2 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.00 % | |
| Druh podílu: 10 podílů ESOP SHARE č. 166 až 175, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Uherské Hradiště
| Podíl: | Vklad: 4 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 2.00 % | |
| Druh podílu: 20 podílů ESOP SHARE č. 116 až 135, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Brno
| Podíl: | Vklad: 6 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 3.00 % | |
| Druh podílu: 30 podílů ESOP SHARE č. 36 až 39, 81 až 89, 136 až 139 a 176 až 188, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 30 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 15.00 % | |
| Druh podílu: SENIOR SHARE č. 2, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
| Podíl: | Vklad: 2 200,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 1.10 % | |
| Druh podílu: 11 podílů ESOP SHARE č. 90 až 100, práva a povinnosti vymezena ve společenské smlouvě v článcích 5. a 9. |
Sbírka listin, nejnovější listiny
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek |
|---|---|---|---|---|
| C 102030/SL2/KSOS | posudek znalce | 01.01.2026 | 12 | |
| C 102030/SL1/KSOS | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1283/2025] | 17.12.2025 | 01.01.2026 | 50 |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 24083828 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- „MOBISEC GROUP” - Sáňkařská 907/10, Hostivař, 102 00 Praha
- << G & K group s.r.o. >> v likvidaci - Teplice 1, U Červeného kostela 109/23, PSČ 41501
- 009 Group CZ s.r.o. - č.p. 141, 739 36 Sedliště
- 1. A group, s.r.o. - Západní 721/32, Neředín, 779 00 Olomouc
- 1. Press Real Group, spol. s r.o. - Jana Hanuše 251, Radlík, 254 01 Jílové u Prahy
- 1/10th Special Forces Group (Airborne) - Seifertova 491/2, Přerov I-Město, 750 02 Přerov
- 100čes Group s.r.o. - U městských domů 1553/7, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha
- 100mikro group s.r.o. - Zámostní 1155/27, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava
- 12:23 GROUP s.r.o. v likvidaci - Jordana Jovkova 3252/3, Modřany, 143 00 Praha
- 13-14 Group s.r.o. - Ve Smečkách 604/5, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha
- 1627 Group s.r.o. - Ambrožova 2912/2, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha
- 16UP GROUP s.r.o. - U solných mlýnů 280/14, Holice, 779 00 Olomouc
- 1711 group s.r.o. - tř. 17. listopadu 292/26, Přerov I-Město, 750 02 Přerov
- 1LIK GROUP s.r.o. - Učňovská 398/2, Hrdlořezy (Praha 9), 190 00 Praha
- 1more group cz s.r.o. - Zenklova 24/54, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha
- 1st Group SE - Dlouhá 730/35, Staré Město, 110 00 Praha
- 1st Prague (Czech Republic) Scout Group z. s. - Pod pekárnami 251/4, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha
- 1st Prague Scout Group - Junior, pobočný spolek - Pod pekárnami 251/4, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha
- 1st Prague Scout Group - Senior, pobočný spolek - Pod pekárnami 251/4, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha
- 1STEP Group s.r.o. - Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti RAYNET Group s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy RAYNET Group s.r.o. v rejstříku?
Změna u společníka s vkladem Ing. Jaroslav Bazala, vklad: 30 000,-Kč, podíl: 15 %. 18.3.2026. Další změny u firmy.
Jaký je kontakt na firmu RAYNET Group s.r.o.?
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod
