engine2 s.r.o. aktuálně - Změny a události ve společnosti
| 19.9.2025 | Změna sídla z Domažlická 1256/1, Žižkov, 130 00 Praha na Hájkova 2747/22, Žižkov, 130 00 Praha |
| 23.7.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL21/MSPH účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2025 |
| 10.7.2024 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL20/MSPH účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 |
| 24.1.2023 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL19/MSPH účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2022 |
| 18.10.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL17/MSPH účetní závěrka [2017] |
| 30.6.2017 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL16/MSPH účetní závěrka [2016] |
| 22.9.2016 | Změna sídla z Slovenská 890/3, Vinohrady, 120 00 Praha na Domažlická 1256/1, Žižkov, 130 00 Praha |
| 30.6.2016 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL15/MSPH ostatní zápis z VH |
| 30.6.2016 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL14/MSPH účetní závěrka [2015] |
| 21.4.2016 | Změna u společníka s vkladem Michal Konvalinka, vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 %. |
| 21.4.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Michal Konvalinka, den vzniku funkce 10.12.2010. |
| 25.6.2015 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL13/MSPH ostatní |
| 25.6.2015 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL12/MSPH účetní závěrka [2013] |
| 25.6.2015 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL11/MSPH účetní závěrka [2014] |
| 25.6.2015 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL10/MSPH ostatní zápis VH |
| 25.6.2015 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL9/MSPH účetní závěrka [2013] příloha |
| 25.6.2015 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL8/MSPH účetní závěrka [2014] příloha |
| 20.8.2014 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL7/MSPH notářský zápis NZ 331/2014 |
| 19.8.2014 | Zapsán společník s vkladem Michal Konvalinka, vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % |
| 19.8.2014 | Vymazán společník s vkladem Michal Konvalinka |
| 19.8.2014 | Změna kapitálu z 200 000 na 200 000 |
| 19.8.2014 | Zapsán způsob jednání: Jednatel společnosti zastupuje společnost samostatně. Jednatel se za společnost podepisuje tak, že k obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis. ... |
| 19.8.2014 | Vymazán způsob jednání: Jednatel společnosti je oprávněn jednat za společnost samostatně. ... |
| 7.6.2013 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL6/MSPH účetní závěrka [2012] příloha |
| 7.6.2013 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL5/MSPH účetní závěrka [2012] |
| 22.5.2012 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL4/MSPH účetní závěrka r.2011- příloha |
| 22.5.2012 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL3/MSPH účetní závěrka r.2011 |
| 13.12.2010 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL2/MSPH zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 278/2010 |
| 13.12.2010 | Nová listina ve sbírce listin: C 173329/SL1/MSPH podpisové vzory |
| 10.12.2010 | Vznik společnosti engine2 s.r.o. |
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod