ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o., v likvidaci - obchodní rejstřík, úplný výpis
Společnost s ručením omezeným ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o., v likvidaci, založena 9.4.1997. Úplný výpis z obchodního rejstříku.
| NÁZEV: |
ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o., v likvidaci |
|
|
| IČO: | 25119800 |
| Z. KAPITÁL: |
5.6 milionů
Kč
|
| ADRESA: |
Cacovice 63/2, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno
|
| MAPA: |
Firmy na stejné adrese - mapa
|
| DATUM VZNIKU: | 9. duben 1997 |
| DATUM ZÁNIKU: | 20. květen 2021 |
Cacovice 63
Brno
61400
Selekce výpisu z rejstříku ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o., v likvidaci
ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o., v likvidaci – obchodní rejstřík, úplný výpis
Spisová značka
C 51339/MSPH Městský soud v Praze
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 4. leden 2007
C 54086/KSBR Krajský soud v Brně
zapsáno 4. leden 2007
vymazáno 20. květen 2021
Obchodní firma
Dr.Weber & Gratzfeld Consulting, spol. s r.o.
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o.
zapsáno 27. listopad 2006
vymazáno 1. prosinec 2020
ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o., v likvidaci
zapsáno 1. prosinec 2020
vymazáno 20. květen 2021
Sídlo
Komárovská 1962, Praha - Horní Počernice
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
Příkop 4/843, 602 00 Brno
zapsáno 27. listopad 2006
vymazáno 3. prosinec 2008
Jevišovice 274, 671 53 Jevišovice
zapsáno 3. prosinec 2008
vymazáno 19. srpen 2011
Tišnovská 305, 664 34 Kuřim
zapsáno 19. srpen 2011
vymazáno 14. říjen 2013
Tišnovská 305/25, 664 34 Kuřim
zapsáno 14. říjen 2013
vymazáno 1. prosinec 2014
Cacovice 63/2, Maloměřice, 614 00 Brno
zapsáno 1. prosinec 2014
vymazáno 20. květen 2021
Předmět podnikání
výzkum trhu
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 3. prosinec 2008
marketingové a obchodní poradenství
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 3. prosinec 2008
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
zapsáno 3. prosinec 2008
vymazáno 1. červen 2020
hostinská činnost
zapsáno 3. prosinec 2008
vymazáno 1. červen 2020
provádění staveb, jejich změn a odstraňování
zapsáno 3. prosinec 2008
vymazáno 1. červen 2020
silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí
zapsáno 1. prosinec 2014
vymazáno 1. červen 2020
Statutární orgán
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
zapsáno 27. listopad 2006
vymazáno 22. březen 2010
Jan Hráček
Brno
Den vzniku funkce: 13. říjen 2006
Den zániku funkce: 17. březen 2010
zapsáno 27. listopad 2006
vymazáno 22. březen 2010
zapsáno 3. prosinec 2008
vymazáno 22. březen 2010
Lukáš Šalamoun
okres Znojmo
Den vzniku funkce: 6. listopad 2008
Den zániku funkce: 20. listopad 2014
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 1. prosinec 2014
zapsáno 3. prosinec 2008
vymazáno 31. srpen 2013
Mgr. Lubomír Šalamoun
okres Znojmo
Den vzniku funkce: 6. listopad 2008
Den zániku funkce: 20. listopad 2014
zapsáno 31. srpen 2013
vymazáno 1. prosinec 2014
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 31. srpen 2013
Dagmar Holdová
Brno
Den vzniku funkce: 17. březen 2010
Den zániku funkce: 20. listopad 2014
zapsáno 31. srpen 2013
vymazáno 1. prosinec 2014
Tomáš Rejthar
okres Brno-venkov
Den vzniku funkce: 20. listopad 2014
zapsáno 1. prosinec 2014
vymazáno 20. květen 2021
Jednatel jedná za společnost samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis jednatel.
Jednatel zastupuje společnost samostatně ve všech záležitostech.
zapsáno 1. prosinec 2020
vymazáno 20. květen 2021
Společníci
Ing. Miroslav Holda
Praha
| Podíl: | Vklad: 34 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
Dr. Eckhard Weber
Spolková republika Německo
| Podíl: | Vklad: 34 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
Rochus Gratzfeld
Spolková republika Německo
| Podíl: | Vklad: 34 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 27. listopad 2006
Ing. Stanislav Jurčík
Zlín
| Podíl: | Vklad: 102 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
zapsáno 27. listopad 2006
vymazáno 30. prosinec 2008
zapsáno 27. listopad 2006
vymazáno 30. prosinec 2008
Ing. Stanislav Jurčík
Zlín
| Podíl: | Vklad: 48 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 24/51 |
zapsáno 30. prosinec 2008
vymazáno 22. leden 2009
zapsáno 30. prosinec 2008
vymazáno 22. leden 2009
Lukáš Šalamoun
Brno
| Podíl: | Vklad: 34 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 17/51 |
zapsáno 30. prosinec 2008
vymazáno 22. leden 2009
zapsáno 30. prosinec 2008
vymazáno 22. leden 2009
Mgr. Lubomír Šalamoun
okres Znojmo
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10/51 |
zapsáno 30. prosinec 2008
vymazáno 22. leden 2009
zapsáno 30. prosinec 2008
vymazáno 22. leden 2009
Ing. Stanislav Jurčík
Zlín
| Podíl: | Vklad: 48 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 48.00 % |
zapsáno 22. leden 2009
vymazáno 22. březen 2010
zapsáno 22. leden 2009
vymazáno 22. březen 2010
Lukáš Šalamoun
Brno
| Podíl: | Vklad: 34 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 48.00 % |
zapsáno 22. leden 2009
vymazáno 22. březen 2010
zapsáno 22. leden 2009
vymazáno 22. březen 2010
Mgr. Lubomír Šalamoun
okres Znojmo
| Podíl: | Vklad: 5 501 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 4.00 % |
zapsáno 22. leden 2009
vymazáno 22. březen 2010
zapsáno 22. leden 2009
vymazáno 22. březen 2010
Lukáš Šalamoun
okres Znojmo
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 33.00 % |
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 1. prosinec 2014
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 1. prosinec 2014
Mgr. Lubomír Šalamoun
okres Znojmo
| Podíl: | Vklad: 5 529 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 33.00 % |
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 31. srpen 2013
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 31. srpen 2013
Mgr. Lubomír Šalamoun
okres Znojmo
| Podíl: | Vklad: 5 529 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 33.00 % |
zapsáno 31. srpen 2013
vymazáno 1. prosinec 2014
zapsáno 31. srpen 2013
vymazáno 1. prosinec 2014
Dagmar Holdová
Brno
| Podíl: | Vklad: 34 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 34.00 % |
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 31. srpen 2013
zapsáno 22. březen 2010
vymazáno 31. srpen 2013
Dagmar Holdová
Brno
| Podíl: | Vklad: 34 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 34.00 % |
zapsáno 31. srpen 2013
vymazáno 1. prosinec 2014
zapsáno 31. srpen 2013
vymazáno 1. prosinec 2014
Tomáš Rejthar
okres Brno-venkov
| Podíl: | Vklad: 5 583 000,-Kč |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 1. prosinec 2014
vymazáno 20. květen 2021
zapsáno 1. prosinec 2014
vymazáno 20. květen 2021
Základní kapitál
102 000,-Kč
zapsáno 9. duben 1997
vymazáno 22. leden 2009
5 583 000,-Kč
zapsáno 22. leden 2009
vymazáno 20. květen 2021
Úplný výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje úplný výpis
údajů firmy
ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o., v likvidaci.
Údaje byly staženy 4. června 2021 z
datové služby justice.cz dle IČO
25119800
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 25119800 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zobrazit sloupec