FYZIOPRO s.r.o. aktuálně - Změny a události ve společnosti
| 22.4.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL28/KSOS účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.04.2025 |
| 25.5.2024 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL27/KSOS účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.05.2024 |
| 1.5.2024 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Karel Rusek MBA. |
| 1.5.2024 | Zapsán způsob jednání: Každý z jednatelů zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu. ... |
| 1.5.2024 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL26/KSOS notářský zápis [NZ 271/2024] |
| 1.5.2024 | Vymazán způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu. ... |
| 25.5.2023 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL25/KSOS účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 |
| 1.6.2022 | Změna názvu z Vagonka MSV s.r.o. na FYZIOPRO s.r.o. |
| 1.6.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel DANIEL KAROL, den vzniku funkce 12.4.2022. |
| 1.6.2022 | Zapsán společník s vkladem DANIEL KAROL, vklad: 40 000,-Kč, podíl: 20 % |
| 1.6.2022 | Zapsán společník s vkladem Ing. KAMIL PAVELEK, vklad: 40 000,-Kč, podíl: 20 % |
| 1.6.2022 | Zapsán společník s vkladem Bc. ELENA STIBOROVÁ, vklad: 40 000,-Kč, podíl: 20 % |
| 1.6.2022 | Zapsán společník s vkladem Ing. Milan Rusek, vklad: 40 000,-Kč, podíl: 20 % |
| 1.6.2022 | Vymazán člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Karel Rusek MBA , den zániku funkce 12.4.2022. |
| 1.6.2022 | Vymazán člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Ludmila Malková MBA , den zániku funkce 12.4.2022. |
| 1.6.2022 | Vymazán společník s vkladem Ing. Ludmila Malková MBA |
| 1.6.2022 | Změna sídla z Tovární 342, Butovice, 742 13 Studénka na Hlavní třída 838/68, Poruba, 708 00 Ostrava |
| 1.6.2022 | Zapsán předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: - výroba drážních hnacích vozidel a ... |
| 1.6.2022 | Zapsán předmět podnikání: masérské, rekondiční a regenerační služby ... |
| 1.6.2022 | Zapsán způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu. ... |
| 1.6.2022 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL23/KSOS notářský zápis [NZ 225/2022] |
| 1.6.2022 | Vymazán způsob jednání: Způsob jednání za společnost: Jednatelé jednají za společnost každý samostatně s výjimkou obchodních případů převyšujících jeden milion korun českých, kdy ... |
| 1.6.2022 | Vymazán předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona ... |
| 13.4.2022 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL22/KSOS notářský zápis [NZ 225/2022] |
| 2.2.2022 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL19/KSOS účetní závěrka [2018] + Zápis z VH |
| 2.2.2022 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL20/KSOS účetní závěrka [2019] + Zápis z VH |
| 2.2.2022 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL21/KSOS účetní závěrka [2020] + Zápis z VH |
| 8.2.2020 | Změna sídla z Družstevní 896, 742 13 Studénka na Tovární 342, Butovice, 742 13 Studénka |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL18/KSOS účetní závěrka [2017] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL17/KSOS účetní závěrka [2016] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL16/KSOS účetní závěrka [2015] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL15/KSOS účetní závěrka [2014] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL14/KSOS účetní závěrka [2013] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL13/KSOS účetní závěrka [2012] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL12/KSOS účetní závěrka [2011] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL11/KSOS účetní závěrka [2010] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL10/KSOS účetní závěrka [2009] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL9/KSOS účetní závěrka [2008] vč.příl.,Zápis z VH |
| 14.9.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL8/KSOS účetní závěrka [2007] vč.příl.,Zápis z VH |
| 12.10.2016 | Změna sídla z Družstevní 896, 742 13 Studénka na Družstevní 896, 742 13 Studénka |
| 17.10.2014 | Nová listina ve sbírce listin: C 26076/SL7/KSOS notářský zápis [NZ 209/2014] Dohoda o změně společ.sml. |
| 30.9.2014 | Změna u společníka s vkladem Ing. Ludmila Malková MBA, vklad: 80 000,-Kč, podíl: 40 %, splaceno: 40000 %. |
| 30.9.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Ludmila Malková MBA, den vzniku funkce 10.4.2002. |
| 30.9.2014 | Změna kapitálu z 200 000 na 200 000 |
| 30.9.2014 | Zapsán předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona ... |
| 30.9.2014 | Vymazán předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona ... |
| 10.9.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Karel Rusek MBA, den vzniku funkce 10.4.2002. |
| 10.9.2014 | Změna u společníka s vkladem Ing. Karel Rusek MBA, vklad: 120 000,-Kč, podíl: 60 %, splaceno: 60000 %. |
| 18.2.2011 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Ing. Ludmila Malková MBA, změna adresy. |
| 18.2.2011 | Změna u společníka s vkladem Ing. Ludmila Malková MBA, změna adresy, vklad: 80 000,-Kč, podíl: 40 %, splaceno: 40000 %. |
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602

Jaroslav Rada, Česká síť

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Praktické srovnání bankovních a nebankovních hypoték bez nebezpečných mýtů

Rudolf Kypta, Coface