H1.cz s.r.o. - obchodní rejstřík, úplný výpis
Společnost s ručením omezeným H1.cz s.r.o., založena 13.12.2005. Úplný výpis z obchodního rejstříku.
| NÁZEV: |
H1.cz s.r.o. |
|
|
| IČO: | 27401944 |
| Z. KAPITÁL: |
400 000
Kč
|
| ADRESA: |
Bubenská 1477/1, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha
|
| MAPA: |
Firmy na stejné adrese - mapa
|
| DATUM VZNIKU: | 13. prosinec 2005 |
| DATUM ZÁNIKU: | 1. leden 2024 |
Bubenská 1477
Praha
17000
Selekce výpisu z rejstříku H1.cz s.r.o.
H1.cz s.r.o. – obchodní rejstřík, úplný výpis
Spisová značka
C 110180/MSPH Městský soud v Praze
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 1. leden 2024
Obchodní firma
H1.cz. s.r.o.
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 14. prosinec 2005
H1.cz s.r.o.
zapsáno 14. prosinec 2005
vymazáno 1. leden 2024
Sídlo
K Horkám 47/56, Hostivař, 102 00 Praha 15
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 12. září 2006
Před Skalkami I 3187/3, Záběhlice, 106 00 Praha 10
zapsáno 12. září 2006
vymazáno 27. srpen 2008
Na lysině 658/25, Podolí, 147 00 Praha 4
zapsáno 27. srpen 2008
vymazáno 19. červenec 2011
Dělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7
zapsáno 19. červenec 2011
vymazáno 21. říjen 2013
Rozkošného 762/5, Smíchov, 150 00 Praha 5
zapsáno 21. říjen 2013
vymazáno 1. listopad 2021
Bubenská 1477/1, Holešovice, 170 00 Praha 7
zapsáno 1. listopad 2021
vymazáno 1. leden 2024
Předmět podnikání
činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 30. duben 2009
pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 30. duben 2009
poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 30. duben 2009
reklamní činnost a marketing
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 30. duben 2009
grafické práce a kresličské práce
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 30. duben 2009
zprostředkování obchodu a služeb
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 30. duben 2009
vydavatelské a nakladatelské činnosti
zapsáno 14. prosinec 2005
vymazáno 30. duben 2009
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
zapsáno 30. duben 2009
vymazáno 10. květen 2023
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce zprostředkování obchodu a služeb poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
zapsáno 10. květen 2023
vymazáno 1. leden 2024
Statutární orgán
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 27. srpen 2008
David Špinar
okres Benešov
Den vzniku funkce: 13. prosinec 2005
Den zániku funkce: 31. prosinec 2010
zapsáno 27. srpen 2008
vymazáno 2. únor 2011
Dr. Peter Wiedemann
Praha
Den vzniku funkce: 1. leden 2011
Den zániku funkce: 12. červenec 2013
zapsáno 10. září 2012
vymazáno 1. srpen 2013
Victoria Smith
Austrálie
Den vzniku funkce: 1. leden 2011
Den zániku funkce: 12. červenec 2013
zapsáno 10. září 2012
vymazáno 1. srpen 2013
David Špinar
okres Benešov
Den vzniku funkce: 12. červenec 2013
Den zániku funkce: 13. květen 2014
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 13. červen 2014
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. leden 2024
ARJAN ROIJEN
Nizozemsko
Den vzniku funkce: 12. červenec 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. leden 2024
Jednatel jedná jménem společnosti navenek samostatně.
zapsáno 13. prosinec 2005
Každý z jednatelů je oprávněný jednat jménem společnosti samostatně.
Společníci
CENTRALWAY HOLDING AG Baarerstrasse 135, 6300 Zug, Švýcarská konfederace
| Podíl: | Vklad: 200 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 30. duben 2009
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 30. duben 2009
Ataxo NV Amsterdam, Kingsfordweg 151, 1043GR, Nizozemské království
| Podíl: | Vklad: 400 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
zapsáno 2. únor 2011
vymazáno 19. červenec 2011
zapsáno 2. únor 2011
vymazáno 19. červenec 2011
Ataxo NV Amsterdam, Koningslaan 17, 1075AA, Nizozemské království
| Podíl: | Vklad: 400 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
zapsáno 19. červenec 2011
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 19. červenec 2011
vymazáno 1. srpen 2013
Ataxo NV
Registrační číslo: 34290605 Jan van Goyenkade 8, HP Amsterdam, Nizozemské království
| Podíl: | Vklad: 220 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 85.00 % |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
RUSSELL SQUARE HOLDING BV.
Registrační číslo: 24269341 Laan op Zuid 167, DB Rotterdam, Nizozemsko
| Podíl: | Vklad: 400 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 27. listopad 2014
| Podíl: | Vklad: 400 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 27. listopad 2014
vymazáno 10. květen 2023
| Podíl: | Vklad: 400 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 10. květen 2023
vymazáno 3. srpen 2023
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 3. srpen 2023
Group M, s.r.o. IČO: 26703041
Bubenská 1477/1, Holešovice, 170 00 Praha 7
| Podíl: | Vklad: 400 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 100.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 3. srpen 2023
vymazáno 1. leden 2024
zapsáno 3. srpen 2023
vymazáno 1. leden 2024
David Špinar
Praha
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
Václav Štrupl
Praha
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
Marek Prokop
Říčany
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
Michal Krutiš
Sušice
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
David Špinar
Praha
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 22,5% |
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 27. srpen 2008
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 27. srpen 2008
David Špinar
okres Benešov
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 22,5% |
zapsáno 27. srpen 2008
vymazáno 2. únor 2011
zapsáno 27. srpen 2008
vymazáno 2. únor 2011
Václav Štrupl
Praha
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 22,5% |
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 30. duben 2009
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 30. duben 2009
Václav Štrupl
Praha
| Podíl: | Vklad: 250 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 32,5% |
zapsáno 30. duben 2009
vymazáno 2. únor 2011
zapsáno 30. duben 2009
vymazáno 2. únor 2011
Marek Prokop
Říčany
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 22,5% |
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 2. únor 2011
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 2. únor 2011
Michal Krutiš
Sušice
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 22,5% |
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 30. duben 2009
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 30. duben 2009
David Špinar
okres Benešov
| Podíl: | Vklad: 180 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 15.00 % |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
MAREK BAČO
Praha
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,5% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
SOŇA PETRUŽELOVÁ
Slovenská republika
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,75% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
VERONIKA ROJKOVIČOVÁ
Slovenská republika
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,75% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
Tomáš Vyskočil
Praha
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,75% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
RADKA HARTMANOVÁ
Praha
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,75% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
PAVLÍNA LOUŽENSKÁ
Praha
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,5% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
Kateřina VOLÁKOVÁ
okres Kolín
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,5% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
Zuzana Marková
Brno
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 0,5% |
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
zapsáno 1. srpen 2013
vymazáno 1. srpen 2013
Michal Krutiš
Praha
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 22,5% |
zapsáno 30. duben 2009
vymazáno 2. únor 2011
zapsáno 30. duben 2009
vymazáno 2. únor 2011
Základní kapitál
200 000,-Kč
Splaceno: 100 %
zapsáno 13. prosinec 2005
vymazáno 5. duben 2006
400 000,-Kč
Splaceno: 100 %
zapsáno 5. duben 2006
vymazáno 1. leden 2024
Úplný výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje úplný výpis
údajů firmy
H1.cz s.r.o.
Údaje byly staženy 19. června 2024 z
datové služby justice.cz dle IČO
27401944
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 27401944 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zobrazit sloupec