CHAMR Corporation a.s. - Sbírka listin
| NÁZEV: | CHAMR Corporation a.s. |
|
|
| IČO: | 27610390 | ||
| Z. KAPITÁL: | 5.0 milionů Kč | ||
| SCHRÁNKA: | 2n7ddvd | ||
| DIČ (DPH): | CZ27610390 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | Na bojišti 1470/24, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin
Sbírka listin CHAMR Corporation a.s. Typ listiny: závěrka , výroční , zakladatelské
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|
| 41 | B 11180/SL41/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ k 4.6.2015 | 04.06.2015 | 05.06.2020 | 2 |
| 40 | B 11180/SL40/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 05.06.2020 | 1 |
| 39 | B 11180/SL39/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 05.06.2020 | 1 |
| 38 | B 11180/SL38/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 05.06.2020 | 4 |
| 37 | B 11180/SL37/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 05.06.2020 | 2 |
| 36 | B 11180/SL36/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha | 31.12.2013 | 05.06.2020 | 4 |
| 35 | B 11180/SL35/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 05.06.2020 | 1 |
| 34 | B 11180/SL34/MSPH | účetní závěrka [2013] VZaZ | 31.12.2013 | 05.06.2020 | 2 |
| 33 | B 11180/SL33/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 05.06.2020 | 2 |
| 32 | B 11180/SL32/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha k 4.6.2015 | 04.06.2015 | 05.06.2020 | 4 |
| 31 | B 11180/SL31/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 05.06.2020 | 2 |
| 30 | B 11180/SL30/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 05.06.2020 | 2 |
| 29 | B 11180/SL29/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného akcionáře | 20.06.2016 | 24.08.2016 | 1 |
| 28 | B 11180/SL28/MSPH | účetní závěrka [2015] zahajovací rozvaha | 05.06.2015 | 28.10.2015 | 8 |
| 27 | B 11180/SL27/MSPH | účetní závěrka [2015] | 04.06.2015 | 28.10.2015 | 4 |
| 26 | B 11180/SL26/MSPH | posudek znalce | 11.06.2015 | 28.10.2015 | 41 |
| 25 | B 11180/SL25/MSPH | notářský zápis [NZ 1020/2015] | 21.10.2015 | 28.10.2015 | 46 |
| 24 | B 11180/SL24/MSPH | ostatní projekt rozdělení | 19.06.2015 | 30.06.2015 | 34 |
| 23 | B 11180/SL23/MSPH | účetní závěrka [2012] příloha | 31.12.2012 | 24.04.2014 | 2 |
| 22 | B 11180/SL22/MSPH | účetní závěrka [2012] rozvaha | 31.12.2012 | 24.04.2014 | 4 |
- .. stránka 1 z 2 ..
- poslední »další »
- Dokumenty ze SL: 1 - 20 z celkem 38
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602

Jaroslav Rada, Česká síť

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Praktické srovnání bankovních a nebankovních hypoték bez nebezpečných mýtů

Rudolf Kypta, Coface