Marketing by Effective Racing s.r.o. v likvidaci - obchodní rejstřík, úplný výpis
Společnost s ručením omezeným Marketing by Effective Racing s.r.o. v likvidaci, založena 15.2.2011. Úplný výpis z obchodního rejstříku.
| NÁZEV: |
Marketing by Effective Racing s.r.o. v likvidaci |
|
|
| IČO: | 28649851 |
| Z. KAPITÁL: |
200 000
Kč
|
| ADRESA: |
náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha
|
| MAPA: |
Firmy na stejné adrese - mapa
|
| DATUM VZNIKU: | 15. únor 2011 |
| DATUM ZÁNIKU: | 18. duben 2024 |
náměstí Přátelství 1518
Praha
10200
Selekce výpisu z rejstříku Marketing by Effective Racing s.r.o. v likvidaci
Marketing by Effective Racing s.r.o. v likvidaci – obchodní rejstřík, úplný výpis
Spisová značka
C 36902/KSOS Krajský soud v Ostravě
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 18. únor 2022
C 363056/MSPH Městský soud v Praze
zapsáno 18. únor 2022
vymazáno 18. duben 2024
Obchodní firma
Moravia paper s.r.o.
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 20. prosinec 2019
Moravia business, s.r.o.
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 20. leden 2022
Marketing by Effective Racing s.r.o.
zapsáno 20. leden 2022
vymazáno 15. srpen 2023
Marketing by Effective Racing s.r.o. v likvidaci
zapsáno 15. srpen 2023
vymazáno 18. duben 2024
Sídlo
Úvozní 478, Skřečoň, 735 31 Bohumín
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
Úvozní 478, Skřečoň, 735 31 Bohumín
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
Božkova 927/69, Přívoz, 702 00 Ostrava
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 20. leden 2022
náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 15
zapsáno 20. leden 2022
vymazáno 18. duben 2024
Předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 13. říjen 2023
Statutární orgán
Ivan Liďák
Ostrava
Den vzniku funkce: 15. únor 2011
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
Ivan Liďák
Ostrava
Den vzniku funkce: 15. únor 2011
Den zániku funkce: 18. prosinec 2019
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
Lucie Liďáková
Ostrava
Den vzniku funkce: 15. únor 2011
Den zániku funkce: 18. prosinec 2019
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
Zdeněk Lamža
Bohumín
Den vzniku funkce: 15. únor 2011
Den zániku funkce: 18. prosinec 2019
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
Jaroslav Lukáč
Chomutov
Den vzniku funkce: 18. prosinec 2019
Den zániku funkce: 28. březen 2023
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 4. duben 2023
1
zapsáno 20. prosinec 2019
Způsob jednání : Jménem společnosti jedná každý jednatel samostatně.
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
zapsáno 20. prosinec 2019
zapsáno 15. srpen 2023
vymazáno 18. duben 2024
Společníci
Fantastic4 a.s. IČO: 10660658
náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha 15
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z1 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z2 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z3 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z4 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z5 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z6 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z7 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z8 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z9 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z10 |
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
zapsáno 15. duben 2021
vymazáno 4. duben 2023
SSS Zvolen s.r.o.
Registrační číslo: 43833951 Tatranská 5311/32, Nové Zámky, Slovenská republika
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z1 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z2 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z3 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z4 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z5 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z6 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z7 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z8 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z9 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z10 |
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
zapsáno 4. duben 2023
vymazáno 18. duben 2024
Ivan Liďák
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 100 000,-Kč |
| Obchodní podíl: 50.00 % |
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
Zdeněk Lamža
Bohumín
| Podíl: | Vklad: 80 000,-Kč |
| Obchodní podíl: 40.00 % |
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
Lucie Liďáková
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 25. listopad 2019
Ivan Liďák
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 100 000,-Kč |
| Obchodní podíl: 50.00 % |
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
Zdeněk Lamža
Bohumín
| Podíl: | Vklad: 80 000,-Kč |
| Obchodní podíl: 40.00 % |
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
Lucie Liďáková
Ostrava
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
zapsáno 25. listopad 2019
vymazáno 20. prosinec 2019
Jaroslav Lukáč
Chomutov
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: Základní Z1 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z2 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z3 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z4 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z5 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z6 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z7 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z8 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z9 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
| Podíl: | Vklad: 20 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 10.00 % |
| Druh podílu: základní Z10 |
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
zapsáno 20. prosinec 2019
vymazáno 15. duben 2021
Základní kapitál
200 000,-Kč
zapsáno 15. únor 2011
vymazáno 18. duben 2024
Úplný výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje úplný výpis
údajů firmy
Marketing by Effective Racing s.r.o. v likvidaci.
Údaje byly staženy 20. června 2024 z
datové služby justice.cz dle IČO
28649851
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 28649851 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zobrazit sloupec