Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. , Praha IČO 44848943 - Obchodní rejstřík firem

NÁZEV: Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. - logo
IČO:44848943
Z. KAPITÁL: 2.6 miliardy Kč
SCHRÁNKA:  w9hdkyj
DIČ (DPH): CZ699005898, Detail plátce DPH
ADRESA: Jeruzalémská 964/4, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Jeruzalémská 964 Praha 11000

Kontakty Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:255 721 111  - spojovatelka
EMAIL:info@cmzrb.cz
WWW:www.cmzrb.cz
Najdou firmu Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. zákazníci na internetu? Analýza zdarma.

Poslední změny

a události Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.

25.09.2020     Zapsán člen představenstva PAVEL KŘIVONOŽKA MBA
10.06.2020     Člen dozorčí rady JUDr. Ing. LENKA DUPÁKOVÁ PhD.
10.06.2020     Člen dozorčí rady Ing. Pavel Kysilka Csc.
10.06.2020     Vymazán člen představenstva Ing. Ivo Škrabal
10.06.2020     Vymazán člen dozorčí rady JUDr. Ing. LENKA DUPÁKOVÁ PhD.
10.06.2020     Vymazán člen dozorčí rady Ing. JAN DEJL
08.05.2020     Zapsán člen představenstva Ing. Pavel Fiala

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  předměty podnikání

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. – obchodní rejstřík, aktuální výpis

Datum vzniku a zápisu
30. prosinec 1991 
Spisová značka
B 1329/MSPH Městský soud v Praze
Obchodní firma
Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.
Sídlo
Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha
Identifikační číslo
44848943 
Právní forma
Akciová společnost 
Předmět podnikání
poskytování úvěrů
finanční makléřství
platební styk a zúčtování
investování do cenných papírů na vlastní účet
finanční pronájem (finanční leasing)
otevírání akreditivů
obstarávání inkasa
poskytování bankovních informací
vydávání a správa platebních prostředků
výkon funkce depozitáře
směnárenská činnost (nákup devizových prostředků)
pronájem bezpečnostních schránek
přijímání vkladů
obchodování na vlastní účet nebo na účet klienta s devizovými hodnotami a se zlatem
poskytování bankovních záruk
poskytování investičních služeb zahrnující: a) hlavní investiční službu podle § 4 odst. 2 písm. a) zákona č. 256/2004 sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů (dále jen \"zákon o podnikání na kapitálovém trhu\"), přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) až k) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, b) hlavní investiční službu podle § 4 odst. 2 písm. b) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, provádění pokynů týkajících se investičních nástrojů na účet zákazníka, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) až k) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, c) hlavní investiční službu podle § 4 odst. 2 písm. c) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, obchodování s investičními nástroji na vlastní účet, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) až k) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, d) hlavní investiční službu podle § 4 odst. 2 písm. g) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, upisování nebo umisťování investičních nástrojů se závazkem jejich upsání, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) až k) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, e) doplňkovou investiční službu podle § 4 odst. 3 písm. a) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, úschova a správa investičních nástrojů včetně souvisejících služeb, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) až c) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, f) doplňkovou investiční službu podle § 4 odst. 3 písm. b) zákona o cenných papírech, poskytování úvěru nebo půjčky zákazníkovi za účelem umožnění obchodu s investičním nástrojem, na němž se poskytovatel úvěru nebo půjčky podílí, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) až k) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, g) doplňkovou investiční službu podle § 4 odst. 3 písm. c) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, poradenská činnost týkající se struktury kapitálu, průmyslové strategie a s tím souvisejících otázek, jakož i poskytování porad a služeb týkajících se přeměn společností nebo převodu podniků, h) doplňkovou investiční službu podle § 4 odst. 3 písm. f) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, služby související s upisováním nebo umisťováním investičních nástrojů, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) až k) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, i) doplňkovou investiční službu podle § 4 odst. 3 písm. d) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, poskytování investičních doporučení a analýz investičních příležitostí nebo obecných doporučení týkajících se obchodování s investičními nástroji, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a) a b) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, j) doplňkovou investiční službu podle § 4 odst. 3 písm. e) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, provádění devizových operací souvisejících s poskytováním investičních služeb.
činnosti, které přímo souvisejí s činnostmi uvedenými v bankovní licenci banky.
banka vykonává předmět podnikání v rozsahu a způsobem odpovídajícím jejímu poslání.

Statutární orgán - představenstvo

Předseda představenstva
Ing. Jiří Jirásek
Poděbrady
Den vzniku funkce: 1. leden 2020
Den vzniku členství: 1. leden 2020
Člen představenstva
Ing. Pavel Fiala
Říčany
Den vzniku členství: 1. duben 2020
Člen představenstva
PAVEL KŘIVONOŽKA MBA
Černošice
Den vzniku členství: 1. září 2020

Počet členů
3
Způsob jednání
Za banku je oprávněno jednat představenstvo banky jako její statutární orgán, a to buď společně všichni členové představenstva, nebo společně dva členové představenstva. Zaměstnanci banky a členové představenstva ve výkonné řídicí funkci jsou oprávněni za banku jednat v rozsahu obvyklém vzhledem k jejich zařazení nebo funkci. Podrobnosti jednání a podepisování zaměstnanců banky a členů představenstva ve výkonné řídicí funkci stanoví Podpisový řád banky. Právním jednáním vůči zaměstnancům jménem banky je ve smyslu ust. § 164 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů, pověřen předseda představenstva. Osoby jednající za banku dle příslušného ustanovení Stanov uvedou nezkrácený název banky, své jméno, příjmení a funkci a provedou vlastnoruční podpis, jde-li o listinný dokument. jde-li o dokument v elektronické podobě, podepíší se kvalifikovaným zaručeným elektronickým podpisem.

Dozorčí rada

Člen dozorčí rady
Mgr. et Mgr. MARIE KOTRLÁ
Praha
Den vzniku členství: 23. leden 2018
Předseda dozorčí rady
Ing. Pavel Závitkovský
Praha
Den vzniku funkce: 10. prosinec 2019
Den vzniku členství: 25. duben 2017
Členka dozorčí rady
JUDr. OLGA NEBESKÁ
Roztoky
Den vzniku členství: 19. listopad 2019
Místopředseda dozorčí rady
Ing. MARTIN HANZLÍK LLM.
okres Praha-západ
Den vzniku funkce: 11. únor 2020
Den vzniku členství: 20. listopad 2019
Členka dozorčí rady
JUDr. Ing. LENKA DUPÁKOVÁ Ph.D.
Moravská Třebová
Den vzniku členství: 28. duben 2020
Člen dozorčí rady
Ing. Pavel Kysilka Csc.
Hostivice
Den vzniku členství: 29. duben 2020

Počet členů
6
Akcie
Akcie lze převádět pouze s předchozím souhlasem akcionáře učiněným jeho rozhodnutím v působnosti valné hromady.
počet 10 988 ks na jméno v zaknihované podobě ve jmenovité hodnotě 239 500,-Kč
Základní kapitál
2 631 626 000,-Kč
Splaceno: 100 %


Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Údaje byly staženy 10. května 2021 z datové služby justice.cz dle IČO 44848943 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 44848943 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz

Obchodní rejstřík firem - HledáníZobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.